Zoretanin Kilo Aldırır Mı, Kullanıcı Yorumları – Lekeleri Geçirir Mi

Sivilce tedavisi için Zoretanin kullanan kişiler kilo aldırır mı sorusunun yanıtını araştırıyor. Zoretanin ilacı hakkında tüm merak edilenleri yazımızda ele aldık.

Ciddi sivilce sorunu yaşayan kişiler için uzman doktorlar tarafından Zoretanin ilacı tavsiye edilir. Genellikle kullanılan diğer sivilce ilaçları fayda etmediği zaman en son çare olarak Zoretanin ilacı kullanılır. İlacın içerisinde bulunan etmen maddelerden dolayı hastalarda bazı yan etkiler görülür. İştahın artması ve kilo alımı da bu yan etkiler arasında yer alır. Kilo aldırıcı bir ilaç kategorisinde yer almıyor ancak iştahın artmasına neden olduğu için dolaylı olarak kilo almanıza neden olur. Zoretanin kullanırken beslenme alışkanlıklarınıza dikkat etmeniz gerekir. Bazı kişilerde ise iştahın azalmasına yani kilo kaybına neden olur. Tamamen ilacın gösterdiği yan etki vücut yapınıza bağlı olarak değişir.

Zoretanin Kilo Aldım

Zoretanin kilo aldırır mı, kullanıcı yorumları - lekeleri geçirir mi

Zoretanin ilacı yağ bezlerinin büyümesini önleyerek sivilce sorunlarınızı en aza indirger. Bu sayede cildiniz daha az yağlı hale gelir. Zoretanin ilacının kilo aldırma ya da zayıflatma gibi bir yan etkisi yoktur. Ancak nadir görülen yan etkilerinin yanında iştah arttırma ya da iştah azaltma bulunur. Kişinin bünyesine göre bu durum değişiklik gösterir. Zoretanin sivilce ilacını kullandıktan sonra kilo aldığını söyleyen kullanıcı yorumları şu şekildedir;

  • Zoretanin ilacını kullanmaya başladım ve aşırı yan etkileri meydana gelmeye başladı. 3 ay sonunda 3 kilo verdim maalesef kilo alamadım.
  • Dudaklarımda, elimde ve yüzümde çatlama meydana geldi. Bu yan etkilere ek olarak 1 ay içerisinde 6 kilo aldım.
  • İnanılmaz derece iştah açıyor. 1 ay içerisinde 10 kilo aldığımı gördüğümde şok girdim.
  • Tatlıya karşı olan isteğim aşırı derecede arttı. Daha iki haftalık olmama rağmen iştahım çok fazla arttı.
  • Kilo kaybına değil kilo aldırıyor. Ciddi derecede iştahım arttı. 58 kiloyken bu ilacı kullandıktan sonra 65 kilo oldum.

Zoretanin Lekeleri Geçirir Mi

Zoretanin lekeleri geçirir mi

Sivilce birçok kişinin en büyük problemleri arasında yerini alıyor. Sivilce oluşumu engellense de sivilce lekeleri ortadan kaybolmaz. En etkili sivilce kremi Zoretanin sivilce oluşumunu engellemek için kullanabilirsiniz. Bu ilacı düzenli bir şekilde kullandığınız zaman en kısa sürede sivilce oluşumu önemli ölçüde engellenir.

Lekeleri ise 5 aylık düzenli kullanımda ciddi derece ortadan kaldıracaktır. İlacı kullandığınız ilk aylarda lekelerin gitmediğini görebilirsiniz. Lekelerin ortadan kalkmasına anında etki etmez. En geç 5 ya da 6 ay sürenin geçmesi halinde lekelerinizin bir kısmını ortadan kaldırır. Lekelerin gitmesi için doktora danışarak doz artışı için başvurabilir ve sabırlı bir şekilde düzenli kullanmaya devam etmelisiniz.

Zoretanin Unutkanlık Yapar Mı

Etkili ilaç kategorisinde yerini alan Zoretanin ilacının birçok farklı yan etkisi bulunur. Kullanmaya başladığınız zaman kaşıntı, kuruluk, ağrı ve çatlamalar görülebilir. Bu yan etkiler ilacı kullanan birçok kişide görülür. Ancak unutkanlık gibi bir yan etkisi yoktur. Doktorun önerdiği dozu geçmemeniz gerekir. İlacı kendi başına bırakmamalı ve düzenli bir şekilde kullanmalısınız. Aksi halde ciddi yan etkileri görülür. Eğer ilacı kullanmaya başladıktan sonra unutkanlık problemi ortaya çıktıysa hemen doktorunuza danışmanız gerekir. Başka bir nedenden dolayı unutkanlık sorunu yaşıyor olabilirsiniz.

Zoretanin ilacı hakkında sorularınızı, görüşlerinizi ve geri bildirimleriniz için yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr