BiP indir ücretsiz APK ve BiP uygulaması hakkında bilmeniz gerekenler. BiP APK indir son Sürüm gelin birlikte indirelim.

BiP indir 2023 ücretsiz mesaj ve arama yap, BiP ücretiz mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Whatsapp gizlilik sözleşmesine yeni maddeler ekleyince kullanıcıları yeni uygulamalar aramaya başladı. Whatsapp alternatifleri içinde BiP uygulaması ön plana çıkıyor.

BiP Yıldızları Kullan Kazan Kampanyası

BiP yıldızları kullan kazan kampanyası, kullanıcılarının en çok istediğini bu kampanya ile yerine getirmiş oluyor. BiP yıldızları kullan kazan kampanyası ile yazıştıkça kazanan, kazandıkça yazışan müşterilerin yüzü hep gülüyor. Her hafta sayıları yeterli şekilde belirlenen BiP yıldızları, BiP Keşfet’te yer alan kendisine özel mesaj hedefini yerine getirerek günlük 1 GB hediye internet kazanmakta.

2023 Turkcell bedava internet kampanyaları için buraya tılayın.

BiP Nedir

BiP nedir, ücretsiz Turkcell alt yapısıyla hazırlanan bir uygulamadır. BiP tüm operatör abonelerinin kullanabildiği bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. BiP tüm sevdiklerinizle yeni nesil “anlık mesajlaşma” , “sesli ve görüntülü görüşme” deneyimi yaşayabileceğiniz bir uygulamadır. Resimlerinizi, videolarınızı, ses kayıtlarınızı ve mesajlarınızı hiçbir yerde olmayan eğlenceli içerikle anında ve ücretsiz gönderebilirsiniz.

BiP Bedava İnternet Alma

BiP bedava internet alma, BİP kullan kazan sloganıyla Turkcell her bedava internet kampanyasını bu uygulamada yapıyor. BiP uygulamasındaki servisleri takip ederek bedava internet alabilirsiniz. BiP uygulaması #senyapdiye kanalını takip edip, görevlerini yerine getirin. Uygulamayı indirin ve açın. Arama kutusuna #senyapdiye yazın ve çıkan kanalı takip edin. Görevleri tamamladıkça bedava internet ve konuşma paketleri kazanın.

BiP Uygulaması Ne İşe Yarar?

Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması: BiP

Ücretsiz arama ve mesajlaşma uygulaması olan BiP’in özellikleri neler ondan bahsedelim. Bu kadar BiP uygulaması en çok kullanılan yerli mesajlaşma uygulamasıdır.

BiP Meet Uzaktan Toplantı

BiP toplantı uygulaması; BiP Meet Uzaktan Toplantı

BiP Çeviri Nasıl Yapılır

BiP çeviri nasıl yapılır, özelliği sayesinde, sınır tanımayan iletişim parmaklarının ucunda. Arkadaşlarınla her dilde mesajlaşabilir, gelen mesajlarını istediğin dile çevirebilirsin.

BiP Acil Durum ile İletişim

BiP acil durum ile iletişim, butonu ile acil durumda ulaşmak istediğiniz kişilere nasıl olduğunuzu konumunuzla birlikte BiP’ten tek tuşla gönderebilir, onları internet üzerinden BiP ile arayabilirsiniz.

BiP Görüntülü Konuşma Kaç Kişi

BiP görüntülü konuşma kaç kişi, arkadaşlarınla sınırsızca yazışabildiğin gibi, HD kalitesinde sesli ve görüntülü görüşmelerini ya da 10 kişiye kadar grup görüntülü görüşmelerini de BiP’ten yapabilirsin.

Hayatını Kolaylaştıracak Bir Çok Servisi Keşfet

BiP her zaman seninle! Sürpriz Nokta ile tüm dünyada milyonlarca noktada hediyeler, Hadi’de jokerler, ipuçları ve yarışmalara ait tüm bilgiler burada. BiP Keşfet’te, magazinden spora, hava durumundan döviz’e, günlük hayatta olan birçok hizmet seni için.

BiP İndir Ücretsiz İndir

BiP indir ücretsiz indir, uygulamasını googleplay ve Appstore mağazalarından indirebilirsiniz. Cihazınızın özelliğine göre uygulamanın android veya iPhone telefonlar için iOs sürümünü indirebilirsiniz.

APK Uygulama İndir

BiP internetsiz Mesajlaşma

Turkcell BiP Ücretsiz internet