Youtube Şifremi Unuttum Nasıl Açabilirim 2022

Youtube şifremi unuttum nasıl açabilirim 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Youtube şifremi unuttum işte detaylar.

Youtube şifremi unuttum nasıl açabilirim 2022 insanların sıkça karşılaştığı bir durum ve birkaç çözümü mevcut. Şifrenizi unuttuysanız ve giriş yapamıyorsanız öncelikle “şifremi unuttum” butonuna tıklamanız gerekir. Daha sonra üye olurken kayıt olduğunuz eposta adresine bir kurtarma kodu gelir.

Bu kurtarma kodu sayesinde şifrenizi sıfırlayarak kendinize yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Eğer şifrenizi değiştirmek istiyorsanız bu değişikliği Google kayıtlı olduğunuz mail yoluyla da yapabilirsiniz. Google hesabınızda şifrenizi değiştirdiğinizde otomatik olarak Youtube şifreniz de değişmiş olur.

Youtube Şifremi Unuttum

Video izleyebileceğiniz bir platform olan Youtube’a üye olmak için Google hesabınızı kullanabilirsiniz. Youtube şifremi unuttum sorunu yaşıyorsanız öncelikle Google hesabınızı açmanız gerekir.

Hesabı açtıktan sonra “oturum açma ve güvenlik” butonuna tıklayın. Daha sonra “oturum açma” butonuna tıklayın. Şifre bölümünü seçtiğinizde şifrenizin son hali karşınıza çıkar.

Daha sonra yeniden oturum açmanız gerekir. Şifrenizi girip oturum açtığınızda “şifre değiştir” kısmından yeni bir şifre belirleyebilir ve direkt olarak Youtube şifresi de oluşturmuş olursunuz.

Icloud Şifremi Unuttum Nasıl Açabilirim

Youtube’a Nasıl Şifre Koyulur

Youtube üzerinden üyelik oluşturmak istediğinizde sahip olduğunuz Google hesabı direkt olarak Youtube hesabınız da olur. Youtube’a nasıl şifre koyulur derseniz kendinize bir Google hesabı açmanız yeterlidir.

Yeni bir şifre almak istiyorsanız ya da şifrenizi değiştirmek istiyorsanız yine Google hesabınız üzerinden yaparsınız. “Oturum açma” bölümüne tıkladıktan sonra “şifre” kısmına gelin ve şifrenizin son halini görün.

Daha sonra yeniden oturum açtığınızda “şifre değiştir” kısmından şifrenizi değiştirebilirsiniz. Bunun için eski şifrenizi hatırlamanız gerekir.

Instagram Şifremi Unuttum Nasıl Açabilirim

Bilgisayarda Youtube Nasıl Şifre Koyulur

Bilgisayarda Youtube nasıl şifre koyulur için yapmanız gereken bilgisayar üzerinden Google hesabı oluşturmaktır. Google hesabınızın şifresi Youtube şifreniz de olur ve değişiklik yapmak istediğinizde yine bu hesap üzerinden değişim yaparsınız.

Şifrenizi unutursanız kurtarma kodunu göndereceğiniz mail adresi de yine Google hesabınızdır. Hesabınızı oluşturduğunuzda telefon numaranızı ve yedek bir eposta adresini ekleyebilirsiniz. Hesabınız daha güvenli hale getirmiş olursunuz ve şifre unutma durumlarında cep telefonu numaranızı da kullanabilirsiniz. Tüm işlemleri Google hesabınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Gmail Şifremi Unuttum Nasıl Açabilirim

googlehaberler