Tylol Hot Fiyatı 2023 – Taylot Fiyat (Kutuda Kaç Tane Var)

Taylot fiyat eczane’de ne kadar, güncel rakamları sizler için düzenledik. Tylol hot nasıl kullanılır ve Taylot fiyat tekli olanları var mı gibi sorular oldukça araştırılmaktadır. Taylot fiyat tekli ve kutu taylot fiyatlarını gelin birlikte inceleyelim.

Tylol hot fiyatı 2023 yılında zam alarak listelendi. Tylol hot ateş düşürücü ve ağrı kesici gibi özelliklere sahip sıvı bir tıbbi üründür. Bu ilacın bu özelliklerinin yanında alerjik belirtilerden olan hapşırma, gözlerin sulanması, burun akıntısı gibi durumları ortadan kaldırma gibi özelliği de vardır. Tylol hot kullanmak isteyenler için 2023 güncel fiyatlarını aktarmak gerekirse de;

Taylot Fiyat 2023 fiyatı
Tylol hot 12 poşet granül/ 500 mg130 TL
Taylot Fiyat

Eczanelerde sunulan en güncel fiyat tablodaki gibidir. Yer verdiğimiz bu fiyat Türkiye’de hizmet veren tüm eczaneler için aynıdır.

Tylol Hot Fiyatı Güncel

Tylol hot fiyatı güncel olarak değişebiliyor. Her yıl ilaç gurubuna yapılan zamlar Tylol fiyatının da güncellenmesine neden oluyor. En son 2023 ocak ayı itibariyle Tylol dahil tüm ilaç guruplarının fiyatlarına zam gelmişti. Tylol en yoğun kullanılan ilaç seçeneklerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Hafif ya da orta derecede ateş ve ağrı gibi durumlarda tercih edilen Tylol hastalıkları tedavi etmez. Kullanım durumunda sadece hastalığın semptomlarını en az seviyeye indirir. Bu ilaç eczanelerde hem şurup hem de tablet alternatifleriyle satışa sunuluyor. Her ne kadar hafif bir ilaç olsa da doktora danışmadan kullanmanız kesinlikle tavsiye edilmez.

Tylol Hot Fiyatı 2023

Tylol hot fiyatı
Tylol hot fiyatı

Tylol hot fiyatı 2023 yılında oldukça artış gösterdi. 2022 yılında bu ilacın fiyatı 50 TL iken, 2023 yılında 87 TL civarındadır. Eczanelerden reçetesiz bir şekilde satın alabilirsiniz. Aynı zamanda doktorun reçete etmesiyle de kolayca ilacı eczanelerden temin etmeniz mümkündür. Eğer reçetesiz satın alacaksanız da mutlaka doktorunuza danışmanız tavsiye ediliyor.

Tylol Hot Kaç Yaş Kullanabilir?

Tylol hot şurup seçeneği 6 yaş ve yaş altı çocukların kullanımı için uygundur. Çocuklar için sunulan seçeneği 120 mg iken yetişkinler için sunulanı ise 150 ml’lik şişede yer alıyor. Bu noktada 6 yaş ve üzeri yetişkinlerin kullanımına da uygun olduğunu söylemek mümkündür.

Taylol Kimler Kullanamaz?

Taylot şurup ya da tableti kalp hastaları, böbrek hastaları, tansiyon hastaları tek başına kullanmamalıdır. Bu gibi durumlarda mutlaka doktora danışarak kullanılması gerekiyor. Ayrıca farklı ve kronik ilaç kullanımları olan hastaların da doktora danışmadan ek olarak Taylol kullanmaması tavsiye ediliyor.

Nurofen Cold Flu Ne İşe Yarar ve Yan Etkileri

İburamin ZERO Ne İşe Yarar ve Kaç Yaş İçin

En İyi Boğaz Pastili

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥