Türkcell Yeni Hat Numara Seçme

Türkcell yeni hat numara seçme hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Turkcell numara seçme sorgulama ve Turkcell havuzdan numara seçme işte detaylar.

Türkcell yeni hat numara seçme işlemi hat satın alınırken online olarak ya da şubeler üzerinden kolayca yapılabilmektedir. Yeni bir hat alırken yeni numara seçmek için şubede yapılan işlem ile online olarak yapılan işlem aynıdır.

Her iki işlem de aynı olmakla birlikte birini kendiniz birini Turkcell personeli gerçekleştirecektir. Aşağıda yer alan adımları takip ederek Türkcell yeni hat numara seçme işlemini tamamlayabilirsiniz.

  • Türkcell resmi web sitesini ziyaret edin.
  • Yeni hat alın kutusunu üst menüde göreceksiniz. Kutuya tıklayın.
  • Yeni hat seçimi sekmesine tıklayın.
  • Sizden talep edilen bilgileri sisteme kaydedin ve ilerleyin.
  • Hat seçenekleri arasında faturalı ya da faturasız hat arasında seçim yapın.
  • Hattın bağlı bulunacağı paketi ya da tarifeyi seçin.
  • Numara seçme seçeneğine geldiğinizde talep ettiğiniz numaraları yazın.
  • Aradığınız numarayı ya da en yakın seçenekleri inceleyerek seçiminizi yapın.
  • Hat satın alma işlemini adres bilgisini girerek tamamlayın. Yeni hattınız tarafınıza teslim edilecektir.

Turkcell Bedava internet

Turkcell Numara Seçme Sorgulama

Türkcell numara seçme sorgulama işlemini online olarak hat satın alırken yapabilirsiniz. Yeni bir Türkcell hattı satın aldığınızda, satın alma süreci boyunca numara seçme kısmını göreceksiniz. Kendi istediğiniz numarayı seçmek için numaraları yazın.

En uygun numaralar ve talebinize en benzer numaralar karşınıza gelecektir. Bu numaralar arasında seçim yapmanız gerekir. Tamamen aradığınız numarayı bulamamanız halinde bu numara aktif olarak kullanılıyor demektir.

Turkcell Havuzdan Numara Seçme

Turkcell Havuzdan Numara Seçme

Türkcell havuzdan numara seçme işlemi için öncelikli olarak online yeni hat başvurusu yapmanız gerekir. Numaranızı taşımak istemeniz halinde numara seçmeniz mümkün olmaz. Ancak Türkcell operatöründen yeni bir hat satın alacaksanız satın alma adımları sırasında kendi numaranızı kendiniz seçebilirsiniz.

Türkcell havuzdan numara seçme işlemi hat satın alma sürecinde gerçekleştirilmektedir. Siz de havuzdan numara seçerken kendinize özel numaralar seçebilirsiniz.

Turkcell Numara Seçme 532 Ücretsiz

Türkcell numara seçme 532 ücretsiz olarak seçilebilmektedir. Numara seçme işlemlerini yukarıda bahsedildiği gibi takip ederek yapmalısınız. Numara seçme adımında 532 kodunu seçin. Kodu seçebiliyorsanız bu kodu içeren numaraları alabilirsiniz.

Numara seçme adımında 532 kodunu seçemiyorsanız bu kodlar ile alınabilecek bir numara bulunmadığı anlamına gelmektedir. Uygun numara seçimi için kullanabileceğiniz bu yöntem dışında başka bir yöntem bulunmamaktadır. Türkcell şubelerine başvursanız dahi onlar da tıpkı sizin gibi sistem üzerinden kontrol gerçekleştireceğinden online olarak bulamadığınız numarayı seçmeniz mümkün olmayacaktır.

Turkcell Salla Kazan indir

Bastı Kaçtı (Kaptı) Nasıl Yapılır

Turkcell Sınırsız Bedava Konuşma

Turkcell Biz Günlük 1 GB Bedava İnternet

googlehaberler