Turkcell Yıllık Paket 2022

Turkcell Yıllık Paket 2022 nasıl yapılır ve Yıllık Mobil Servis Kampanyası Nedir hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Turkcell Yıllık Paket 500 Gb işte detayları.

Turkcell paketler pek çok abone tarafından tercih edilen paketler içerisinde yer alıyor. Aylık olarak farklı tutarlarda kullanım yapan aboneler için ideal olan yıllık paketler devirli paket seçenekleriyle kolaylık sağlıyor.

Yıllık Mobil Servis Kampanyası Nedir

Yıllık mobil servis kampanyası nedir sorusu son zamanların en çok araştırılan konuları arasında yer alır. Turkcell hat sahibi belli bir kesim abonenin aylık bazda kendileri için tarifelerin yetersiz kalması bazı aylarda bu tarifelerin herhangi bir nedenle kullanılamamasıdır. Böyle bir durumda kullanılamayan paket içerikleri taklip eden ay içerisine devredilemediği için kullanım hakkı ile ilgili olarak bir kayıp söz konusu olur. Yetersiz kalan aylarda da kullanıma bağlı olarak tükenen kullanım hakları mağduriyet yaşanmasına sebep olabilir.

Turkcell’in bu kullanıcılar için üretmiş olduğu çözüm odaklı tarifeler kullanıcılar için yıllık bazda tanımlanır. Yani normal koşullarda belli kullanım hakları sağlayan tarifeler yerine, yıllık bazda geçerli olan tarifeler ile 1 yıllık kullanım hakkına sahip olan dakika ve GB içerikleri tanımlanır: bu sayede aboneler sahip oldukları paketleri yıl boyunca diledikleri zaman kullanabilir. Yıllık paketler bireysel segmentte olan faturalı hat kullanan aboneler için geçerlidir.. Faturasız hatların yıllık paketlerden yararlanma şansı bulunmaz.

Dijital Operatör uygulamamızdan, web sitemizden, çağrı merkezlerimizden, bayilerimizden veya SMS ile başvurarak pakete kaydolabilirsiniz.

Yıllık Mobil Servis Kampanyası Nedir
Yıllık PaketlerGBDKFiyatı
Yıllık – Dev Star 120 GB120 GB12.000 DK85 TL
Yıllık – Dev Star 180 GB180 GB24.000 DK110 TL
Yıllık – Platinum Dev 300 GB300 GB20.000 DK149 TL
Yıllık – Platinum Dev 500 GB500 GB20.000 DK199 TL

Turkcell Yıllık Paket 500 Gb

Turkcell yıllık paket 500 gb tarifesi kapsamında, abonelerin hatlarında 1 sene içerisinde aktif olarak kullanabilecekleri 500 GB ve 20000 dakika tanımlanmaktadır. Yapılan bu tanımlama ile kullanıcılar,

  • Esnek kullanım hakkı
  • Avantajlı içerikleri olan tarifeler
  • Toplu alarak taksitli ödeme imkânı elde etme
  • Diğer joker hediyeleri de kazanma hakkına sahip olabilmektedir.

Turkcell Dev Ek Paketler

Yıllık Ek PaketlerGBFiyatıDKSMS
Dev Ek 5 GB5 GB49 TL
Dev Ek 10 GB10 GB69 TL
Dev Ek 20 GB20 GB99 TL
Dev Ek 1000 DK35 TL1000 DK
Dev Ek 500 SMS35 TL500 SMS

Turkcell Yıllık Paket 69 TL

Turkcell yıllık paket 69 TL paketi, yıllık tarifelere ek paket olarak tanımlanabilen 10 GB’lık internet hakkını içeriyor. Abonelerin yıl boyunca kullanım yapabilmelerine olanak tanıyan herhangi bir paket tercihi yaptıklarında, paketlerinin kendiler için yetersiz gelmesi gibi bir durum söz konusu olursa bu paketten destek alabilirler. Yıllık bedeli 69 TL olan bu paket, mevcut paketlerine eklenerek çok daha avantajlı ve doğrudan ihtiyaçlarına hitap eden bir şekle dönüştürülebilir.

Turkcell Wifi Paket Fiyatları

Turkcell 20 GB Paketleri

Turkcell Faturalı Paketler

Turkcell Faturasız 3lü Paketler

googlehaberler