Whatsapp Durum Görünmüyor 2022 – Kaç Kere Bakıldı Hilesi

Whatsapp durum görünmüyor hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Whatsapp durum güncellemesi nasıl yapılır işte detaylar.

Whatsapp durum görünmüyor, neden whatsapp durumlarını göremiyorum? Bu tarz sorular sıkça cevap aranıyor. Whatsapp bildiğiniz üzere uzun süre önce durum paylaşma özelliği sunmuştu. Bu özellik sayesinde herkes çeşitli anlık durumlarını whatsapp kişilerine özel olarak paylaşabiliyor.

Eğer birinin Whatsapp durumlarını siz göremiyorsanız muhtemelen durum gizlilik ayarlarından size kapalı paylaşım yapmıştır. Durum gizlilik ayarları kısmında whatsapp durumunuzu kimlerin görebileceğini kısıtlayabiliyorsunuz. Eğer birinin whatsapp durumlarını göremiyorsanız bu kısıtlama alanına sizi de eklediği anlamına gelir.

Whatsapp Engel Kırma

Whatsapp Durum Güncellemesi Nasıl Yapılır

Whatsapp durum güncellemesi nasıl yapılır, nereden yapılır gibi sorular ilk kez whatsapp üzerinden durum paylaşacak kişiler tarafından merak ediliyor. Eğer whatsapp durumu paylaşmak istiyorsanız şu birkaç basit adımı takip etmeniz yeterli olacaktır;

  • Whatsapp uygulamasını açın.
  • Ardından ekranın üst kısmında yer alan durum alanına dokunun.
  • Daha sonra ise durumunuzda görsel ya da video paylaşmak istiyorsanız ekranın sağ alt kenarında göreceğiniz kamera ikonuna dokunarak paylaşmak istediğiniz görsel ya da videoyu seçin ve gönder kısmında tıklayın.
  • Eğer durumunuzda yazılı bir şeyler paylaşmayı istiyorsanız da kamera ikonunun üzerinde yer alan kalem ikonuna tıklayarak istediğinizi yazabilir ve ardından gönder alanına dokunarak paylaşabilirsiniz.
WhatsApp Durum Fotoğraf Açılmıyor
WhatsApp Durum Fotoğraf Açılmıyor

WhatsApp Durum Fotoğraf Açılmıyor

WhatsApp durum fotoğraf açılmıyor sorunu her kullanıcının sıkça rastladığı sorunlar arasında yer alıyor. Herhangi bir whatsapp kişisinin paylaştığı durum görseline tıkladığınız zaman görsel açılmayabilir. Bu durum genelde internet bağlantınız ya da telefonunuzun SD kartı ile ilgili bir durumdur.  Eğer cihazınız internete bağlı değilse ya da internet bağlantısı zayıf ise durum görsellerini açmayabilir.

Ya da cihazınızın SD kart alanı doluysa da bu durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle eğer bu tarz bir durumlar karşılaşırsanız önce internet bağlantınızı kontrol edin. Eğer internette sorun yoksa da direk telefonunuzun hafızasının doluluk oranını kontrol ederek doluysa boşaltın. Böylece sorunsuz bir şekilde whatsapp durumlarını görebilirsiniz.

WhatsApp Durum Geçmişi Görme

WhatsApp durum geçmişi görme özelliği direk whatsapp uygulamasının içerisinde mevcut değildir. Ancak whatsapp durumlarınızda paylaştığınız video, yazı ya da görseller genel olarak telefonunuzda yer alan WhatsApp/Media/dosya alanına kaydolur. Geçmiş durumlarınızı buradan kontrol edebilirsiniz.

WhatsApp Sesli Mesaj Özelliği Nasıl Değiştirilir

Whatsapp Duvar Kağıtları

Google Drive Whatsapp Yedeği İndirme

Whatsapp ta çevrimiçi nasıl kapatılır

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu