Turkcell Fizy Bedava İnternet – Fizy İnternet Nasıl Kullanılır

Turkcell Fizy bedava internet nasıl kazanılır ve 5 GB fizy internet paketi nedir, bilgilendiriyoruz. Fizy internet nasıl kullanılır, birlikte inceleyelim.

5 GB Fizy İnternet Paketi Nedir

5 GB Fizy internet paketi nedir, Fizy bedava internet nasıl yapılır kısaca anlatıyoruz. BiP indirip Keşfet bölümünde yer alan #senyapdiye kanalını takip ederek, “Görevden GB Şansı” butonuna basılması gerekmektedir. Bu butona basılmasının ardından “Haftanın Görevi” alanına tıklayarak fizy’den 10 şarkı dinleyen müşterilerimiz saatlik 1GB kazanacaktır.

Fizy Premium Nasıl Yapılır

Turkcell Fizy Premium nedir, Fizy Premium üyeliği ile fizyde bulunan 35 milyondan fazla içeriği sınırsız, reklamsız ve yüksek ses kalitesiyle dinleyebilir, şarkı sözlerine erişebilir ve Turkcell’lilere ek 5GB fizy kullanımda geçerli internet faydasını kullanabilirsiniz.

Fizy premium üyesi olmak için fizy Premium yaz 2200’a gönder.


Daha fazla ilgili içerik;


Turkcell BiP 2 GB Bedava İnternet

Turkcell fizy görevini tamamlayanlar ayrıca 2 GB bedava internet almak için şunları yapması gerekiyor. İlk görevini tamamlayanlara ise fizy premium üyeliği teklif olarak sunulacak, fizy premium üyeliğini satın alanlara ise günlük 2GB hediye edilecektir.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥