Vodafone Redbox Cayma Hakkı

Vodafone Redbox cayma hakkı hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Vodafone Redbox taahhüt süresi ve Redbox cayma bedelsiz iptal işte detaylar.

Vodafone Redbox cayma hakkı 12. Fatura döneminin son gününe kadar geçerlidir. Vodafone Redbox cayma hakkına dair internet kampanyası taahhütnamesinde yer alan cayma kuralları esas alınmaktadır.

Vodafone Redbox kullanıcısının aldığı internet ürünü kapsamındaki 24 aylık taahhütünden 12. Ayın sonuna kadar cayma bedeli ödemeden vazgeçme hakkı vardır. Redbox cayma hakkı hakkında merak edilenler, taahhüt süresi ve cayma cayma bedeli hesaplama hakkında bilgilere yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Vodafone Pay Hazır Limit Nedir

Vodafone Redbox Taahhüt Süresi

Vodafone redbox taahhüt süresi 24 aydır. 24 aylık redbox üyeliğinin ilk 12 aylık sürecinde cayma bedeli ödemeden iptal etme hakkı kullanıcıya sunulmaktadır. Ancak üyeliğin iptali olması halinde sonraki aylarda alınan cihaz ücreti toplu olarak talep edilmektedir.

Redbox taahhüt süresi 24 aydır. 24 ay dolması sonrasında taahhütsüz tarifeden ücretlendirme yapılmaktadır. Vodafone redbox taahhüt süresinin dolması öncesinde müşteriye bilgilendirme yapmaktadır. 

Vodafone Redbox Cayma Bedeli Hesaplama

Vodafone redbox cayma bedeli hesaplama için caydığınız aydan sonraki kalan ayları toplayarak her ay alınan redbox cihaz ücretini toplamanız yeterlidir. Bir örnek ile açıklamak gerekirse;

Redbox kutu ücretinin 480 TL olduğunu düşünelim. 24 aylık taahhüt sürecinde her ay alınan ücret 20 TL olacaktır. Cihaz ücretinin 20 TL olduğunu düşünelim. Kullanıcı 3. Ayda cayma kararı aldığında 21 aylık taahhüt kalacaktır. 21 aylık taahhüt süreci boyunda her ayki 20 TL cayma bedeli kapsamında cihaz ücreti olarak talep edilmektedir. Basitçe anlatmak gerekirse;

  • Cihaz ücreti 480 TL’dir.
  • Cihaz ücretinin 24 aylık tarifeye bölündüğünde aylık 20 TL’dir.
  • Kullanıcı 3. Ayda cayarsa 21 aylık taahhüt kalır.
  • 21* 20 = 420 TL cayma bedeli cihaz ücreti olarak talep edilecektir. 
Vodafone redbox cayma hakkı
Vodafone redbox cayma bedeli hesaplama

Redbox Cayma Bedelsiz İptal

Redbox cayma bedelsiz iptal ilk 14 gün için mümkündür. Üyelik sonrasında ilk 14 gün içerisinde iptal edilmesi sonrasında cayma bedeli alınmamaktadır. Cayma bedelinin alınmaması için 14 günlük sürecin tamamlanmaması gerekir.

Redbox üyeliğinde 14 gün dolması sonrasında cayma bedeli olarak Redbox kutu ücretinin kalan ücreti talep edilmektedir. Cayma bedelsiz iptal işlemi için 14 gün geçtiğinde mutlaka ürün ücretini ödemeniz gerekir. Bu konuda müşteri hizmetlerinden iptal talebinde bulunabilirsiniz.

İptal talebi için müşteri temsilcinize cayma bedeli konusunda kalan süreç bilgisini ve taahhüt sürecini kontrol etmeniz gerekir. 

Vodafone ilk 3 Ay Cayma Bedeli Yok

Vodafone ilk 3 ay cayma bedeli yok kampanyası 2022 yılı itibari ile aktif değildir. Bu kampanya kapsamında ev interneti ya da benzeri taahhütlü üyeliklerde ilk 3 ay sonunda cayma bedeli olmadan üyelik iptali yapmak mümkündür.

İlk 3 ay cayma bedeli yok kampanyası şu an aktif değildir. Bu kampanya yerine ilk 6 ay %50 indirimli internet taahhütleri bulunmaktadır. Bununla birlikte birçok kampanya ve indirim de internet üyeliği sonrasında sunulmaktadır.

Vodafone Taahhüt Yenileme Paketleri

Vodafone Bedava internet

Vodafone Ödemeli Nasıl Atılır

192.168.1.1 Vodafone

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥