Vemcaine sprey ne işe yarar sorusu, çeşitli sebepler dolayısıyla bu spreyi kullanmak isteyenlerin merak ettikleri bir konudur. Eczanelerde satılmakta olan bu sprey pek çok farklı sebep dolayısıyla kullanılabilir.

Vemcaine Sprey Nedir?

Diş ağrısı durumunda ağrı kesici olarak kullanılan bu sprey; lazer epilasyon, kaş ağdası, piercing, dövme, doğumun son dönemlerindeki cerrahi işlemler, dikiş atma ve küçük cerrahi işlemler sırasında ağrıyı gidermek için kullanılır. Etkili bir ilaçtır. Erken boşalma durumlarında ve ağrılı ilişki sırasında geciktirici olarak da kullanılabilen bu sprey, Vemcaine sprey nedir sorusuna yanıt olarak verilebilir.

Vemcaine sprey lokal anesteziktir. Bu ilaç, uygulandığı cilt noktasında geçici bir his kaybına neden olarak çalışır. Beyaz bir kutu ve şeffaf bir şişe içinde satılır. 50 ml’lik bir şişede üretilir. Harici kullanım içindir ve kesinlikle oral kullanım için uygun değildir. Lokal anestezik-amidler olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir. Kortizon içermeyen bir sprey olup kullanıcı memnuniyeti oldukça yüksektir.

Vemcaine Sprey Diş Ağrısı

Vemcaine Sprey Diş Ağrısı

Vemcaine sprey diş ağrısı için yaygın bir kullanıma sahip olan, reçeteli ilaçtır. Vemcaine hücre zarında sinir uyarılarının oluşumunu ve iletimini bloke ederek bölgesel tutarlılığı sağlar. Dental işlemler sırasında ağrıyı gidermek için kullanılır.

Vemcaine Sprey Geciktirici Olarak Kullanılır mı?

Vemcaine ağız boşluğu, burun ve boğazdaki küçük cerrahi işlemler sırasında ağrıyı gidermek için kullanılır. Bunun yanı sıra seks sırasında ağrı ve acıyı gidermek içinde kullanılır. Vemcaine sprey geciktirici olarak kullanılır mı sorusuna ise, kullanılabileceği şeklinde yanıt vermek doğru olacaktır. Duyarsızlaştırdığı için penis ucuna sürüldüğünde yavaşlatıcı etki gösterir ve geciktirici olarak kullanılır.

Vemcaine Sprey Fiyat

Vemcaine Sprey Fiyat

Dövme sırasında ağrıyı gidermek içinde kullanılan Vemcaine sprey, kulak delme operasyonları sırasında ağrıyı gidermek için ilk tercih edilen spreydir. Cilde uygulandığı bölgede his kaybı sağlar. Vemcaine sprey fiyat ise 47.81 TL olarak bilinmektedir.

Vemcaine Sprey Reçetesiz Alınır mı?

Ancak hem reçeteli hem de reçetesiz olarak satılabilir. Reçeteli olmasına rağmen, bu devletin karşıladığı bir ilaç değildir. Dolayısıyla, Vemcaine sprey reçetesiz alınır mı sorusuna reçetesiz de alınabileceği yanıtı verilebilir. Güçlü aktif bileşenlere sahiptir ve kremden daha kolay kullanılır. Diş ağrısını gidermek için sık sık kullanılır.


SONUÇ: Ağrı kesici olarak kullanılan Vemcaine sprey, yaygın olarak diş ağrısında ve piercing, dövme gibi uygulamalarda acının belirli bir süre boyunca hissedilmemesi için kullanılan anestezik spreydir.


Vemcaine Spreyin Etkisi Ne Kadar Sürer?

Bu spreyin etkisi yaklaşık olarak 15 dakikadır. Bu spreyin aşırı doz kullanımında titreme, nöbet veya şuur kaybı görülebileceği bilinmektedir.

Bikini Bölgesi Temizliği Acısız Nasıl Yapılır – Pürüssüz

Just Hair Nasıl Kullanılır – Just Hair fiyat

K-Othrine SC 50 Kullanımı Nasıl Hazırlanır