Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları Faturasız 2022 – Size Özel Neler Var?

Vodafone Numara taşıma kampanyaları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Vodafone faturasız tarifeleri 2022 işte detaylar.

Vodafone Numara taşıma kampanyaları birinden uygun ve ucuz kampanyalardır. Vodafone’a geçenler hem bedava internet kazanıyor hemde indirimli tarifeleri kullanabilir. Vodafone’a geçiş avantajlarını detaylı anlatacağız ama öncesinde şu harika tarifelere göz atın.

Vodafone Numara Taşıma 2022

Vodafone Numara taşıyanlara özel tarifelere geçmeden önce genel avantajlarından bahsetmek istiyoruz. Vodaafone numara taşımak isteyen yeni aboneleri için harika hediyeleri var. İşte o hediyeler.

  • Yeni abonelere Netflix 3 Ay ücretsiz
  • Tiktok sınırsız internet paketi 15 TL
  • Yeni abonelere ilk ay 20 GB bedava internet
  • Vodafone TV ücretsiz maç, belgesel ve film izleme
  • Uygulama Mobil ödemelerde %50 indirim
  • İspark ücretsiz kullanım
  • Dmags uygulamasındaki dergiler ücretsiz

Vodafone Faturasız Tarifeleri 2022

Vodafone faturasız tarifeleri 2022 kolay paketleri sizin için yenilendi. Vodafone en ucuz ve bol internetli kolay paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Numara Taşıma KampanyalarıPaket içeriğiFiyat
3 Ay Super Kolay Paket 30 GB + 3000 DK + 1000 SMS90 TL
Süper Kolay Paket 1010 GB + 750 DK + 250 SMS57 TL
Süper Kolay Paket Yeni 1515 GB + 750 DK + 250 SMS35 TL
Süper Kolay Paket 33 GB + 750 DK + 250 SMS42 TL
Süper Kolay Paket 15001500 DK + 1500 DK + 250 SMS34 TL
Süper Kolay Paket 66 GB + 750 DK + 250 SMS47 TL
3 Ay Super Kolay Paket6000 DK + 1000 SMS90 TL
Super Kolay Paket 1515 GB + 750 DK + 250 SMS + WhatsApp67 TL
Super Kolay Paket 66GB + 2GB + 750 DK + 250 SMS47 TL
Super Kolay Paket 1010 GB + 750 DK + 250 SMS + WhatsApp57 TL
Asker Hoşgeldin Kolay Paketi3500 SMS + 1000 DKÜcretsiz

Vodafone Faturasız Kolay Paket

Vodafone Bol İnternetli Tarifeler Faturasız

Hediye Çarkı Garantili GB

Vodafone’a geçenler aylık 5 GB garanti hediye internet kazanıyor. Gençlere özel hediye çarkında tam aylık 10 GB bedava internet var. Vodafone’a numarasını taşıyan ya da yeni hat alan tüm yeni Vodafonelulara 6 ay boyunca Hediye Çarkında GB’lar garanti. Uyumlu ve Red tarifelerinde aylık en az 5GB, Genç tarifelerinde ise aylık en az 10 GB garantidir. Hediye Çarkı kullanımı için Vodafone Yanımda uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Kampanya 5 Ekim-31 Ekim arası başvurusunu gerçekleştiren aboneler için geçerli olacaktır. Hediye çarkı garanti GB kampanyasının detayını öğrenmek için buraya tıklayın.

Vodafone Yeni Gelenler Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Vodafone numara taşıma nasıl yapılır ve online numara başvurusu hakkında detaylı bilgiler. Vodafone yeni hat başvurusu internet üzerinden yapılabilmektedir. Vodafone resmi sitesi: https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/ linkinden bu başvurular gerçekleştirilebilir. Başvuru sonrasında hattınız belirttiğiniz adrese gelmektedir. Öncesinde verdiğiniz bilgiye göre Vodafone müşteri hizmetleri kimlik bilgilerinizi teyit etmek için sizi arayacak. Sonrasında verdiğiniz randevuya göre yeni hattınız kurye ile kapınıza kadar geliyor.

İlk Ay 20 GB Bedava İnternet

Vodafone ilk aya özel 20 GB hediye internet veriyor. Yeni hat veya numara taşımak isteyen aboneler için ilk ay geçerli olmak üzere 20 GB bedava internet tanımlıyor. Red ve Redli Genç tarifelere özel ilk ay 20 GB, Uyumlu ve Uyumlu Genç tarifelere özel ilk ay 10 GB internet hediye.

Whatsapp Sınırsız Mesajlaşma ve Görüntülü Konuşma

Vodafone yeni aboneleri whatsapp sınırsız mesajlaşma ve görüntülü konuşma yapabilir. Vodafone Freezone tarifelerindeki sınırsız whatsapp özelliğine artık sesli ve görüntülü konuşmalar da dahil. İnternetinizden yemeden sevdiklerinizle sınırsız görüntülü konuşabilin.

Vodafone Numara Taşıma İptali

Vodafone numara taşıma işlemleri başladıktan sonra numara taşıma iptal edilir mi ve numara taşıma nasıl iptal edilir kısaca anlatıyoruz. Vodafone numara taşıma işlemi başladıktan sonra iptal edilebilir. Vodafone numara taşıma işlemleri son adımı sözleşme imzalama aşamasıdır. Sözleşme imzalamadan önce numara taşıma başvurunuzu iptal edebilirsiniz. Düşük bir ihtimalle sözleşme imzaladıktan sonrada iptal edebilirsiniz ancak taahhüt bedeli çıkabilir.

Vodafone Yanımda İndir

Vodafone bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Vodafone Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Vodafone Yanımda

Vodafone hakkında içerik üretmeyi seviyorum. Vodafone Yanımda ile her sorunu çözebilir ve kampanyalardan haberdar olabilirsin.

16 Yorum

    1. Vodafone numara taşıma kampanyalarını incelerken hangisine ihtiyacınız var onu belirlemelisiniz. Dakika mı yoksa internet mi önemli? Her ikisi de önemliyse aylık ödemek istediğiniz fatura limiti nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu