Watsons Kart Nasıl Alınır detaylı bilgilendiriyoruz. Watsons Kart Numara Değiştirme Nasıl Yapılır işte detayları.

Watsons kart nasıl alınır sorusu alışveriş severler için sıkça sorulur. Büyük bir alışveriş merkezi olan Watsons sizler için kart imkanı sunarak daha fazla alışveriş yapmanıza yardımcı olacak bir kart üretti. Bu kart ile kişi kısa sürede kampanyalardan yarar alabilir. Bu karta sahip olmak için şu yolları izleyin.

  1. Herhangi bir Watsons şubesine gidin.
  2. Gittiğiniz şubeleri yetkililere kart başvurusu yapın.
  3. Eğer sürekli bir müşteri iseniz kısa sürede kartınız elinize ulaşır.
  4. Kişiye birçok imkan sunan watsons kart şubeden yada online şekilde yapılan alışverişler için aktif hale getirilir.

Watsons kart online işlemleri https://watsonscard.watsons.com.tr/tr adresinden yapabilirsiniz.

Watsons Kart Almak İstiyorum

Watsons kart almak i̇stiyorum

Watsons Kart almak istiyorum durumu çok fazla müşteri kitlesine bulunduğu için sürekli araştırılan bir durumdur. Bu durumda kişinin şubeye gitmeden kart alamayacağını bilmelidir. Şubeye giden kişi için kart başvurusu sonrası kart kısa sürede eline ulaşır. Ancak kartı bulunup kaybeden kişiler bazı noktalara dikkat ederek kartını tekrar bulabilir. Kişi isterse Mobil uygulamadan isterse de direk olarak watsons sitesine girip kartını aktive hale getirebilir.

Watsons Kart Numara Değiştirme Nasıl Yapılır?

Watsons kart numara değiştirme nasıl yapılır

Watsons Kart numara değiştirme nasıl yapılır sorusu watsons kart sahipleri tarafından sıkça sorulan bir sorudur. Eğer kişi kartını kaybeder ise bu durumda hemen mağazaya giderek yeni kart çıkarabilir. Çıkarılan yeni kart ile karşısına kartı bitir seçeneği çıkar. Bu sayede eski kart iptal edilir. Bu noktada birçok kişi alışveriş ve kampanyalardan yarar almak için bu karta sahip olur. Sürekli kampanyalar düzenlenip kişiye birçok puan ile alışveriş yapma imkanı sunulur. Verilen puanlara bağlı olarak kişiye alışveriş yapma imkanı sunulur.

Watsons Kart Şifremi Unuttum

Watsons kart şifremi unuttum

Watsons kart şifremi unuttum kart sahipleri tarafından sıkça yaşanan bir sorundur. Şifresini unutan kullanıcılar https://www.watsons.com.tr/customer/resetwatsonscardpassword linkine tıklayarak yeni şifre oluşturabilir. Veya telefonunuza yüklediğiniz uygulama yardımı ile kart şifrenizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Ancak uygulama kullanmıyor iseniz mağazaya giderek yeni kart başvurusu ile kartınızı iptal edebilirsiniz. Bu sayede eski kartta bulunan bilgiler yeni kartınıza aktarılır. Watsons karta sahip olan her kişi için belirli miktarlarda puan para miktarları bulunur. Kişi bu puanlar ile ücretsiz şekilde alışveriş yapabilir.

Watsons kart yaş sınırı var mı?

Watsons kart sahibi olmanız için 18 yaş sınırına uygun kriterlerde olmalısınız.

Watsons kapıda ödeme seçeneği var mı?

Watsons’da kapıda ödeme seçeneği mevcut değildir. Online alışverişlerde sipariş verdiğinizde ücret sizden tahsil edilmektedir.

Watsons Kaçta Kapanıyor

Watsons Güzellik Ödülleri

Gratis İndirim Günleri – Black Friday Günleri

/ 5.

Share.

Comments are closed.