Arayan Kim Vodafone Nasıl Yapılır? – Arayan Kim Çalışmıyor Çözümü Nedir?

Arayan Kim Vodafone, telefonunuz kapalıyken veya meşgulken sizi arayan kişilerin bilgilerini SMS ile size bildiren bir servistir. Bu servis sayesinde, cevapsız aramalarınızı kimlerin yaptığını ve kaç kez aradıklarını öğrenebilirsiniz.

Arayan kim servisi ile her zaman Vodafone sınır tanımasa da servisin kullanımı ve çalışmama sorununda gerçekleşen uygulama hatası sebebiyle birçok kişi merakla bu servisin tekrar çalışmasını bekliyor. Peki, nasıl olacak? Bu sorunun yanıtı oldukça basit görünüyor.

Öncelikle yapılması gereken şey, **62*05463501033İ# tuşlarına arama şeklinde basılması ile kolaylıkla sorunu çözümleyebilirsiniz.

İstenilen sürede arayan kişilerin numaralarının kime ait olduğunu öğrenmek oldukça basit görünse de birçok açıdan kendini yenileyen Vodafone bu konuda da yeni servisleriyle şaşırtmaya devam ediyor. Bu nedenle de kısa sürede gerçekleşen öğrenme servisi ile oldukça kolay kullanılan bir uygulama olmaya devam eder.

Arayan Kim Vodafone nasıl yapılır?

Arayan kim Vodafone nasıl yapılır, her zaman birçok kişi tarafından merak edilen operatörün arayan kim servisi çoğu kişi tarafından kullanım halindedir. Birçok kişi tarafından merak edilen ve etkin kullanılan Arayan Kim Servisi Vodafone isteyenlere arayan kişiyi kısa mesaj olarak bildiren önemli bir uygulamadır.

Bu servisin açılması için öncelikle Vodafone hat sahipleri tarafından istenilen servis kampanyası seçilerek onaylanmasının ardından her ay yenilenen servis paketi ile bildirimler gelmeye devam eder.


Daha fazla ilgili içerik;


Telefon kapalıyken Kim aramış Vodafone ücretsiz

Telefon kapalıyken kim aramış Vodafone ücretsiz, farklı birçok uygulama ile bir sürü kişinin dikkatini çeken Vodafone bu sefer de kapalıyken telefonlar kaç saat geçerse geçsin, açılmasından sonra gelen eski mesajlarda hat kullanıcılarına ulaşabiliyor.

Telefon kapalı diye mesaj ulaşamasa da açılır açılmaz bekletilen mesaj şebekenin aktif olmasıyla birlikte her zaman ulaşması hat sahiplerini mutlu ediyor. Kapalı telefon açıldığında Vodafone mesaj olarak operatör sahiplerini bilgilendiriyor.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥