Zborsa Giriş (Zborsa Mobil Yatırım Uygulaması)

Zborsa Giriş ve Zborsa indir nasıl yapılır detaylı bilgilendiriyoruz. Ziraat Borsa Hesabı Açma işte detayları.

Zborsa giriş işlemi için bazı yöntemler bulunabilir. Bu yöntemler şu şekilde sıralanabilir.

  • Ziraat Mobil’e giriş yapmanız zborsaya giriş için ilk işlemdir.  
  • Menüyü açın ve sırasıyla “Yatırım / Ziraat Yatırım (Borsa) / ZRY (Borsa) Hesap Açılışı” sekmelerine girmeniz gerekir.
  • Bu aşamada karşınıza bir anket gelir ve  ankete Git seçeneğine tıklayıp devam ediniz.
  • Ankette kişisel bilgileriniz istenir ve  sermaye,  türev piyasalardaki teknik bilginiz belirlenir.
  • “Risk ve Getiri Tercihiniz” bölümünde yapacağınız seçimlere göre işlem yapabileceğiniz platformlar belirlenir. Sonrasında giriş alanına gönderilip burada istenen bilgileri doğru şekilde doldurun.
App-store indir
Google-play indir

Ziraat Yatırım Müşteri Hizmetleri

Ziraat yatırım müşteri hizmetleri 0850 22 22 979 7/24 şekilde hizmet verip yalanan bir sorunda daima yanınızdadır. Müşteri hizmetleri bankacılık ile ilgili her alanda sizlere hizmet verecektir. Hiç bir konuda mağduriyet yaşamamanızı göz önünde bulundurup daima müşteri memnuniyetini ön planda bulundurmuştur.

Eğer Ziraat yatırım müşterisi iseniz numaranızı tanımlayıp kısa sürede istediğiniz kısma adınız ile giriş yapabilirsiniz. Bununla birlikte ziraat yatırım müşteri olmayıp katılım yapmak isteyen kişilerde iletişim numaraları üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşıp kısa sürede tüm işlemlerini yerine getirebilir.

Ziraat Mobil indir (Ziraat İnternet Bankacılığı Mobil)

Ziraat Mobil E-ticaret Açma

Ziraat Hesap Kapatma 2021

Zborsa giriş (zborsa mobil yatırım uygulaması)

Ziraat Borsa Hesabı Açma

Ziraat borsa hesabı açma işlemi için kişi başvuru yaptığı zaman öncelikle borsa bilgisi incelenmesi için kısa bir anket sunulur. Sonrası da anket sonuçlarına göre seviyenize bağlı olarak sizlere borsa hesabı açma kısmına yönlendirilir. Kişi bu kısımda istenen kişisel bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde doldurmalıdır. Bilgilerin doğruluğu test edildikten sonra görüntülü görüşme için onay bilgisi alınır. Görüntülü görüşme de yapıldıktan sonra kişinin borsa hesabı kısa sürede aktif hale gelir.

Zborsa indir

Zborsa indir işlemi için cihazınızın desteklediği market uygulaması üzerinden indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Zborsa uygulaması ile ziraat bankası borsa uygulaması ile tüm borsaları takip edip kısa sürede işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz. Her türlü borsa işleminiz ve bankacılık işleminiz için internet bankacılığını uygulamalarını kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar ziraat bankası tarafından yapılıp olup kısa sürede müşterilerinin tüm işlemleri yapması için yapılan uygulamalardır.

Ziraat Kart iptali (Ziraat Bankası Kart Şifresi Unuttum)

Ziraat Kart Kargo Takip – Ziraat Kartım ne zaman gelir

Ziraat Müşteri Numarası Öğrenme 2021

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥