Youtube Vanced içerik bu uygulamada kullanılamıyor hatası ile karşı karşıya gelmiş olabilirsiniz. Bu hatanın kesin çözümü hakkında detaylı bilgilendirme yapıyoruz.

Uzun yıllar boyunca Youtube birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Kullanıcılar Youtube platformunda bulamadıkları ve erişemedikleri özellikler için Youtube Vanced uygulamasını kullanmaya başladı. Ücret ödemeden reklam atlayabilir, arka planda video ya da müzik dinleyebilirsiniz. Ancak bu üçüncül uygulamada karşısınıza birçok hata çıkabilir. Bu hatalardan biri de Youtube Vanced bu uygulamada kullanılamıyor hatası. Bu hatanın karşınıza çıkma sebepleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Youtube uygulaması Vanced uygulamasını kullanımdan kaldırması,
  • Cihazınızdaki güvenlik ayarlarının açık olması,
  • Rootlu cihaz kullanıyorsanız,
  • Sürüm farklılığından dolayı,
  • Youtube Vanced uygulamasındaki MikroG bileşen ayarının doğru yapılmamış olmasından kaynaklı hata karşınıza çıkar.

Youtube Vanced İçerik Bu Uygulamada Kullanılamıyor Hatası Çözümü

Youtube Vanced İçerik Bu Uygulamada Kullanılamıyor Hatası Çözümü

Youtube Vanced uygulaması birçok kişi tarafından sevilerek kullanılsa da bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu uygulamada kullanılmıyor hatası yüzünden Youtube Vanced uygulamasına giriş yapamazsınız. Uygulamaya giriş yapabilmek için sorunun çözülmesi gerekir. Kullanıcılar bu hatayı genellikle eski sürüm kullandığı için alır. GitHub üzerinden Youtube Vanced uygulamasının yeni sürümünü indirmeniz halinde hata çözüme kavuşur. Denemeniz gereken diğer çözümler ise şu şekildedir;

  • Uygulamanın önbellek verileriniz temizlemeniz gerekir.
  • Cihazınızda güvenlik ayarlarını pasif hale getirin.
  • Sürümünüz güncel değilse sürüm güncellemesi yapın.
  • Youtube Vanced uygulamasını yeniden yükleyerek oturum açmayı deneyebilirsiniz.

İçerik Bu Uygulamada Kullanılmıyor

İçerik Bu Uygulamada Kullanılmıyor

İçerik bu uygulamada kullanılmıyor hatası genellikle Youtube içeriği desteklemediği zaman karşınıza gelir. Üçüncül uygulama kullanan kullanıcılarda bu hata sıklıkla karşınıza çıkabilir. Hata yüzünden Youtube ve Youtube Vanced uygulamasına erişim sağlayamazsınız.

İçerik bu uygulamada kullanılmıyor hatası aldığınızda Youtube Vanced uygulamasının sürümünü kontrol etmeniz gerekir. Güncel sürüm kullanıyorsanız cihazınızın güvenlik ayarlarının açılmasından kaynaklı meydana gelebilir. Rootlu cihaz kullanıyorsanız da hata ile karşılaşırsınız. Ayrıca uygulamanın MikroG bileşenin doğru yapılandırılması gerekir. Uygulamanın doğru hizmet vermesi için gerekli olan MikroG bileşeni olduğunu unutmayın.

Github Vanced

Youtube Vanced uygulaması üçüncül tarz uygulama olduğu için APK dosyası üzerinden cihazınıza indirebilirsiniz. Google Play Store ve App Store üzerinden de indirebilirsiniz ancak Github resmi sitesindeki Youtube Vanced APK dosyalarının sorunsuz çalışmasından dolayı birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. MicroG en son sürümü ve Youtube Vanced uygulamasının güncel sürümünü Github üzerinden bulabilirsiniz. Çoğu kullanıcı hata sorununu Github üzerinden Youtube Vanced uygulamasını indirdikten sonra ortadan kalktığını dile getirmiştir.

Youtube Vanced hakkında sorularınız, görüşleriniz ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız.