Xiaomi Redmi Note 10 Pro yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz. Redmi Note 10 kronik sorunlar ve Redmi Note 10 kullanıcı yorumlarını birlikte inceleyelim.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro yorumlar, hayatımızda oldukça önemli bir yere sahip olan cihazlardan bir tanesi ise telefondur. Telefonlar temel ihtiyaçlarımızdan biridir. Xiaomi markasına ait Redmi Note 10 Pro telefonunun yorumları birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Sizler için bu telefonu kullanan kişilerin olumlu veya olumsuz tüm yorumlarını derledik.

Redmi Note 10 kullanıcı Yorumları

Redmi Note 10 kullanıcı Yorumları

Redmi Note 10 kullanıcı yorumları, Xiaomi Redmi Note 10 Pro kullanan birçok kişi telefonun şarjı konusunda oldukça memnun kaldıklarını belirtmişlerdir. Bataryasının oyun oynansa bile uzun süre gittiğine dair birçok yorum bulunmaktadır. Tasarımı ve ekranın boyutu diğer en sevilen özellikler arasında yerini almaktadır. Uygun fiyatlı ve oyun oynayabileceğiniz bir telefon olmasını istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir üründür.

Bazı oyunları oynarken telefonda ısınma meydana gelmektedir. Bu telefonun olumsuz özelliklerinden birisi ise maalesef 5G’ye uyumlu değildir. Yakınlaştırarak fotoğraf çekmek için kaliteli bir cihaz değildir. Olumsuz olarak birçok kullanıcı dokunmatiğinden ve hızından yana sıkıntı yaşamışlardır. Xiaomi Redmi Note 10 Pro kullanan kişilerin bazıları bu telefonu beğenirken bazıları beğenmemiş ve sıkıntı yaşamışlardır.

Xiaomi Redmi Note 10 Fiyatları

Xiaomi Redmi Note 10 Pro telefonu fiyat ve performans açısından beğenilen telefonlardan biridir. Son zamanlarda oldukça ilgi gören bu telefonların fiyatları şu şekildedir;

  • Xiaomi Redmi Note 10 Pro telefonun 128 GB 8 GB RAM modeli; 4.500 TL ile 5.000 TL arasında satışa sunulmaktadır.

Daha fazla ilgili içerik;


Xiaomi Redmi Note 10 Pro Özellikleri

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Özellikleri

Xiaomi Redmi Note 10 Pro tasarımı ile dikkat çeken telefonlardan biridir. Oyun oynamak, internette gezinmek için uygun bir telefon olmaktadır. Xiaomi telefonları şarj konusunda en uzun süre giden telefonlardır. Xiaomi Redmi Note 10 Pro telefonunu almak istiyorsanız ve özelliklerini merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro telefonun özellikleri şu şekildedir;

  • İnce bir telefondur. 193 gram ağırlığı bulunmaktadır. Parmak izi okuyucusu olan bu telefon 6.67 inch ekrana sahiptir. Telefonun arka kısmı cam olurken kenarları plastikten oluşur.
  • Batarya seviyesi 5020 mAh ve 33 W hızlı şarj etme özelliği bulunmaktadır.
  • Arka kısımda yer alan kameralar geniş açı özelliği 108 MP (f/2.2), ekstra geniş özelliği bulunan kamerası 8MP (f/2.2), makro kamerası ise 5MP (f/2.4) ve derinliği ise 2 MP (f/2.4) şeklindedir.
  • Ön kısımda yer alan kamera özellikleri 32 MP (f/2.4) ve derinlik kamerası 2 MP (f/2.4) şeklindedir.
  • İşletim sistemi Android 11, MIUI 12 olmaktadır.
  • Ram özelliği ise 6 GB/8 GB şeklinde olmaktadır.

Redmi Note 10 Pro Şikayet

Redmi Note 10 Pro Şikayet

Redmi Note 10 Pro birçok kullanıcı tarafından beğenilmektedir. Bazı kullanıcılar tarafından ise bu telefonu beğenmemektedirler. Sizler için kullanıcılar tarafından şikayet edilen konuları derledik. Gelin başlayalım.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro telefonunu kullanan birçok kişinin şikayet ettiği konulardan biri ekran yansıtmasında ses problemi yaşanmasıdır. Ekrana görüntü yansımasına rağmen sesin gelmediğini söyleyen birçok kullanıcı bulunmaktadır. Şikayette bulunan bir diğer konu ise kameradır. Görüntülü konuşmalarda ve kamera açılmasını istendiğinde telefonda yaşanan donma birçok kullanıcı rahatsız etmiştir. Kullanıcıların karşı karşıya kaldığı diğer sıkıntı ise telefonun ısınmasıdır.