Yağmacı Karambit Kaç VP, Kaç TL – Yağmacı Bıçak Fiyat

Valorant oyununda yağmacı karambit kaç VP sorusunun yanıtı en çok araştırılan konular arasında yerini aldı. Karambit konusu hakkında tüm merak edilenler.

Valorant oyunu geçmişten beri en çok oynanılan oyunlar arasında yerini aldı. Ülkemizde ve dünyada oynanılan Valorant oyununda birçok farklı silah türü bulunuyor. Bu silahların kendine özgü birçok özelliği var. Ayrıca kaplamaları da birbirinden farklı. Oyuncular genellikle yağmacı karambit tasarımına sahip silahları tercih ediyor. Valorant Ejder Vandal silah kaplamasından sonra yağmacı karambit tüm oyuncuların hayalinde yerini aldı. Kırmızı, mor ve siyah tonlarıyla agresif bir görüntüye sahip yağmacı karambit silahı güncel olarak kaç VP ile satın alınır hadi gelin bakalım.

  • Yağmacı karambit 4350 VP ile sahip olabilirsiniz. 4350 VP için toplam 300 TL ödeme yapmanız gerekir.

Yağmacı Karambit Kaç TL

Yağmacı karambit kaç tl

Valorant oyuncuları tarafından yağmacı karambit en çok sevilen tasarımlar arasında yerini aldı. Düşmanlarınızı korkutmak ve en vurucu darbeyi atmak için yağmacı karambit silahını kullanabilirsiniz. Yağmacı karambit 4350 VP ile satışa sunulur. Her VP fiyatları paket halinde satılır ve birbirinden farklıdır. 4350 VP sahip olmak için 350 ile 400 TL arasında ödeme yapmanız gerekir.

İlk önce 2850 VP satın alabilir üstüne 1450 VP eklemesi yapabilirsiniz. Buda toplamda 350 TL’ye tekabül eder. Dilerseniz iki ayrı VP almadan direk 5250 VP alabilirsiniz. 5250 VP ise 388 TL’ye karşılık gelir. İki durumda da 4350 VP elde ederek kolayca bu silaha sahip olabilirsiniz.

Yağmacı Bıçak Kaç VP

Benzersiz tasarıma sahip ve birbirinden farklı 46 tane silah türü olarak bıçak kullanılıyor. Vandal skinleri fiyatları özelliklere göre değişiklik gösteriyor. Rakiplerinizi şaşırtmak ve en vurucu darbeyi yapmak için bıçak tasarımı seçebilirsiniz. Bıçakların tasarımı fark etmeksizin 50 ile 75 arasında hasar verir. Valorant oyunundaki yağmacı tasarımına sahip tüm bıçakların farklı fiyatları bulunur.

Yağmacı bıçak satın almak için 3550 VP ödeme yapmanız gerekir. Eğer yağmacı karambit bıçak isterseniz 4350 VP ödeme yapmalısınız. Yağmacı bıçak tasarımı farklı bir görüntüye sahiptir. Oldukça şık görüntüsü olan yağmacı bıçak 3550 VP yani 300 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Tasarım ve özellik açısından yağmacı karambit daha fazla tercih ediliyor.

Yağmacı karambit silahı hakkında sorularınızı, görüşlerinizi ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥