En Kolay Yollarla Wix Site Kurma – Hazır Web Sitesi Ücretsiz

Wix site kurma hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ücretli mi, giriş ve ücretsiz web sitesi gibi birçok konu hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

Teknoloji ilerledikçe web sitesine olan ilgi artmaya başladı. Kurumlar, şirketler ve bireysel kullanıcılar web sitesi sayesinde hem para kazanabilir hem de siteni tanıt hizmetinden yararlanabilirsiniz. Site kurmak isteyen birçok kişi Wix tercih etmeye başladı. Wix sayesinde şablon seçimi yapabilir, uzmanla görüşerek sitenizi kolayca oluşturabilirsiniz. Site kurmak için alttaki adımları takip etmeniz yeterli.

  • İlk önce Wix resmi web sitesine giriş yapmanız gerekir.
  • Siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımdaki üç yatay çizgiye tıklayın.
  • Karşınıza çıkan seçeneklerden site kurmayı tercih edin ve hesabınızı oluşturun.
  • Ana sayfanızı oluşturmak için logo, isim ve kişisel bilgilerinizi girerek şablon seçimi yapmanız gerekir.
  • Sitenizi düzenleyebilir ve domain bağlayabilirsiniz.

Wix Ücretli Mi

En kolay yollarla wix site kurma - hazır web sitesi ücretsiz

Wix sayesinde kolayca kendi sitenizi kurabilirsiniz. Hem de yazılım programı bilmenize gerek bile yok. Editor programlarıyla sitenizi oluşturabilir, mobil uygulamalarını kullanabilir, domain bağlayabilir ve işletmenizi kolayca yönetebilirsiniz. Hatta sitenizi tanıtmak için de birçok farklı hizmet sunar. Web tasarımı Wix sayesinde ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sitenizi oluşturmak için ücret ödemezsiniz ancak özel domain, SSL sertifikası, bant genişliği, depolama alanı gibi birçok özelliğe ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. Wix paketleri ve ücretleri şu şekildedir;

VIP Aylık 100 TL
UnlimitedAylık 52 TL
Combo Aylık 35 TL
Connect Domain Aylık 20 TL

Wix.com Nedir

En kolay yollarla wix site kurma - hazır web sitesi ücretsiz

Hayalinizdeki web sitesini kurmak ister misiniz? Yazılım ve program bilmiyorum web sitesi kuramam diye endişe duyuyor musunuz? Endişe duymanıza gerek kalmadı. Wix sayesinde hayalinizdeki web sitesini kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. 80’den fazla web sitesi şablonuyla ihtiyacınız olan tasarıma sahip olun. Her tasarım ögesini özelleştirebilirsiniz.

Dilerseniz tasarım ile uğraşmanıza gerek bile yok. Wix ADI kullanarak etkileyici web tasarımını yapay zeka sizin için hazırlayabilir. Dilerseniz Wix Marketplace ile de uzman tutarak sitenizi oluşturabilirsiniz. Reklamını yapıp tanıtım yapacak ve markanızı göz önünde tutacak tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Domain gibi tüm hizmetleri sizler için hazırlıyor.

Wix.com Giriş

Wix ile web sitesi oluşturmak için giriş yapmanız yeterli. Giriş yaparken ücretsiz kayıt oluşturabilirsiniz. Wix web sitesine giriş yapmak için Google, Facebook ya da Apple hesabınız üzerinden giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz e-posta adresinizle yeni üyelik oluşturabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra sitelerim, işletme, kaynak ve paket menülerini kullanabilirsiniz. Site sayfasına giriş yaparak editör üzerinden özelleştirebilirsiniz. Hayalinizdeki web sitesi sizi bekliyor.

Hazır Web Sitesi Ücretsiz

Web sitesi kurmak için birçok farklı platformdan destek alabilirsiniz. Hazır web sitelerine ücret ödeyerek sahip olabildiğiniz gibi ücretsiz bir şekilde web sitelerine de ulaşabilirsiniz. Ücretsiz web sitesi oluşturmak için hazır şablonlardan yararlanmanız gerekir. Hazır şablonlardan oluşan web sitelerinizi kendiniz özelleştirebilirsiniz. Wix sayesinde ücretsiz hazır web sitesini oluşturursunuz ancak domain ve SSL sertifikası gibi hizmetlerden ücret ödeyerek yararlanabilirsiniz.

Wix site kurma konusu hakkında yorumlarınızı, fikirlerinizi ve sorularınızı yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥