Yemek Sepeti Kupon Kodu Nasıl Alınır – Hemen Kazan

Yemek Sepeti kupon kodu nasıl alınır ve Yemek Sepeti indirim kodu nasıl kullanılır, bilgilendiriyoruz. Yemek Sepeti kupon kodu hilesi var mı, birlikte inceleyelim.

İnternet üzerinden alışveriş yaptığımız siteler gün geçtikçe çoğalmaktadır. Yemek sepeti online yemek satışı yapan bir uygulamadır. Yemek sepeti yıllardır internet üzerinden evden çıkmanıza gerek kalmadan yemek istediğiniz yemekleri sizlere getirmektedir. Yemek sepeti bu konuda yıllardır müşterilerine hizmet vermektedir. Yemek sepeti uygulamasında yemek siparişi vermek istiyorsanız kolay bir şekilde istediğiniz yemeğe ulaşabilirsiniz.

Yemek sepeti uygulamasında kupon kodu kullanarak istediğiniz yemekleri çok avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz. Yemek siparişi verdiniz diyelim. Alışverişinizi tamamlamak üzere kupon kodu girmek istiyorsunuz. Fakat kuponunuz yok.

Kupon kodlarını sosyal medyadan, form sitelerinden ve operatörlerinizin oluşturduğu kampanyalardan alabilirsiniz. Sizler için kuponları araştırdık. Şuan da kullanabileceğiniz kuponları aşağıdaki listeden seçebilirsiniz.

 • 50 TL ve üzeri alışverişte 30 TL indirim kazanacaksınız. CAN30 veya PROMO30
 • İlk siparişleriniz de 20 TL indirim uygulamaktadır. YEMEK20
 • 30 ile 39 TL arasında siparişlerde 10 TL indirim uygular. Joker indirim kampanyası sağlamaktadır.
 • 40 ile 69 TL arasında siparişlerde 15 TL indirim uygular.
 • 70 ile 119 TL arasındaki siparişlerde 25 TL indirim uygular.
 • 125 TL ve üstü siparişlerde 35 TL indirim uygular.
 • Vodafone kullanıcılarına özel %50 indirim uygulanır. YEMEKSEPETI (Bu kodu 6666’ya sms olarak gönderin ve size gelen kodu sipariş esnasında siteye yazınız) Vodafone menülerinde geçerlidir. Sınırı yoktur.
 • KFC’de 10 TL indirim
Yemek sepeti kupon kodu nasıl alınır
Yemek sepeti kupon kodu nasıl alınır

Yemek Sepeti indirim kodu 30 TL

Yemek Sepeti indirim kodu 30 TL, Yemek Sepeti uygulamasında dilediğiniz yemekleri evlerinden çıkmanıza gerek kalmadan adresinize kadar teslim edilmektedir. Yemek Sepetindeki kupon kodlarını sürekli takip ederek avantajlı ürünlere sahip olma şansınız vardır. Sosyal medya ve formlarda bulunan çoğu kuponun kullanma tarihi geçmiştir. Sizler için yukarıda oluşturduğumuz listeye göre kendinize uygun olan kupon kodunu tercih edebilirsiniz.

 • 50 TL ve üzerinde alışveriş yaptığınız zaman kupon kodunu kullanarak 30 TL indirim kazanma şansınız vardır. Alışverişinizi tamamladıktan sonra kupon kodu yerine CAN30 veya PROMO30 yazmanız yeterli olacaktır. Avantajlı bir şekilde yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Daha fazla ilgili içerik;


Yemek Sepeti bedava yemek

Yemek Sepeti bedava yemek, Yemek Sepeti yıllardır bu sektörde en başarılı uygulama olarak görev yapmaktadır. Yemek Sepetinde avantajlı olarak yemek siparişi verebilirsiniz. Sosyal medyada bulunan veya internette bulabileceğiniz kuponları girerek avantajlı bir şekilde yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Yemek Sepetinde indirim uygulanır ama tamamen bedavaya bir yemek yemeniz biraz zordur.

Yemek Sepetinde fazla alışveriş yaptığınız zaman rozet kazanırsınız ve muhtarlık yarışına dahil edilirsiniz. Muhtarlık yarışını kazanan kişilere 50 TL indirim hakkını kazanır. İndirim kuponunu joker indirimiyle birlikte kullanamazsınız. Ancak diğer indirimlerle birleştirerek çok çok uygun fiyata hatta bedavaya bile şansınız vardır.

Yemek Sepeti indirim kodu ilk sipariş

Yemek Sepeti indirim kodu ilk sipariş, Yemek sepeti uygulamasında indirim kuponları aylık olarak değişmektedir. Fakat ilk siparişlerde kazanılan kupon ve vodafone menüler genellikle standart olarak kalmaktadır. Yemek Sepetinden ilk defa sipariş verecekseniz avantajlı olarak yemeklerinizi sipariş vermek istemez misiniz?

 • Yemek Sepeti uygulaması üzerinden yemek istediğiniz yemekleri seçin. Daha sonra sepetinize giderek kupon kodu olan kısma YEMEK20 yazarak alışverişinizde avantaj sağlayın. İlk siparişlerde 20 TL kazanma şansı yakalayınız.

Yemek Sepeti 10 TL indirim çeki

Yemek Sepeti 10 TL indirim çeki, Yemek Sepeti uygulamasında birçok avantajlı paketleri satın alma imkanınız bulunmaktadır. Yemek Sepetinde indirim çekinizi alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme yapmadan önce kupon kodunu girerek sepet tutarınızı değiştirebilirsiniz.

 • Yemek Sepeti uygulamasında indirim kodunuz YY6KM89L kodunu kullanarak 10 TL indirim uygulayabilirsiniz.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥