Whatsappta Müzikli Durum Nasıl Yapılır – Whatsapp’ta Fotoğrafa Müzik Ekleme

Whatsappta Müzikli Durum Nasıl Yapılır? ve Whatsapp Durumda Fotoğrafa Müzik Ekleme nasıl yapılır işte detaylı bilgilendiriyoruz.

Son yıllarda hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri olan anlık kısa mesajlaşma mobil uygulaması olan Whatsapp büyük bir kullanıcı sayısına sahiptir. Whatsapp durum paylaşımları 24 saat sonra kendiliğinden silinmektedir.  Whatsapp durum paylaşımlarına müzik eklenebilir ya da whatsappta durumda müzik paylaşma gibi farklı biçimlerde de paylaşılabilir. Bu nedenle internette sıklıkla aranan konulardan biri de Whatsappta müzikli durum nasıl yapılır? Konusudur. Yazımızın ilerleyen bölümünde bu konu hakkında bilgi bulabileceksiniz.

Müzik Ekleme Uygulaması: InShot

Inshot uygulamasa ile kolayca video ve fotoğraflarınıza müzik ekleyebilirsiniz. Ayrıca InShot uygulaması ile video düzenlemesi ücretsiz yapılabiliyor. InShot nasıl düzenleme yapılır işte görselleri;

Whatsappta Müzikli Durum Nasıl Yapılır?
Whatsappta Müzikli Durum Nasıl Yapılır?
Whatsappta Müzikli Durum Nasıl Yapılır?
Whatsappta Müzikli Durum Nasıl Yapılır?
Whatsappta Müzikli Durum Nasıl Yapılır?
Whatsappta Müzikli Durum Nasıl Yapılır?

Instagram Hikaye (Story) Müzik Koymak

Instagram mobil uygulamasının birçok özelliği vardır. Bu özellikler arasında Instagram durumuna müzik koymak yer almaktadır. Instagram Durum özelliği aktif olmalıdır. Eğer böyle bir güncelleme yoksa yeni güncelleme de Whataspp durumuna müzik koyma işlemini yapabilirsiniz. Bu işlem için uygulayabileceğiniz yöntemler aşağıdaki gibi sıralanabilir.

 • Audio Status Maker Uygulaması
 • Slayt gösterici hazırlayıcı

Programlarından birini indirerek bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Whatsapp Durumuna Müzik Koymak

Whatsapp Durumda Fotoğrafa Müzik Ekleme

Whatsapp durumda fotoğrafa müzik ekleme işlemi için slayt gösterici hazırlayıcı programını indirmelisiniz. Whatsapp durumda fotoğrafa müzik eklemenin adımlarını aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

 • Öncelikle durumda paylaşmak istediğiniz fotoğrafı ve videoyu seçmeniz gerekmektedir.
 • Seçilen fotoğrafların üzerinden saniye ve yazı fontlarını değiştirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise saniyeyi yüksek tutmanız gerektiğidir.
 • Resimlerde gereken düzenlemeleri yaptıktan sonra istediğiniz dosyayı Whatsapp uygulamasına eklemek için müzik dosyasını seçmelisiniz.
 •  Duruma eklemeyi tercih ettiğiniz müzik dosyasının sesteki aralığını da seçerek bir ad vermeniz gerekiyor. Çünkü yapmış olduğunuz işlemden sonra yapmanız gereken resim ve müzikleri birleştirip video sistemine haline dönüştürmeniz gerekiyor.
 • Resim ve müzikleri birleştirip video sistemi yaptığınız halinde slayta dönüştürebilir. Böylece müzik ekleme işlemi gerçekleşmiş olur.

Ortaya çıkan videoyu doğrudan Whatsapp uygulamasında paylaşabildiğiniz gibi telefonunuza da kaydedebilirsiniz.

YouTube video

Whatsapp Durumları Güzel Sözler

Whatsapp Durum Görünmüyor – Kaç Kere Bakıldı Hilesi

Whatsappta Müzikli Durum Nasıl Yapılır

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

9 Yorum

  1. Uygulamadan ücretsiz yararlanabilirsiniz. Premium paket almadan da müzikli durum yapabilirsiniz.

 1. Whatsapp’da müzikli hikaye paylaşmak bana ölüm gibi geliyordu. Önceden video çekip öyle yüklüyorduk ve bir ton uğraşıyorduk. Bunun için ayrı uygulama olması kötü ama yine de biraz daha kolaylaştırmış müzik eklemeyi. İnstagramdaki gibi kolayca eklenmesi çok güzel olurdu Sürekli kendini geliştiren Whatsapp’dan böyle bir atak bekliyorum 2022 yılında. Umarım o da hikayeye müzik ekleme özelliği getirir ve hikâyelerimize anlam gelir.

 2. Önceden müzikli durum atmak için alttan farklı telefondan müzik açıp video çekiyordum 😀 Bunun için bir uygulama olduğundan haberim yoktu. Bunu gördüğüme çok sevindim. Her şeyi düşünüyorlar valla sağ olsunlar 😀 İnşallah uygulamayı indirince saçma sapan hatalar vermez ya da absürt paralar istemez. Genelde heh bu çok iyi dediğim her uygulamada bunu yaşıyorum çünkü.

 3. Whatsap çıktığı ilk günden bu yana sürekli kullandığım bir uygulama ve ciddi anlamda kaliteli bir uygulama. Her türlü konuşma imkanı sağladığı için kullanmayan da neredeyse yoktur. Diğer sosyal medya olaylarından çok sıkıldığım İçin Durum geldikten sonra da açıkcası ben kullanmayı daha çok sevdim. Bu yüzden de Benim başka bir sosyal medya hesabım yok. Kullanmayı sevmiyorum artık. Ama bazen çok fotoğraf ya da video paylaşmak istiyordum. Whatsap böyle bir özellik getirince çok mutlu olmuştum. Şimdi de whatsappta müzikli durum nasıl yapılır diye araştırıyorum. Bu şekilde paylaşımlar benim açımdan daha iyi olur kesinlikle

 4. Whatsap üzerinden durum paylaşımı yapmak gerçekten mükemmel bir şey hele bir de müzikli olması gerçekten harika olmuş. Ama WhatsApp bazı müzikleri desteklemiyor buda videoda olumsuz şwkilde gözüküyor. Ama burdaki yöntem gerçekten işe yarıyor hiç bir sorunu olmadan müziği ve videoyu direk olarak duruma atıyor. Bundan sonra tüm videolarıma istediğim müziği ve videoyu editleyip duruma atabilirim. Herkese tavsiye edeceğim ama tek bir nokta var bu işlem arkadaşımın telefonun markasından olacak pek işe yaramıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu