Türk Telekom uzun yıllardan beri müşterilerine hizmet vermektedir. Vermiş olduğu hizmette ise en iyisi olabilmek için de müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı hedeflemektedirler. Bu anlamda ise hem kişilerin yeni hat alma aşamasında hem de paket ve tarife anlamında kişilere yardımcı olmaktadır.

Türk Telekom Hat390 TL
Türk Telekom Hat Fiyatları
Türk Telekom Hat20GB + 1000 DK + 250 SMS425 TL
Türk Telekom Hat Fiyatları

Türk Telekom hat fiyatı 2024 için genel olarak 390 TL olarak güncellenmiştir. Bu fiyat kişilerin istekleri doğrultusunda farklılık göstermemektedir. Bu yüzden kişilerin Türk Telekom mağazalarına giderek hat alma işlemleri hakkında bilgi almaları tavsiye edilmektedir.

Türk Telekom Yeni Hat Fiyatları 2024

Türk Telekom yeni hat fiyatları 2024 genel anlamda faturalı hatlardan bir ücret almamaktadır. Faturasız abone olmayı tercih edip yeni hat almak isteyen kişilerden 390 TL ücret talep etmektedir. Bu şekilde fiyatların farklı olmasının sebebi farklı bayilerin bulunmasıdır. Yani her bayi kendine göre farklı bir kar payı oluşturduğu için kişiler yeni hatlar için farklı ücretler ödeyebilmektedirler.

Türk Telekom Faturalı Hat Fiyatı 2024

Türk Telekom uzun yıllar öncesinde kişilere hizmet vermek için kurulmuş olan bir operatördür. Bu operatör kişilere en iyi hizmeti sunabilmek için kişilere farklı alternatifler sunmaktadır.

Söz konusu olan operatörün kişilere sunmuş olduğu alternatiflerin arasında faturalı hatlar için bir ücret talep etmemektedir. Yalnızca aylık olarak faturanıza yansıtılan vergi ücreti vardır. Vergi fiyatı aylık olarak 14.25 TL’dir.

Türk Telekom faturalı hat fiyatı 2024 için sunmuş olduğu bu avantajı faturalı paket ve tarifeler ile de devam ettirmektedir. Yani kişilere paketler ve tarifeler konusunda da güzel avantajlar sunmaktadır.

Türk Telekom Çok Avantajlı Teklifler

Türk Telekom çok avantajlı teklifler başlığı altında birçok farklı paket ve tarifeler bulundurmaktadır. Kişiler ise faturalı veya faturasız olarak belirtilen tarifelerden kendilerine en uygun olanı tercih edebilmektedirler. Bu anlamda kişilere sunulan tekliflerden en yenileri şu şekildedir;

 • Nefis Paketler
 • Hoş Geldin Paketi
 • Selfi Paket

Kişilere Türk Telekom’un vermiş olduğu avantajlı tarifelerden bazıları bu şekildedir. Bunun dışında sunulan avantajlı tarifeleri kişiler Türk Telekom web sitelerinden ve bayilerinden öğrenebilmektedirler.

Türk Telekom yeni gelene ne var?

Türk Telekom’un yeni gelene sunduğu avantajlar, faturalı ve faturasız tarifeler için değişiklik göstermektedir.

Faturalı tarifeler için yeni gelene avantajlar:

 • Dijital Prime 30 GB Tarifesi: 30 GB cepten internet, 750 dakika her yöne konuşma, 750 SMS, 24 ay Tivibu Go Süper Paket, 24 ay Muud Premium, 2 GB Türk Telekom Dijital Depo, 20 GB Türk Telekom WiFi, 12 aylık Ücretsiz Ebeveyn Denetim Programı Safe Family, Türk Telekomlular’la Sınırsız Konuşma ve WhatsApp Sınırsız Mesajlaşma gibi avantajlar sunmaktadır.
 • Prime 15 GB Tarifesi: 15 GB cepten internet, 750 dakika her yöne konuşma, 750 SMS, 24 ay Tivibu Go Süper Paket, 24 ay Muud Premium, 2 GB Türk Telekom Dijital Depo, 20 GB Türk Telekom WiFi, 12 aylık Ücretsiz Ebeveyn Denetim Programı Safe Family, Türk Telekomlular’la Sınırsız Konuşma ve WhatsApp Sınırsız Mesajlaşma gibi avantajlar sunmaktadır.
 • Prime 20 GB Tarifesi: 20 GB cepten internet, 750 dakika her yöne konuşma, 750 SMS, 24 ay Tivibu Go Süper Paket, 24 ay Muud Premium, 2 GB Türk Telekom Dijital Depo, 20 GB Türk Telekom WiFi, 12 aylık Ücretsiz Ebeveyn Denetim Programı Safe Family, Türk Telekomlular’la Sınırsız Konuşma ve WhatsApp Sınırsız Mesajlaşma gibi avantajlar sunmaktadır.
 • Prime 30 GB Tarifesi: 30 GB cepten internet, 750 dakika her yöne konuşma, 750 SMS, 24 ay Tivibu Go Süper Paket, 24 ay Muud Premium, 2 GB Türk Telekom Dijital Depo, 20 GB Türk Telekom WiFi, 12 aylık Ücretsiz Ebeveyn Denetim Programı Safe Family, Türk Telekomlular’la Sınırsız Konuşma ve WhatsApp Sınırsuz Mesajlaşma gibi avantajlar sunmaktadır.

Türk Telekom 40 TL paketler faturasız nasıl yapılır?

Türk Telekom’un 40 TL’lik faturasız paketleri, Hesaplı 40 GB Paketi ve Çok Şanslı 40 GB Paketi olmak üzere iki farklı seçenekten oluşmaktadır.

Hesaplı 40 GB Paketi, 40 TL karşılığında 40 GB cepten internet, her yöne 300 dakika ve her yöne 3000 SMS sunmaktadır.

Çok Şanslı 40 GB Paketi, 40 TL karşılığında 40 GB cepten internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 7500 SMS sunmaktadır.

Bu paketlerden birini almak için, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yapın.
 2. Paketler sekmesine tıklayın.
 3. Faturasız sekmesine tıklayın.
 4. 40 TL’lik paketlerden birini seçin.
 5. Paketi satın almak için “Satın Al” butonuna tıklayın.

Paketi SMS ile almak için, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne HESAPLI40GB yazın ve 5555’e SMS gönderin.
 2. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne ÇOKŞANSLI40GB yazın ve 5555’e SMS gönderin.

Paketi Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 444’ü arayarak da satın alabilirsiniz.

Paketi satın aldıktan sonra, paketin kullanım hakları otomatik olarak hattınıza yüklenecektir. Paketin kullanım hakları, paketin satın alındığı tarihten itibaren 30 gün boyunca geçerlidir.

Hesaplı 40 GB Paketi ve Çok Şanslı 40 GB Paketi‘nin kullanım hakları şu şekildedir:

Hesaplı 40 GB Paketi

 • Cepten internet: 40 GB
 • Her yöne konuşma: 300 dakika
 • Her yöne SMS: 3000 SMS

Çok Şanslı 40 GB Paketi

 • Cepten internet: 40 GB
 • Her yöne konuşma: 750 dakika
 • Her yöne SMS: 7500 SMS

Turkcell Hat Fiyatları

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları