Windows 10 güncelleme yardımcısı indir işlemini sizler için güncelledik. Windows 10 güncelleme nasıl yapılır ve Windows 10 güncelleme aracını birlikte inceleyelim.

Windows 10 güncelleme yardımcısı, son zamanlarda Windows üzerinde çeşitli güncellemeler sağlamaktadır. Kullanılan sistem, mevcut güncellemeler doğrultusunda Windows 10 sistemi güvenlik güvencesi oluşturmak amacı ile kullanılan bir yönetim aracıdır. Windows 10 güncelleme yardımcısı, bireysel kullanıcılar için çeşitli güncelleme süreçleri gerçekleştirilerek bu durumun kolay bir hale getirilmesini amaçlayan bir araçtır. Günümüzde eğitim ve sağlık başta olmak üzere birçok kuruluş üzerinde kullanılıyor.

Windows 10 Güncelleme Yardımcısı İndir

Windows 10 güncelleme yardımcısı indir diyerek çeşitli yollarla bu programı indirmek mümkündür. Windows 10, son sürümü 20 Ekim 2020 senesinden itibaren yüklenebilir bir hale gelmiştir. Program indir diyerek, indirme işlemlerine başlayabilirsiniz.

İndirilen bu dosyanın güncellemesi için ISO dosyası da kullanılarak yükseltme olanağı bulunmaktadır. Windows 10 güncelleme yardımcısını Microsoft Edge programı kullanarak indirmek mümkündür. Microsoft 10 güncelleme yardımcısı için indirme adımları şu şekildedir;

  • Microsoft Edge üzerinde yeni bir sayfa açın.
  • Windows 10 adresine giriş sağlayın.
  • Açılan sayfada sağ kısma tıklayarak incele seçeneğini seçin.
  • Anasayfa üzerinde sağ üstte bulunan üç noktalı menü düğmesine tıklayarak, “more tools” bünyesinde “Network Conditions” seçilir.
  • User Agent altında yer alan otomatik seç seçeneği temizlenmesi gerekir.
  • Kullanıcı seçilir ve altında yer alan Safari iPad iOS 13.2 seçeneği seçilir.
  • Ardından tarayıcı otomatik olarak yüklenmez ise sayfanın yenilenmesi gerekir.
  • Karşınıza açılan sayfa üzerinden istediğiniz Windows 10 sürümünü belirleyiniz.
  • Onay düğmesine tıklayarak işlemi başlatalım
  • Son olarak 32 bit ve 64 bit seçeneklerinden biri seçilerek indirme işlemleri tamamlanır.

Daha fazla ilgili içerik;


Windows 10 Update Tools

Windows 10 Update Tools, kullanıcıların Windows güncellemeleri ile birlikte kolay yönetim sağlaması amacıyla kullanılır. Çoğu zaman güvenlik güncellemeleri ihmal edilebilir ya da gözden kaçabilir. Windows bilgisayarlar üzerinde belirli güvenlik açıklarına sebep olmaktadır.

Bu alanda kullanılan Windows 10 güncelleme yardımcısı programı ile birlikte mevcut güncellemelerle ilgili bildirimler alınarak herhangi bir güncelleme kaçırılmaz. Size sunulan ekran üzerinden güncellemeleri ne zaman ve nasıl olacağını seçebilirsiniz ve bu duruma ek olarak kullandığınız programın cihazlar ile uyumluluğunu kontrol etmeniz gerekir.

/ 5.

Share.

Comments are closed.