Web Tasarım Fiyatları 2024 (Uygun CEO Danışmanlığı)

Teknoloji gelişmeye başladıkça bilgi edinmek ya da herhangi kurumun reklamı web siteleri üzerinden gerçekleşiyor. Durum böyle olunca web sitelerine olan ilgi giderek artmaya başladı. Hem blog yazarlığı hem de şirketin resmi web sitesini oluşturmak için web tasarımına ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz.

Web tasarım fiyatları birçok etmene bağlı olarak değişir. Web sitesinin içeriği, dil seçeneği, sayfa sayısı ve sitenin içerisinde olacak özellikler ele alınarak fiyat belirlenir. Peki profesyonel ve freelance web tasarım fiyatlarına gelin güncel haliyle birlikte bakalım.

Basit Tanıtım1 Sayfa3.000 TL
İdeal İnternet Sitesi5 Sayfa4.500 TL
Psikolog4 Sayfa + Blog5.000 TL
Avukat4 Sayfa + Blog5.000 TL
Doktor4 Sayfa + Blog5.000 TL
Diyetisyen4 Sayfa + Blog5.000 TL

Freelance Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatları

Freelance olarak web tasarımı yapan birçok farklı kişi var. Web tasarımı oluşurken sitenin hızı, kullanıcı deneyimleri ve SEO gibi birçok faktöre dikkat etmeniz gerekir. Site hızlı bir şekilde çalışıyor ve kullanıcı deneyimleri olumluysa daha fazla siteye ziyaretçi çekebileceğiniz anlamına gelir. Bedavainternet.com olarak web tasarımı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. En hızlı ve en güvenilir internet siteleri için bizi tercih edebilirsiniz.

  • Freelance web tasarımları 3.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulur.

Profesyonel Web Sitesi Fiyatları

Web tasarım fiyatları

Web sitesi oluşturulurken birçok farklı önemli detay bulunur. Bu detaylara özen gösterilmezse kullanacağınız web sitesi profesyonel seviyede olmaz. Mobil uyumluluk, SSL sertifikası, özgünlük, SEO uygunluk gibi etmenler web sitesinin profesyonelliğini gösterir. Eğer profesyonel bir web sitesi arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üstelik başlangıç fiyatları oldukça uygun.

  • Profesyonel web sitesi için ücretler 3.000 TL’den başlar.

Daha fazla ilgili içerik;

Web Tasarım Fiyatları 2024

Web tasarımı günümüzde şirketlerin, kurum ve kuruluşların hatta bireysel kullanıcıların en çok ihtiyaç duyduğu alanlardan birisi olmaya başladı. Sitenin türü, içerdiği dil, sayfa sayısı, sitenin özellikleri, Google arama kriterlerine olan uyumu fiyatları belirleyen en önemli kriterler arasında yer alır. Web tasarımı için her kişi ya da kurum farklı fiyat belirler. Sabit bir fiyatı yoktur. Ancak bedavainternet.com olarak web tasarımlarımız 3.000 TL’den başlıyor. İsteklerinize göre bu ücret artış gösterebilir.

Web Sitesi Fiyatları

Doğru kurum ile çalışmak her zaman sizi başarıya götürür. Web sitesi satın almadan önce hedeflerinizi belirlemeniz gerekir. Bu hedefleri belirledikten sonra hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak web sitesini aramaya başlayın. Profesyonel ve SEO uyumlu web sitelerini tercih ederek hedeflerinize kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Web sitesi almak için bizi tercih edebilirsiniz. Sitenin özelliklerine göre fiyatlar değişiklik gösterse de her bütçeye uygun olması amacıyla 3.000 TL’den fiyatlarımız başlıyor.

Hazır Web Sitesi Fiyatları

Ülkemizde birçok farklı kişi web sitesi tasarımı yapıyor. Web sitesi tasarımlarını hazır bir şekilde satın alabilirsiniz. Ancak hazır satın aldığınız web sitesinde eğer mobil uyumluluk, seo altyapısı, sayfa yüklenme hızı iyi değilse Google arama kısmında üst kısımlarda yer alamazsınız. Bedavainternet.com üzerinden dilediğiniz özellikte hazır web sitesi bulabilirsiniz. Bizlerle iletişime geçerek fiyat hakkında bilgi edinebilir ve sitenize 3.000 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Ortalama Bir Web Sitesi Fiyatları

Web siteleri her kuruma ve her kişiye göre değişiklik gösterir. Bu yüzden sabit bir fiyat listesi yoktur. Bedavainternet.com olarak hazırladığımız web siteleri 3.000 TL’den başlar. Müşterilerin isteklerine göre de web sitesinin ücreti artış gösterir. Web sitesinin sayfa sayısı, dil özellikleri gibi birçok etmen fiyatın artmasına neden olur.

WordPress Web Sitesi Fiyatları

WordPress ile oluşturulan siteyi hem kendiniz yönetebilir hem de web tasarımcıdan yardım alarak sitenizi oluşturabilirsiniz. WordPress sitelerinde tema, eklenti güncellemeleri, haberlerin girilmesi ya da olası hacker durumlarında yapılması gereken önlemler hakkında detaylı bilgi edinmeniz gerekir. Tasarım, işlevsel özelliklere göre web sitesinin fiyatı değişiklik gösterir. Ancak bizlerin hazırladığı WordPress web siteleri 3.000 TL’den başlar.

En Ucuz Web Sitesi Fiyatları

Web site fiyatları birçok etmene bağlı olarak değişir. Ancak orta ve uygun web sitesi arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Bizlerle iletişime geçerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun web sitesine sahip olabilirsiniz. Hem SEO uyumlu hem de Google aramalarında üste çıkan web sitesi istiyorsanız hemen bize ulaşın. 3.000 TL ile web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥