Wunsen İndir Ücretsiz

Wunsen indir ücretsiz olarak tercih edebileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama ebeveyn denetimi için tasarlanan özel bir mobil uygulamadır. Anne ve babalar özellikle de çocuklarını sosyal medyanın kötü yanlarından korumak için denetim amaçlı WunSen uygulamasını yoğun olarak tercih ediyor. WunSen uygulamasını kullanmanız halinde çocuğunuz sosyal medyada online veya offline olduğunda size mesaj olarak bildirim gelir. Ayrıca çevrimiçi kalma süresine dair de detaylı raporlar sunarak analiz edebilmenizi sağlar. WunSen uygulamasını hem Android hem de İOS işletim sistemli tüm cihazlarda güvenle kullanmanız mümkündür.

Wunsen Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Wunsen uygulaması nasıl kullanılır, nereden indirilir gibi sorular yoğun şekilde araştırılıyor. Wunsen uygulamasının ara yüzü oldukça başarılı bir tasarıma sahiptir. Bu nedenle de uygulamayı indirdiğiniz zaman içeriğini kolayca anlayabilirsiniz. Oldukça basit olan çalışma sistemine dair kısaca detaylar vermek gerekirse de;

  • Wunsen uygulamasını Google Play Store ya da App Store üzerinden telefonunuza indirin.
  • İndirdikten sonra mail hesabınızla kurulum sağlayın.
  • Ardından ise takip etmek istediğiniz hesapları uygulama menüsünden ekleyin.
  • Ekledikten hemen sonra çocuğunuz çevrimiçi olduğu anda size bildirim gelir.
  • Bildirimlerin yanı sıra günlük, haftalık ya da aylık kısa ve öz raporlar sunulur.

Wunsen uygulamasını Whatsapp takip uygulaması olarak kullanabilirsiniz. Uygulamanın ilk deneme sürümü ücretsizdir. Ancak premium özellikleri kullanabilmek için aylık abonelik ücreti ödemeniz gerekebilir.

Wunsen Ne İşe Yarar?

Wunsen ne işe yarar ve ne amaçla kullanılabilir sorusu sıkça merak ediliyor. Wunsen uygulaması sosyal medya takip uygulaması olarak tanımlanıyor. Çocuğunuzun ya da takip etmek istediğiniz başka kişilerin WhatsApp gibi sosyal medya mecralarında ne kadar zaman geçirdiğini takip edebiliyorsunuz. Örneğin çocuğunuz WhatsApp uygulamasında çevrim içi olduğu anda size Wunsen uygulaması üzerinden bildirim gelir. Ek olarak çevrimdışı olduğu zamanda uygulamaya direk bildirim gelir.

Wunsen Çevrimiçi Takip

Wunsen çevrimiçi takip için kullanılan özel bir mobil uygulamadır. Bu mobil uygulamayı kullanmaya başlamak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey hızlıca indirip kurulumunu sağlamaktır. Uygulama içerisindeki menüler oldukça basittir. Bu nedenle de uygulamayı kısaca inceledikten sonra kolayca kullanabilirsiniz. WhatsApp giriş çıkış saatlerini ve genel olarak takip edebilirsiniz. Ek olarak çocuklarınızın WhatsApp’da geçirdiği süreye ilişkin kısa raporlar alarak da kolayca analiz edebilirsiniz.

Wunsen uygulaması güvenilir mi?

Wunsen uygulaması en güvenilir takip uygulamalar arasında yer alıyor. Gizlik ve güvenlik konusunda kaliteli bir alt yapısı mevcuttur. Uygulamayı indirdiğiniz zaman gizlilik politikasını onaylamanız talep ediliyor. Bu politikada yer alan tüm maddeler hiçbir şekilde ihlal edilmiyor.

Wunsen uygulaması ücretli mi?

Wunsen uygulaması ilk 1 hafta ücretsizdir. 1 haftalık ücretsiz deneme süresinden sonra isteyen kullanıcılar aylık paket şeklinde satın alarak kullanmaya devam edebiliyor.

Wunsen Google Play Store indirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wunsen.wunsen&hl=tr&gl=US

Tik Tok İndir Ücretsiz – Tik Tok Giriş Yap

Instagram İndir Ücretsiz – Instagram indir Son Sürüm

Play Store İndir Ücretsiz – Google Play Hızlı Kurulum

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr