Türk Telekom Cumartesi Açık Mı? Bayileri Hafta Sonu Çalışma Saatleri

Türk Telekom bayileri, büyük şehirlerdeki ve alışveriş merkezlerinde Cumartesi günü açık olur. Küçük şehirlerdeki veya bağımsız olarak işletilen bayiler ise Cumartesi günü kapalı olabilir.

Türk Telekom hafta sonu hem cumartesi hem de Pazar günleri müşterilerine hizmet vermektedir. Türk Telekom bayisinin çalışma saatleri birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Eğer Türk Telekom genel müdürlüğüne gidecekseniz orası hafta sonu kapalıdır. Yani Türk Telekom cumartesi günleri çalışma saatleri aralığında açıktır.

Cumartesi09:00–21:00
Pazar09:00–21:00
Pazartesi09:00–21:00
Salı09:00–21:00
Çarşamba09:00–21:00
Perşembe09:00–21:00
Cuma09:00–21:00

Türk Telekom Hafta Sonu Açık Mı?

Türk telekom cumartesi açık mı?

Türk Telekom hafta sonu açık mı, türk Telekom hafta sonu açıktır. Türk Telekom bayileri Cumartesi ve Pazar günü hizmet vermektedir. türk Telekom müdürlükleri hafta sonu açık değildir. Türk Telekom bayileri sabah 09.00 da müşterilerine hizmet vermeye başlamaktadır. Akşam saat 21.00 da ise müşterilerine hizmeti o günlük bitmektedir. Bayilerin durumlarına göre çalışma saatleri değişebilir. Genelleme olarak çalışma saatleri bu şekildedir.

Türk Telekom Arife Günü Açık Mı?

Türk Telekom arife günü açık mı,  eğer herhangi bir kısıtlama yasak durumu söz konusu değil ise Türk Telekom arife günü açıktır. Ayrıca bayramlarda da açık olmaktadır. yalnızca bu günlerde açılış kapanış saatleri aksama gösterebilir. Özel günlerden kaynaklı çalışma saatleri değiştiğinden dolayı türk Telekom çağrı merkezi ya da türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bu şekilde iletişime geçmeniz durumunda daha fazla detaylı bilgiye erişeceksiniz.

Türk Telekom Müdürlüğü Çalışma Saatleri

Türk telekom cumartesi açık mı?

Türk Telekom müdürlüğü çalışma saatleri, türk Telekom müdürlükleri bayiler gibi çalışmamaktadır. Ayrıca türk Telekom müdürlüğü çalışma saatleri 2023 içerisinde çalışılan günler de öğle arası durumu mevcuttur. Türk Telekom öğle arası saatleri ise 12.30 – 13.30 arasındadır. Türk Telekom müdürlüğü ile görüşmek isteyenlere öğle molasında gelmemelerini tavsiye ederiz.

Öğle arasından kaynaklı hizmet verilmemektedir. Ayrıca tabloda da belirtildiği üzere cumartesi ve Pazar günleri de hizmet verilmemektedir. Özel günler devreye girdiği zaman türk Telekom müdürlüğü çalışma saatleri 2023 yine hizmet kapsamı dışında kalmaktadır. Yani resmi bayramlarda da müşterilerine hizmet vermemektedir.

Türk Telekom Paket İptali Nasıl Yapılır

Türk Telekom Hat Fiyatları

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr