Türk Telekom Cumartesi Açık Mı?

Türk Telekom Cumartesi Açık Mı detaylı bilgilendiriyoruz. Türk Telekom Müdürlüğü Çalışma Saatleri 2021 işte detaylı bilgiler.

Türk Telekom cumartesi açık mı, Türk Telekom hafta sonu hem cumartesi hem de Pazar günleri müşterilerine hizmet vermektedir. fakat her türk Telekom bayisinin çalışma saatleri birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Eğer türk Telekom genel müdürlüğüne gidecekseniz orası hafta sonu kapalıdır. Yani türk Telekom cumartesi günleri çalışma saatleri aralığında açıktır.

Türk Telekom Hafta Sonu Açık Mı?

Türk Telekom hafta sonu açık mı, türk Telekom hafta sonu açıktır. Türk Telekom bayileri Cumartesi ve Pazar günü hizmet vermektedir. türk Telekom müdürlükleri hafta sonu açık değildir. Türk Telekom bayileri sabah 09.00 da müşterilerine hizmet vermeye başlamaktadır. Akşam saat 21.00 da ise müşterilerine hizmeti o günlük bitmektedir. Bayilerin durumlarına göre çalışma saatleri değişebilir. Genelleme olarak çalışma saatleri bu şekildedir.

Türk Telekom Bedava internet 2021

Türk Telekom Arife Günü Açık Mı?

Türk Telekom arife günü açık mı,  eğer herhangi bir kısıtlama yasak durumu söz konusu değil ise Türk Telekom arife günü açıktır. Ayrıca bayramlarda da açık olmaktadır. yalnızca bu günlerde açılış kapanış saatleri aksama gösterebilir. Özel günlerden kaynaklı çalışma saatleri değiştiğinden dolayı türk Telekom çağrı merkezi ya da türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bu şekilde iletişime geçmeniz durumunda daha fazla detaylı bilgiye erişeceksiniz.

Türk Telekom Müdürlüğü Çalışma Saatleri 2021

Türk Telekom Müdürlüğü Çalışma Saatleri 2021

Türk Telekom müdürlüğü çalışma saatleri 2021, türk Telekom müdürlükleri bayiler gibi çalışmamaktadır.

GünlerÇalışma Saatleri
Pazartesi08.30 – 17.00
Salı08.30 – 17.00
Çarşamba08.30 – 17.00
Perşembe08.30 – 17.00
Cuma08.30 – 17.00
CumartesiHizmet vermemektedir.
PazarHizmet vermemektedir.

Ayrıca türk Telekom müdürlüğü çalışma saatleri 2021 içerisinde çalışılan günler de öğle arası durumu mevcuttur. Türk Telekom öğle arası saatleri ise 12.30 – 13.30 arasındadır. Türk Telekom müdürlüğü ile görüşmek isteyenlere öğle molasında gelmemelerini tavsiye ederiz. Öğle arasından kaynaklı hizmet verilmemektedir. Ayrıca tabloda da belirtildiği üzere cumartesi ve Pazar günleri de hizmet verilmemektedir. Özel günler devreye girdiği zaman türk Telekom müdürlüğü çalışma saatleri 2021 yine hizmet kapsamı dışında kalmaktadır. Yani resmi bayramlarda da müşterilerine hizmet vermemektedir.

Pokus Kart Nedir ve Nasıl Alınır?

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu