Yemek Sepeti sipariş iptali nasıl yapılır, bilgilendiriyoruz. Yemek Sepeti sipariş iptali para iadesi ne zaman yapılır ve Yemek Sepeti sipariş iptal cezası var mı, birlikte inceleyelim.

Yemek sepeti sipariş iptali nasıl ve nereden yapılır sorusu sıklıkla merak ediliyor. Türkiye’nin en sevilen ve güvenilir olan online yemek siparişi adreslerinden biri Yemek Sepeti olarak dikkat çekiyor. Yemek sepeti uygulaması üzerinden sipariş verdiyseniz ve vazgeçtiyseniz hemen iptal işlemi yapabilirsiniz. Yemek sepeti yemek siparişlerinizi iptal etmek üzere şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

  • Yemek sepeti ana sayfasında yer alan canlı destek butonuna tıklayın. Canlı destek müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek yemek siparişlerinizi kolayca iptal edebilirsiniz.
  • Canlı desteğin yanı sıra 444 5 445 numarasını arayarak da kolayca siparişlerinizi iptal edebilirsiniz.

Yemek sepeti sipariş iptalleriniz en hızlı şekilde sisteme yansıyacaktır. Canlı destek butonu ya da doğrudan iletişim numarası üzerinden en hızlı şekilde iptal işleminizi yapabilirsiniz. Eğer online ödeme yaptıysanız sipariş iptal sürecinden sonra ödediğiniz tutar hesabınıza doğrudan yansıyor.

Yemek Sepeti Sipariş İptali Para İadesi

Yemek Sepeti sipariş iptali para iadesi süreci hakkında detaylar merak ediliyor. Yemek siparişini oluşturduktan sonra iptal etmek isteyebilirsiniz. Yemek sepetinde kapıda ödeme ya da online ödeme alternatifleri mevcuttur. Eğer siparişinizi oluştururken online ödeme yöntemlerini kullandıysanız iptal etmeniz halinde tutar aynı şekilde iade edilecektir. Para iadesi yapılabilmesi için öncelikle verdiğiniz yemek siparişini iptal etmeniz gerekiyor.


Daha fazla ilgili içerik;


Yemek Sepeti iptal edilen sipariş ücreti ne zaman yatar

Yemek Sepeti iptal edilen sipariş ücreti ne zaman yatar

Yemek Sepeti iptal edilen sipariş ücreti ne zaman yatar, yemek siparişlerinizi canlı destek butonundan ya da direk 444 5 445 numarasını arayarak iptal edebilirsiniz. Belirtilen sipariş iptali süreçlerini takip etmeniz halinde ilgili restorana iptal bildirimi gider.

Siparişiniz tam olarak iptal edildikten sonra aynı dakika içinde ya da en geç 10 dakika içerisinde ödediğiniz nakit tutar hesabınıza geri yansıtılır.

Yemek Sepeti iptal edilen sipariş ücreti ne zaman yatar sorusu sıkça merak ediliyor. Yemek Sepeti uygulaması üzerinden verdiğiniz yemek siparişleri çeşitli nedenlerden kaynaklı restoran tarafından iptal edilebilir. Ya da yanlış sipariş vermeniz durumunda siparişlerinizi kendiniz de dakikalar içerisinde iptal edebilirsiniz. İptal edeceğiniz ilgili siparişlerin ücret iadesi aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Genelde sipariş iptal sürecinden sonraki ilk 10 dakika içerisinde tutar hesabınıza yansıyor.

Yemek Sepeti Sipariş İptal Edildi

Yemek Sepeti sipariş iptal edildi durumu restoranlar siparişleri iptal ettiğinde yaşanıyor. Genelde verilen siparişlerin restoran tarafından iptal edilmesi sıkça yaşanmaz. Eğer ki sipariş verdiğiniz yer hizmet bölgesi dışında kalıyorsa ve benzeri bir neden varsa restoranın siparişi iptal etme hakkı bulunuyor. Siparişiniz restoran tarafından iptal edildiği anda ödemeniz hesabınıza doğrudan yansıyor.

2 Comments

  1. Anlamadım bir şekilde yemeğim iptal edildi dükkana kaynaklı bir sorun olduğu söylenmekte akşam olduğu için para iadem hemen yatmadı bir gün sonra hesabıma geçti

  2. Ankara da yaşıyorum arkadaşımla yemek sepetinden sipariş verdik. Bir saati geçti ama hala sipariş gelmedi. Restoran kendi kendine siparişi iptal etmiş. Resmen boşa bekledik.