Ziraat Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2022

Ziraat Bankası güvenlik görevlisi alımı 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ziraat Bankası güvenlik alımı şartları işte detaylar.

Özel güvenlik olmak bilindiği üzere çok yorucu bir iştir özellikle bankalarda güvenlik olmak hem stresli hemde yorucudur. Ziraat Bankası tüm çalışanlarına değer vermektedir. Ziraat Bankasında özel güvenlik olmak istiyorsanız bazı şartları sağlamanız gerekebilir.

Ziraat Bankası periyodik olarak güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirir. Türkiye’nin her yerinde şubesi bulunan Ziraat Bankası güvenlik görevlisi açığı bulunan şubesine alım yapmaktadır. Kariyer.net veya kendi web sitesi üzerinden güvenlik alımı ile ilgili ilanlara ulaşabilirsiniz. Yaptığınız başvurular dahilinde herhangi bir açık olması durumunda genel başvuru havuzundan değerlendirmeye alacaklardır. Şu anda herhangi bir iş ilanı bulunmamaktadır. Özel güvenlik açığı bulunmamaktadır fakat sürekli takip etmeniz de fayda var.

Ziraat Bankası çalışanlarına önem verdiğini biliyoruz. Çalışanlarına birçok avantaj sağlamaktadır. SGK ile sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilir ve sandık bütçesiyle tedavi yardımlarından yararlanabilirler. Eğitim ve etkinliklere ücret ödemeden katılma şansları vardır. Ve yeni işe başlayanlar için yıllık 14 ile 16 gün arasında izin kullanma hakları vardır. Maaşları şehre göre ve deneyime göre değişiklik gösterir. Şimdi gelin beraber bakalım özel güvenlik için nasıl başvurabilirsiniz.

Ziraat Bankası Güvenlik Alımı Şartları

Ziraat Bankası güvenlik alımı şartları, Ziraat Bankasına başvuru yapmak istiyorsanız bazı şartları sağlamanız gerekiyor.

  • Özel Güvenlik sertifikasına kesinlikle sahip olmanız gerekmektedir. Özel Güvenlik sertifikası olmayan kişilerin kesinlikle başvuruları kabul edilmez.  Özel güvenlik sertifikası alınırken silahlı ve silahsız olmak üzere iki seçenek vardır. Eğer bankada çalışmak istiyorsanız silahlı özel güvenlik sertifikasını almanız gerekmektedir. Silahlı özel güvenlik ile silahsız özel güvenlik arasında tahmini olarak 500 TL fark bulunmaktadır.
  • 18 yaşını doldurmanız gerekiyor.
  • Fiziksel ve ruhsal sağlığın yerinde olması gerekmektedir.
  • Sakin ve sabırlı bir kişiliğe sahip olmanız gerekir.
  • Güler yüzlü ve iletişimi güçlü bir kişi olmanız gerekir.
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması gerekir.

Bu şartları sağlayan kişiler Ziraat bankasının web sitesinden başvuru da bulunabilirler. Başvuruyu doldurduktan sonra uygun bulunan adaylar sınava tabi tutulur. Sınavı başarıyla geçen kişiler görüşmek için çağırılır.

Ziraat Bankası Güvenlik Alımı Şartları
Ziraat Bankası Güvenlik Alımı Şartları

Ziraat Bankası Özel Güvenlik Alımı Başvuru Formu

Ziraat Bankası özel güvenlik alımı başvuru formu, Ziraat Bankasının özel güvenlik alımları belirli zaman diliminde gerçekleşmektedir. Şu anda özel güvenlik için bir iş ilanı bulunmamaktadır. Ziraat Bankası web sitesine ve kariyer.net üzerinden ilanları kontrol edebilirsiniz. Şu anda açık olan pozisyonlarda müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı ve servis görevlisi ilanlarını görmekteyiz. Web sayfalarını sürekli takip ederek açık olduğu takdirde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Güvenlik Görevlisi Maaşı

Ziraat Bankası güvenlik görevlisi maaşı, Ziraat Bankasında özel güvenlik maaşları değişiklik göstermektedir. 2022 yılında asgari ücretin artmasıyla beraber özel güvenlik maaşları da değişiklik gösterdi. Deneyime ve bulunduğu şehre göre değişiklik gösteren maaşlar 2022 yılında ortalama olarak 4500 TL civarındadır. Bankalarda çalışan güveliklerin maaşı, işin daha riskli olması yüzünden diğer yerlerde çalışan güvenliklere göre daha fazla olmaktadır.

Ziraat Bankası Hayvancılık Kredisi

Dul ve Yetimlere Faizsiz Kredi 2022

Ziraat Bankası EFT FAST Saatleri 2022

Ziraat Bankası müfettiş yardımcılığı 2022

googlehaberler