Vodafone iPhone 13 Çekilişi Nasıl Katılırım 2022

Vodafone iPhone 13 çekilişi nasıl katılırım 2022 hakkıda detaylı bilgilendiriyoruz. Vodafone iphone 13 çekilişi ve iphone 13 vodafone fiyat işte detaylar.

Vodafone, 1991 yılından bu yana etkin şekilde telekomünikasyon alanında aktif olarak çalışmaktadır. Her geçen yıl kendini daha çok geliştirerek Türkiye’nin en iyi telekomünikasyon şirketlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Geliştirilen Vodafone Yanımda uygulaması ile hattınıza ait tüm detayları mobil uygulama üzerinden görüntüleme şansınız vardır. Uygulama üzerinden Vodafonlulara özel birçok çekiliş imkânı sunulmaktadır.

Vodafonlulara yapılan çekilişleri merakla bekliyor ve katılmak istiyorlar. Son olarak uygulama üzerinden İphone 13 telefon çekilişi yapılacağı belirtildi. Vodafone Yanımda uygulamasında 10 adet İphone 13 128 GB telefon hediye olarak verilecek ve 3 dönem olacak şekilde çekiliş mart ayının sonuna kadar çekiliş devam edecektir.  

Vodafone Faturalı Hat Kredi Sorgulama

Vodafone İphone 13 Çekilişi

En popüler telekomünikasyon şirketlerinden olan Vodafone her geçen yıl bünyesine binlerce kullanıcıyı almaktadır. İnsanlar hattın çekim gücü, faturanın ekonomik gibi detaylarına bakarak Vodafone kullanmayı tercih ediyor. Vodafonlulara özel geliştirilen mobil uygulamada hattınıza ait tüm detayları ve fırsatları görmeniz mümkündür. Vodafone Yanımda uygulamasında sürekli yapılan çekilişler ve sonuçları da insanlar tarafından merak edilen durumlar arasındadır.

Son olarak uygulama üzerinden İphone 13 çekilişi yapılacağı duyuruldu. Vodafone Yanımda uygulamasına telefon üzerinden ad, soyad ve telefon numarası bilgilerinizi girerek uygulamaya giriş yaptığınızda çekilişe dahil olunuyor. Çekiliş 3 ay 3 dönem olacak şekilde yapılmaktadır. Bu çekilişe kayıt için son tarih birinci dönem için ocak sonunda, ikinci dönemi şubat sonunda yapılmış ve son çekilişe katılım tarihi olarak mart sonu yanı 31 Mart’a kadar katılım yapmak mümkündür. Yapılan ilk iki çekilişin sonuçları açıklanmıştır ve mart sonu bitecek olan üçüncü çekilişin sonucu 6 Nisan 2022 tarihinde sonuçlanacaktır. Çekilişin sonunda her dönem için 10 tane İphone 13 128 GB hediye verilmektedir.

İphone 13 Vodafone Fiyat

İphone akıllı telefonlar çıktığı günden bu yana insanlar tarafından kullanılan en popüler telefonlardan biridir. Telefonun görüntüsü, güvenlik duvarı ve kamerası diğer karşılaştırıldığı marka ve telefonlarına oranla bir üst kademede olduğu için tercih ediliyor. Ancak ekonominin sürekli değişmesi sebebiyle telefonlara gelen zam oldukça arttı. Telefonu teknoloji marketlerinden, online alışveriş sitelerinden ve telekomünikasyon şirketlerinin bayilerinden bulabilir ve fatura ek tercihi ile satın alabilirsiniz. İphone 13’ün boyutu ve bellek kapasitesine göre fiyatları değişmektedir. Vodafone da İphone 13 fiyatlarına bakacak olursak;

  • İphone 13 128 GB Faturaya Ek: 6,095 TL x 3 Ay
  • İphone 13 Mini 128 GB Faturaya Ek: 5535 TL x 3 Ay
  • İphone 13 Pro 128 GB Fatura Ek: 8035 TL x 3 Ay
  • İphone 13 Pro Max 128 GB Faturaya Ek: 10540 TL x 3 Ay

Bedava İphone 11 Nasıl Alınır

İphone 11, İphone telefonların en çok tercih edilen modeli oldu diyebiliriz. Telefonun çeşitli hafıza seçenekleri bulunmaktadır ve kamerası oldukça iyidir. Telefonun renk seçeneğinin fazla olması da kullanıcıları çeken özelliklerden biridir. Herkes böyle bir telefonu bedava almayı ister ancak böyle bir şey tabii ki pek mümkün değildir. Zaman zaman sosyal medya fenomenleri ya da telekomünikasyon şirketleri çekilişler yapmaktadır. Bu çekilişleri takip ederek ve çekilişe katılarak bedavaya bir telefon sahibi olmanız şansınız var ise mümkündür.

Vodafone Bedava internet

Vodafone Net Müşteri Hizmetleri

Vodafone Tarifeye Ek Telefon

Vodafone Netflix Hediye Paketi

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu