Turkcell yıllık paket ve Turkcell 12 aylık paketleri sizlerle paylaşıyoruz. Turkcell yıllık paket 320 TL ve Turkcell yıllık paket faturasız fiyatlarını birlikte inceleyelim.

Turkcell paketler pek çok abone tarafından tercih edilen paketler içerisinde yer alıyor. Aylık olarak farklı tutarlarda kullanım yapan aboneler için ideal olan yıllık paketler devirli paket seçenekleriyle kolaylık sağlıyor.

Turkcell 12 Aylık Paketler

Turkcell 12 aylık paketler sorusu son zamanların en çok araştırılan konuları arasında yer alır. Turkcell hat sahibi belli bir kesim abonenin aylık bazda kendileri için tarifelerin yetersiz kalması bazı aylarda bu tarifelerin herhangi bir nedenle kullanılamamasıdır. Böyle bir durumda kullanılamayan paket içerikleri taklip eden ay içerisine devredilemediği için kullanım hakkı ile ilgili olarak bir kayıp söz konusu olur. Yetersiz kalan aylarda da kullanıma bağlı olarak tükenen kullanım hakları mağduriyet yaşanmasına sebep olabilir.

Turkcell’in bu kullanıcılar için üretmiş olduğu çözüm odaklı tarifeler kullanıcılar için yıllık bazda tanımlanır. Yani normal koşullarda belli kullanım hakları sağlayan tarifeler yerine, yıllık bazda geçerli olan tarifeler ile 1 yıllık kullanım hakkına sahip olan dakika ve GB içerikleri tanımlanır: bu sayede aboneler sahip oldukları paketleri yıl boyunca diledikleri zaman kullanabilir. Yıllık paketler bireysel segmentte olan faturalı hat kullanan aboneler için geçerlidir.. Faturasız hatların yıllık paketlerden yararlanma şansı bulunmaz.

Dijital Operatör uygulamamızdan, web sitemizden, çağrı merkezlerimizden, bayilerimizden veya SMS ile başvurarak pakete kaydolabilirsiniz.

Mutlu Mega 70 GB Paketi

  • Dakika; 25000
  • 70GB
  • 12000 SMS
  • Lifebox Standart + üyeliği, 25 GB Lifebox saklama alanı ve Lifebox’ta geçerli 60GB internet Mini TV+ paket aboneliği ve TV+’ta geçerli 60GB internet.
  • 1000 TL
Yıllık PaketlerGBDKFiyatı
Yıllık – Dev Star 120 GB120 GB12.000 DK230 TL
Yıllık – Dev Star 240 GB240 GB24.000 DK320 TL
Turkcell Yıllık Paket

Daha fazla ilgili içerik;


Turkcell Yıllık Paket 550 TL

Turkcell yıllık paket 550 TL tarifesi kapsamında, abonelerin hatlarında 1 sene içerisinde aktif olarak kullanabilecekleri 500 GB ve 20000 dakika tanımlanmaktadır. Yapılan bu tanımlama ile kullanıcılar,

  • Esnek kullanım hakkı
  • Avantajlı içerikleri olan tarifeler
  • Toplu alarak taksitli ödeme imkânı elde etme
  • Diğer joker hediyeleri de kazanma hakkına sahip olabilmektedir.