Uma Coin Geleceği 2022 (HAZİRAN), Uma Coin Neden Yükseliyor?

Uma Coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Uma Coin nedir ve Uma Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

UMA Platformu, Ethereum blockchain tabanlı bir çok yenilik içeren merkezi olmayan akıllı sözleşmeler sunar. UMA Platformu aynı zamanda yatırımcılarına ekonomik garantiler ve teşvik için coin dağıtımı vadediyor.

Ancak kötü niyerli bir yatırımcı veya kullanıcının ortaya çıkması ile, UMA platformunun Veri Doğrulama Mekanizması (DVM) devreye girerek sorunu ortadan kaldırır. UMA Platformunun geliştiricileri ise UMA nın evrensel bir pazarolma adayı olduğunu söylüyorlar. Geliştirdikleri bu evrensel, serbest ve açık pazarın herkese refah sağlayabilmek amacıyla tm yatırımcı ve kullanıcılar eşit fırsatlar sunacağını vadedeceğini söylüyorlar. Uma Platformunun yerel kripto para birimi ise UMA Coindir.

UMA Coin Kaç TL (CANLI)

UMA Coin fiyatı 43,65 TRY’dir. UMA coin piyasa değeri 2.929.717.841 TL’dir. UMA coin son 24 saatte 2.32% değişim gösterdi. UMA coin günlük işlem hacmi 1.145.311.183 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 137. sıradadır.

Uma Coin Kaç Dolar; Uma Coin şuan $2,60 USD’dir. Son 24 saatte 2.32% oranında değişti.

Uma Coin Kaç TL; Uma Coin anlık fiyatı ₺43,65 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 2.32% değişim gördü.

UMA coin projesi aylık ne kadar kazandırdı aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Uma coin 2022 Mayıs döneminde -%38 kaybettirdi. Peki sizce, Uma Coin Haziran ayında fiyatı ne olur? yorum kısmına yazın…

DönemFiyatıDeğişim
Mayıs 2022$ 3,2830-38,75%
Nisan 2022$ 5,3600-31,31%
Mart 2022$ 8,343015,6%
Şubat 2022$ 7,216021,28%
Ocak 2022$ 5,9500-34,69%
Aralık 2021$ 9,1100-29,89%
Kasım 2021$ 12,993014,33%
Ekim 2021$ 11,364025,40%
Eylül 2021$ 9,0620-29,02%
Ağustos 2021$ 12,767040,47%

Uma Platformunun kurucu ortakları ise Hart Lambur ve Allison Lu’dur bu iki kurucu ortak Uma Platformunu kurmuş ve başarıyla yönetmeye devame diyorlar.

Pulsepad Coin Geleceği – PLSPAD Coin Yorum

Cate Coin Geleceği – Cate Coin Yorum

Cere Coin Geleceği – Cere Network Yorum

Uma Coin Nedir

Uma Coin’nin Farkı Nedir

Uma (Universal Market Access) Ethereum blokchain altyapısını kullanarak sentetik tokenler ve coinler üretilmek üzere geliştirilmiş bir platformdur.

Sentetik token ve coinler ise değerleri aynı düzeyde fakat farklı birimleri temsil ederler. Ethereum blokchain altyapısı kullanmasına rağmen tamamen farklı bir platform olarak öne çıkmaktadır.  Oluşturularn tüm sentetik token vecoinleri ise Ethereum ağı üzerinden çalışmasını sağlar.

Uma Platformunun Çalışmasından Sorumlu Ana Faktörler

  • Platformun sponsorları
  • Kontrol memurları
  • Veri Doğrulama Mekanizması (DVM)
  • UMA Coin Sahipleri
  • Token üreticileri
Uma Coin Geleceği - Uma Coin Yorum
Uma coin tüm zamanlar grafik

Bu beş ana fökterin her bir birbirini tamamlayan birbirlerinden ayrılmaz parçalardır. Platformda her faktörün kendine has vazgeçilmeyen görevleri vardır.

Uma Coin Nedir

Uma Coin, Uma Platformunun yerel kripto para birimidir. Uma Platformunda yapacağımız tüm işlemler ve alacağımız tüm ödülleri UMA Coin birimi üzerinden gerçekleştireceğiz. Uma Coin kendi platformu dışında diğer borsalarda da listenecek ve diğer borsalar üzerinden de alım satım yapabileceğiz.

Uma Coin Güvenilir Mi

Uma Coin, Ethereum blockchain altyapısını kullanarak şifrelenmiş bir coindir ve birçok borsada listelenerek güvenilirliği kanıtlamıştır. Bu sebeplerden dolayı Uma Coin yatırımcıların çok güvendiği bir altcoin haline gelmeyi başarmıştır ve güvenli bir şekilde yatırım yapılmasını sağlıyor.

Uma Coin Sınırsız Mı

Hayır, Uma Coin sınırsız değil. Uma Coinin şuan da toplam 63.724.409 adet uma coin arzı mevcuttur. Uma Coinin toplam arzı ise 105,157,062 adet uma coindir. Uma Coin miktarı milyar ve trilyon gibi rakam olmadığı ve coin arzı sınırlı olduğundan dolayı Uma Coini yatırımcılar açısından daha da ilgi çekici kılıyor.

Uma Coin Hangi Borsada

Uma Coin Hangi Borsada

Uma Coini dünyaca ünlü bir çok borsa listelemiştir bunlardan bazıları ise Binance, Mandala Exchange, OKEx, Coinbase Exchange, Hotcoin Global, ZT, Bitrue, Pionex, Bithumb, Huobi Global, MEXC ve KuCoin’dir. Bu borsaların dışında da bir çok büyük borsada listelenen Uma Coin neredeyse tüm dünya borsalarındaişlem görmektedir.

UMA Coin 15 Kasım itibariyle BtcTürk’te listelenmeye başlamıştır.

Uma Coin Yorumları 2022

Uma Coin Yorumlarına baktığımızda yıllardır işlem gören UMA Coin Binance, OKEx, KuCoin gibi dünyaca ünlü borsalarda listelenmiştir. Son zamanlarda fiyatındaki artış ise UMA Coine duyulan ilgiyi de arttırmıştır. Proje insanlarla blockchain dünyası arasında aracılık yapmayı vadediyor ve sitesine girdiğimizde bize tamamen amaçlarının ve vizyonlarının ne olduğunu açık bir şekilde anlatıyorlar. Uma projesi eğer dedikleri gibi aracı olabilirse ileride çok konuşulan bir proje olabilir.

Uma Coin Grafik

Uma Coin grafiklerine baktığımız zaman son zamanlarda yükseliş trendine girdiğini görüyoruz. Uma Coinin fıyatındaki bu yükselmenin bir çok sebebi bulunuyor. Bu sebeplerde bazıları ise coin arzının sınırlı olması, dünyaca ünlü borsalarda listelenmesi ve işlem görmeye başladığından beri yatırımcıların güvenini boşa çıkarmaması olarak sıralayabiliriz. Uma Coin yatırımcıların ilgisini canlı tutmayı başarabilirse gelecekte 50$ hedef fiyatına ulaşabilir.

Bitcoin Kaç Dolar

Metaverse nedir

Güvenilir Kripto Para Borsası

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

15 Yorum

    1. Küçük perıyoltlarla ilerliyor duşmuyor 7ile 0 arasında sureli devır daım yapıyor slip satmak gerekiyor beklersen zarar buyuk oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu