Wlog Uygulaması Nasıl Kullanılır

Wlog uygulaması, haberleşme kategorisinde yer alır ve mobil cihazlar için kullanılabilir bir uygulamadır. Wlog hızlı ve kolay bir kullanımı olan sevdiklerinizle ve aile bireylerinizin ne kadar süre boyunca çevrimiçi kaldığını ya da ne zaman çevrimiçi olduğunu da gösterebilmektedir.  

Wlog uygulaması üzerinden arkadaşlarınızı, aile bireylerinizi ya da sevgilinizi takip etmeniz için çevrimiçi olmanız gerekmez. Çevrimiçi olun ya da olmayın uygulamayı kullanmak mümkün. Aynı zamanda wlog kullanabilmek için telefonunuza ya da karşı bireyin telefonuna bir uygulama indirmek gerekmez.

Whatsapp içerisine takip etmek istediğiniz kişi ya da kişilerin numaralarını yüklemeniz, uygulamayı kullanmanız için yeterli olacaktır.

Wlog Ne Demek?

Wlog, w-app için son görülme takibi yapılabilmesi için yapılmıştır. Onaylı ve güvenli bir şekilde aile üyelerinizi ekleyerek analize başlayabilirsiniz. Çevrimiçi takip anlamında kullanılan Wlog, sadece doğrulanmış olan telefon numaralarının istatistiklerini sağlar.

Raporları görmek istediğiniz telefon numaralarına bir sefer için şifre gönderilir. Bu telefon numarasına izin verirseniz rahatlıkla uygulamayı kullanabilirsiniz.

Wlog Kullanıcı Yorumları

Wlog kullanımının birkaç güvenlik riski oluşturduğu söyleniyor. Bu nedenle Wlog kullanmadan önce yorumları okumak faydalı olacaktır. Wlog kullanıcı yorumları ise şu şekildedir:

 • Premium olmak için neredeyse mecbur koşuluyor. Ücretsiz indirilen bir uygulama için fazla zorlama var.
 • Özellikleri duyunca insan vay be diyor ama girdikten sonra pek bir albenisi kalmadığını siz de göreceksiniz.
 • Uygulama kelimenin tam anlamı ile para vermeniz için sizi mecbur koşuyor.
 • Program çalışmıyor. Bu yüzden de bir yıldız bile fazla.
 • Tamamen ücretsiz olsa harika olur.
 • Harika bir uygulama, ücret ödemeye değer.
 • Program çalışmıyor.
 • Ücret ödedim ama bir günlük takibe izin verdi. Hiçbir şey anlamadım doğrusu param çöpe gitti.
 • Sorun olunca asla geri dönüş olmuyor. Karşınızda muhatap bulamıyorsunuz.
 • Deneme sürümü falan hikaye, parayı veren düdüğü çalar ama bu düdük bozuk. Bilginiz olsun. 
Wlog Özellikleri Nelerdir?

Wlog özellikleri, ebeveyn kontrol modu, sınırsız bildirim alınabilmesi, haftalık istatistik ve destek sağlamasıdır. Bu özelliklere her Wlog kullanıcısı ulaşabilir.

Wlog Uygulaması Ücretsiz Mi?

Wlog uygulaması ücretsiz olarak kullanılan bir uygulamadır. Ancak Premium olmak için üye olunması gerekebilir. Uygulama içi satın alma seçenekleri bulunduğundan tam erişim için ücret talebinde bulunulmaktadır.

WhatsApp Çevrimiçi Bildirimi Ücretsiz

WhatsApp Çevrimiçi Bildirimi Ücretsiz

WhatsApp çevrimiçi bildirimi almak ücretsiz olması nedeni ile birçok kişi uygulamayı kullanıyor. Arkadaşınızla ya da bir yakınınızla bir türlü denk gelip sohbet edemiyorsanız WhatsApp’ta çevrimiçi olunca bildirim alabilirsiniz.

Çevrimiçi bildirimi almak için yapılması gereken tek şey Sotla uygulamasını kullanmak. Uygulamayı şu şekilde aktif hale getirebilirsiniz;

 • Uygulamayı indirin ve kurun.
 • Uygulamayı açık haber almak istediğiniz kişiyi + işareti ile ekleyin.
 • Uygulama için whatsapp’ı seçin.
 • Gerekli bilgileri hatasız bir şeklide girin ve profil için bir isim belirleyin.
 • Kontrol işlemi gerçekleştirildikten sonra kişinin bildirimini açık hale getirin.
 • Bu işlemlerin ardından kişi online olduğunda bildirim alabileceksiniz.

Wlog Karşı Tarafa Bildirim Gider Mi?

Wlog ile karşı tarafa bildirim gitmez. Bu nedenle karşı taraftaki kişi birin onu takip edip etmediğini herhangi bir şekilde anlayamaz. Karşı taraf engellemiş olsa bile üyelerin etkinliklerini görebilirsiniz. Aynı zamanda Wlog ile doğrulanmış telefon numaralarının istatistiklerini görebilirsiniz.

Wlog kullanmadan önce kişinin kullanıcı yorumlarını okuması büyük önem taşıyor. Karşı tarafa kullanım esnasında ya da kullanım sonrasında herhangi bir bildirim gitmez. Ancak güvenlilik açısından kullanımın sıkıntı olabileceği söyleniyor. Ayrıca Premium üyelik almak için kişinin ücret ödemesi gerekiyor.

Sosyal Medya Uygulamaları Nasıl Para Kazanıyor?

Telefondan Silinmeyen Uygulamaları Silme (Android)

En Çok İnternet Yiyen Uygulamalar

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu