Kısıtlı mod ağ yöneticiniz tarafından etkinleştirildi nasıl kapatılır, bilgilendiriyoruz. YouTube Kısıtlı Mod kapatılmıyor ve kısıtlı mod kapatma nasıl yapılır, gelin birlikte inceleyelim.

Youtube kısıtlı mod nasıl kapatılır konusunda sıkça araştırma yapılıyor. Bu noktada ilgili kısıtlamanın farklı kamu kuruluşlarındaki ağlar tarafından etkinleştirilmiş olabileceği belirtilebilir. Kısıtlı mod, yetişkin içeriklere uygun olarak hazırlanmış olan içerikleri izlemeye yardımcı olur. Cihazı kullanan diğer kişilerin bu videoları görmesini engelleyen bir moddur. Youtube kısıtlı modu etkinleştirmek ya da devre dışı bırakmak için takip etmeniz gereken adımlar;

YouTube Kısıtlı Mod Kapatılmıyor
  • Hesabınızın oturumunu açın.
  • Profil fotoğrafına tıklayın.
  • Alt kısımdaki kısıtlı moda tıklayın.
  • Ayarı etkinleştirmek için sağ üst kısımda yer alan kısma tıklayın.

Yukarıda yer verdiğimiz adımları takip ederek kolayca Youtube kısıtlı modu kapatabilirsiniz.

YouTube Kısıtlı Mod Kapatılmıyor?

Youtube kısıtlı mod kapatılmıyor sorununu yaşamak oldukça mümkündür. Bu anlamda eğer farklı araçlar tarafından kısıtlamalar meydana getirilmişse kısıtlı modun kapatılması mümkün değildir. Bu anlamda ilgili kısıtlı modun onay işaretinin kaldırılması veya Youtube’dan destek alınması gerekenler arasında yer alır.

Kısıtlı Mod Ağ Yöneticiniz Tarafından Etkinleştirildi Nasıl Kapatılır?

Kısıtlı mod ağ yöneticiniz tarafından etkinleştirildi nasıl kapatılır konusunda, filtrelemenin açma kısmından kapatma kısmına tıklayıp kapatılması gerekir. Yetişkinlere uygun olarak filtrelenen bazı içeriklerin açılması için ağ ayarlarından etkinleştirmenin kapatılması gereklidir. Bu kapsamda modem üzerinden Youtube için kısıtlama getirilmesi mümkündür.

Ağ Yöneticisinin Kısıtlama Nasıl Kaldırılır?

Ağ Yöneticisinin Kısıtlama Nasıl Kaldırılır

Ağ yöneticisinin kısıtlama nasıl kaldırılır konusunda da belirli adımlar bulunur. Hızlıca birkaç kısa adımı takip ederek bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Bu adımlar ise;

  • Modem arayüzüne bağlanın.
  • Bağlantıyı yaptıktan sonra güvenlik sekmesinden ağ kısıtlaması olan cihazları görürsünüz.
  • Listedeki isminize tıklayarak kaldırabilirsiniz.

Belirttiğimiz adımları sırasıyla takip ederek hemen ağ yöneticisi kısıtlamasını kendiniz in aktif hale getirebilirsiniz.

Ağ Yöneticisi Kısıtlaması Ne Demek?

Ağ yöneticisi kısıtlaması ne demek sorusu sıklıkla sorulan sorular arasında yer alır. Kısıtlı mod Youtube’un bazı engellenen içeriklerin açılmasına izin veren bir moddur.

Modem Kısıtlı Mod Kapatma

Modem kısıtlı mod kapatma için yukarıda verilen adımları takip edebilirsiniz. Bu adımlarla birlikte kolaylıkla bu modun kapatılması sağlanır. Ayrıca bu sayede engellenen içeriklere ulaşılması da kolaydır.  Yine de kısaca işlem adımlarını sıralamak gerekirse;

  • Modem arayüzüne bağlanarak başlayın,
  • Ardından ise güvenlik sekmesinden ağ kısıtlaması olan cihazları görüntüleyebilirsiniz,
  • Listedeki isminize tıklayarak kısıtlı modu hızlıca kaldırabilirsiniz.

Kısıtlı mod kaldırma adımları ve detayları için aktardığımız bilgilerin eksik ya da hatalı olduğunu düşünebilirsiniz. Hem bunları hem de konuya dair sorularınızı yorum olarak yazıp bizden geri bildirim alabilirsiniz.

Ebeveyn Denetimi Nasıl Silinir

Instagram Ebeveyn Kontrolü Geliyor

Comments are closed.