Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır 2022 – Salla Kazan Hangi Gün

Turkcell salla kazan nasıl yapılır 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Salla kazan hediye kampanyası işte detaylar.

Turkcell salla kazan nasıl yapılır 2022, Turkcell bedava internet veren uygulaması salla kazan nasıl yapılır adım adım bahsedelim. Ücretsiz salla kazan uygulaması sayesinde haftalı bedava internetini hattına tanımla.

Dijital operatör indir
  • Cep telefonunuza Dijital operatör uygulamasını indirin. GooglePlay ve AppStore uygulama mağazalarında ücretsizdir.
Dijital operatör giriş yap
  • Salla Kazan uygulamasına giriş yapmak için öncelikle şifre almanız gerekir. Turkcell şifrenizi öğrenmek için “sifre” yazıp 2222’ye veya 2200’a gönder.
salla kazan yap
  • Salla Kazan hediye kutusunu ana sayfada göreceksiniz. Bu simgeye bir kez tıklayın. Eğer ana ekranda bu simgeyi bulamazsanız Turkcell fırsat ve avantajlar bölümünde bulabilirsiniz. Bu bölüme girince telefonunuzu sallayın. Kazanacağınız hediye ana ekranda belirecektir.

Salla Kazan Hediye Kampanyası

Turkcell dijital operatör uygulaması içinde yer alan Salla Kazan bölümüyle haftalık bedava internet ve konuşma paketi kazanabilirsiniz. Salla Kazan haftalık hediyelerinden yararlanmak için dijital operatör uygulamasını indirmelisiniz. Dijital operatör uygulaması appstore ve googleplay mağazalarından indirilebilir. Salla Kazan uygulamasını ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

Salla Kazan Bedava İnternet Nasıl Alınır 2022

Salla Kazan Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell Dijital operatör uygulamasını indirdikten sonra uygulamaya giriş yapın. Uygulamaya telefon numaranız ve şifrenizle birlikte giriş yapabilirsiniz. Şifreniz yoksa hızlı giriş sayesinde doğrulama mesajı veya şifre al menüsünden yeni şifre alabilirsiniz.

Dijital operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulamanın ana sayfasında “Salla Kazan” hediye simgesini göreceksiniz. Salla Kazan hediye kutu simgesine tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Salla Kazan hediye bölümü açılacaktır.

Salla Kazan hediye bölümü ekrana geldiğinde telefonu elinizle sallayın. Evet, yanlış duymadınız. Telefonu sallayın ve hediyenizin ekrana belirmesini bekleyin. Kazandığınız hediye paketi telefon ekranına gelecek. Hediyeniz hattınıza tanımlanacaktır. Bilgilendirme mesajı sonrasında hediyenizi kullanabilirsiniz.

Salla Kazan 1 GB İnternet 3 TL Nasıl Yapılır?

Salla Kazan Hediye Bilgilendirme Mesajı

Salla Kazan Yapamıyorum 2022

Salla Kazan yapamıyorum 2022 veya hata mesajı alanlar için yeniden hazırlanan içeriğimiz sizin için faydalı olacak. Salla Kazan yapamıyorum diyenler için sırasıyla kontrol etmeniz gereken adımlar var. Öncelikle Salla Kazan hediyelerinden yararlanmak için Salla Kazan gününü beklemeniz gerekiyor. Salla Kazan haftalık yapılır. Salla Kazan hakkı daha önce cuma günleri tanımlanıyordu. Ancak yeni güncellemeye göre artık Salla Kazan hakkı çarşamba günü yenileniyor.Haftalık Salla Kazan hakkınızı kullanmadıysanız uygulamanın sürümünü kontrol ediniz. Salla Kazan uygulamanızı güncellemelisiniz.

Salla Kazan Hangi Gün 2022

Salla Kazan hangi gün 2022, Salla Kazan günleri; Çarşamba günleri haftalık salla kazan hakkınız yenilenecektir.

Salla Kazan bitti mi

Salla kazan bitti mi; Salla Kazan bitmedi, sadece salla kazan günleri değişti. Her hafta Çarşamba günü yeni salla kazan hakkı hattınıza tanımlanır. Kazandığınız hediye Salı akşamına kadar geçerlidir.

Salla Kazan Hilesi 2022

Salla Kazan hilesi 2022, Salla Kazan uygulamasının hilesi var. Fakat Salla Kazan uygulamasının hilesini yapmak biraz uğraştırıyor. Salla Kazan uygulamasını sadece bilgisayar yardımıyla yapabilirsiniz. Emülatör programıyla birden fazla Salla Kazan uygulaması açıp aynı anda başlatabilirsiniz. Böylelikle aynı hediyeyi birden çok kez kazanmış olursunuz.

Ayrıca Salla Kazan hakkı alarak haftada 2 kere salla kazan yapabilirsiniz. BiP uygulaması üzerinden salla kazan hakkı alabilirsiniz. Salla kazan ilave hakkını ayda 1 kez alabilirsiniz. BiP uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

Ücretsiz Salla Kazan Uygulaması indir

Yasemin

1984 Ankara doğumlu. Gazi Üniversitesi işletme yönetimi bölümü mezunu. 6 Yıldır habercilik sektöründe editörlük hizmeti vermektedir.

6 Yorum

  1. Salla Kazan uygulamasına güncelleme geldi; artık salla kazan Çarşamba günleri yapılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu