10.000 TL Kredi 6 Ay Ödemesiz – 10.000 TL Kredi Faizsiz

10.000 TL kredi 6 ay ödemesiz nasıl çekilir ve 10.000 TL kredi faizsiz var mı, bilgilendiriyoruz. Ziraat Bankası 6 ay ödemesiz kredi başvurusu nereden yapılır, birlikte inceleyelim.

10.000 TL kredi 6 ay ödemesiz hemen hemen her bankanın ülkemizde müşterilerine verdiği bir tür ihtiyaç kredisidir. Asgari ücret ile çalışan kişiler ve geliri 8.500 TL altında olanlar bu krediden faydalanabilirler. Ziraat Bankası ihtiyaç kredilerinin avantajları şöyledir:

  • 36 ay vade imkanı sunarlar.
  • Ödeme koşulları müşterinin maaş alma günlerine göre ayarlanır.
  • Ödemeye 6 ay sonra başlarsınız.

İhtiyaç kredileri için Ziraat Bankası yönetmeliğinin aldığı faiz oranı %0,49 oranı olarak belirlenmiştir.

10.000 TL Kredi Faizsiz

10.000 TL kredi faizsiz bulunmamaktadır. %1.79 ile kredi verilmektedir. 10.000 TL kredi fazisi hesapmalası ise aşağıda yer almaktadır.

Çekilen
Kredi
12 Ay Vade
Aylık Ödeme
Toplam
Ödenecek
9.001 TL863,59 TL10.363,08 TL
10.000 TL Kredi Faizsiz

Ziraat Bankası 6 Ay Ödemesiz Kredi Başvurusu

Ziraat bankası 6 ay ödemesiz kredi başvurusu

Ziraat Bankası bünyesinde müşterilere özel ihtiyaç kredisi kullanma olanağı verilmektedir. Ziraat Bankası 6 ay ödemesiz kredi başvurusu 10.000 TL miktarına kadar yapılabilir.

Ödemeler 6 ay sonra başlar ve taksit ödeme günleri müşteri ile birlikte planlanır. Eğer ödemeye başladıktan sonra taksit gününü değiştirmek istiyorsanız bankanıza başvurarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Krediye başvurmak için banka şubelerini, mobil uygulamayı ya da bankanın web sitesini kullanabilirsiniz. TC kimlik numaranız ile sorgulamanız yeterlidir.


Daha fazla ilgili içerik;


Ziraat Bankası 10.000 TL Faizsiz Kredi

Ziraat Bankası 10.000 TL faizsiz kredi, Bankalar ihtiyaç kredisi kapsamında 10.000 TL miktara kadar kredi fırsatı sunarlar. 10.000 TL kredi 6 ay geri ödemesiz başvuru için mobil uygulamanızdan hemen başvuru yapabilirsiniz.

Emekli iseniz dilerseniz banka şubesine giderek yüz yüze de başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun sonucu cep telefonunuza kısa mesaj ile gelir. Onaylanırsa ve ödeme planını kabul ederseniz direkt olarak kullandığınız sizin adınıza olan hesabınıza geçer. Taksit günlerinizi bankanız ile birlikte belirleyerek bir plan oluşturursunuz.

6 Ay Ödemesiz 100.000 TL Kredi Başvurusu

Yüksek miktarda kredi çekmek için öncelikle bankanıza bir teminat göstermeniz ya da size birinin kefil olması gerekir. 6 ay ödemesiz 100.000 TL kredi başvurusu yapacağınız zaman eviniz varsa tapunuzu ya da arabanızı teminat gösterebilirsiniz.

Kredi başvurusu için yüksek miktar olduğundan dolayı direkt banka şubesine gitmeniz daha faydalı olur. Krediniz onaylandığı takdirde ödeme planı size mail atılır ve onaylarsanız kredi tutarı anında hesabınıza geçer. Ödemeleri bankanızla birlikte belirlersiniz.

Kredi başvurunuzu Ziraat bankası resmi sitesindeki; https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/bireysel-kredi-basvurulari/tuketici-kredisi adresinden yapabilirsiniz. Bilgileriniz göz önüne alınarak değerlendirme sonucu kısa mesaj ile bilgilendirileceksiniz.

Ali Saroğlu

Ali, Ankara'da yaşıyor. Deneyimlediği tecrübeleri paylaşmayı seviyor. Liberal. ali.saroglu@bedavainternet.com.tr