Vodafone Engelli Tarifesine Nasıl Geçilir 

Son zamanlarda birçok kişi tarafından Vodafone engelli tarifesine nasıl geçilir sorusunun yanıtını merak edilmektedir. Vodafone müşterilerini memnun etmek için birçok avantajı beraberin de getirmektedir. Engelli müşteriler, şehit yakınları ve gaziler sosyal destek tarifesinden yararlanmaktadır. Peki bu servise nasıl geçiş yapılır dediğinizi duyar gibiyim. 

  • Vodafone abonesiyseniz evraktalepleri@vodafone.com e-postasına %40 ve üzeri engel durumunu gösterir kimlik kartını ya da sağlık kurulu raporunu iletmeniz gerekir. Bu durum gerçekleştiği takdirde tarife geçişi sağlayabilirsiniz.  
  • Vodafone abonesi değilseniz engelli raporu ve kimliğinizle Vodafone bayisine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Bayi yetkilisi tarife geçişini sağlamaktadır. 

Vodafone Engelli İndirimi Yüzde Kaç 

Tarife değişikliği yapacak olan kişiler vodafone engelli indiriminin yüzde kaç olduğunu merak etmektedir. Vodafone tarafından engelli müşterilerine birçok avantaj sağlanmaktadır. Tariflere geçiş yapmak istiyorsanız bayilere giderek başvuru yapmanız gerekmektedir. Engelli müşterilerin hayatlarını kolaylaştırarak iletişimlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmeleri için fırsat sunmaktadır. 

Vodafone engelli tarifeleri normal tariflere oranla 33 TL ya da 66 TL daha indirimli olmaktadır. Seçtiğiniz tarifelere göre değişiklik göstermektedir. Uygulanan engelli indirimi %63 ile %69 oranında olmaktadır. Örnek olarak RED20 sınırsız iletişim tarifesi 109 TL ile satın alınırken engelli müşteriler bu tarifeyi 76 TL ile satın alabilirler. 

Vodafone engelli i̇ndirimi yüzde kaç 

Vodafone Engelli Telefon Kampanyaları 

Vodafone engelli telefon kampanyalarını sizler için yazımızda ele aldık. Engelli telefon kampanyalarından yararlanmak isteyen müşterilerin 1 kereliğine 1 cihaz alma hakkı bulunmaktadır. Vodafone engelli telefon kampanyalarından faydalanmak için sizlere en yakın bayiye gitmeniz ya da teknolojide engel yok sayfasına gitmeniz yeterli olmaktadır. Faydalanabileceğiniz telefon kampanyaları hakkında detaylı bilgilendirmeye sahip olabilirsiniz. 12 ay taksit imkanı kullanma şansınız vardır. Telefon kampanyasından faydalanmak için yapmanız gereken işlemler ise şu şekildedir; 

  • Teknolojide engel yok sayfası üzerinden istediğiniz cihazı seçin. 
  • Daha sonra telefon numaranız ve şifreniz ile Vodafone sayfasına giriş yapın. 
  • İstediğiniz cihazı belirledikten sonra raporunuzu PDF formatında sisteme yükleyerek başvuruyu gerçekleştirin.  
  • Ardından başvurunuz kabul edildikten sonra cihazınız adresinize kadar getirilmektedir. 

Vodafone fırsatları ve kampanyaları hakkında merak ettiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. 

Vodafone Ödemeli Arama Nasıl Yapılır 

Vodafone Bedava İnternet 2022 (GÜNCEL) – Faturalı / Faturasız Kampanyalar

Vodafone Tarifeleri 19 TL – Vodafone Faturasız Tarifeler 2022

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥