13-14 Yaş Abiye Modelleri ve Fiyatları Ucuz

13-14 yaş abiye modelleri ve fiyatları ucuz kategoride araştırılıyorsa daha çok uygun fiyatlı mağazalar tercih edilmelidir. Kız çocuğunun boyu ve vücut ölçülerine uygun elbiseler abiye kategorisinde bulunamayabilir. Bu gibi durumlarda günlük benzeri kıyafetler de tercih edilebilir.

Abiye kıyafetler gösterişli olduğundan çoğu zaman kız çocuklarının yaşlarından daha büyük görünmesine neden olabilir. Abiye tercih edilecekse 13 ve 14 yaş aralığı için daha çok krep kumaş tarzı abiyeler tercih edilmesi önerilmektedir. Yazımızın devamında düğün için seçilebilecek elbise önerilerini inceleyebilirsiniz.

Pronovias Gelinlik Fiyatları

13-14 Yaş Abiye Modelleri
13-14 Yaş Abiye Modelleri
13-14 Yaş Abiye Modelleri
13-14 Yaş Abiye Modelleri

13-14 Yaş Elbiseler Düğün İçin

13-14 yaş elbiseler düğün için seçilirken daha çok fazla abartılı olmayan giysiler tercih edilmelidir. Ergenliğe geçiş döneminde olan kızların çocuk elbiseleri ya da yetişkin abiyeleri yerine şık günlük elbiseler ile düğüne gitmeleri daha hoş bir seçim olabilir.

Düğünler için 13 ve 14 yaş aralığındaki kızların elbise seçimlerinde mutlaka kombinlerini topuklu ayakkabı ile yapmaları gerekmez. Çok şık giyinmek şart değil. Bu noktada çiçekli bir elbise ile kombine edilen beyaz spor ayakkabı ve örgülü saçlar düğünlerde sırıtmayan ancak güzel görünen bir seçim yapmanıza olanak tanıyabilir.

13-14 Yaş Abiye Modelleri

14-15 Yaş Abiye Modelleri ve Fiyatları

14-15 yaş abiye modelleri ve fiyatları ortalama 300 TL’den başlamaktadır. Abiye elbiseler fiyat bandında normal elbiselerden çok daha pahalıdır. 13-14 yaş aralığında abiye elbise seçerken tül elbiseler tercih etmek yaş grubuna daha uygun bir seçim olacaktır. Saten ve kadife benzeri kumaşlar çok daha olgun görünen kumaşlar olduğundan kız çocuklarının yaşlarına uygun olmayabilir.

Kız çocukları için 14-15 yaş abiye modelleri tül elbiseler, krep elbiseler, prenses model etekli elbiseler, tulum elbiseler benzeri modellerden oluşmaktadır. 15 yaş grubu kız çocukları için en çok tercih edilen abiye modelleri ve ortalama fiyatları;

  • Tüllü abiye elbiseler; 300 TL- 1.200 TL
  • Kumaş abiye elbiseler; 300 TL- 1.000 TL
  • Saten abiye elbiseler; 500 TL- 1.500 TL
  • Sıfır kol balon etek elbiseler; 200 TL – 600 TL
  • Askılı kumaş elbiseler; 300 TL – 900 TL
  • Krep kumaş elbiseler; 250 TL- 1.000 TL
12-13 Yaş Düğün Elbiseleri Ucuz
12-13 Yaş Düğün Elbiseleri Ucuz
12-13 Yaş Düğün Elbiseleri Ucuz

12-13 Yaş Düğün Elbiseleri Ucuz

12-13 yaş düğün elbiseleri ucuz fiyatlar ile araştırılıyorsa düğünün konseptine uygun ve orta kalite bir ürün tercih edebilirsiniz. Bir örnek ile açıklamak gerekirse düğün konsepti kır düğünü ise bu durumda çiçekli kumaş bir elbise ile kombine edilmiş minik topuklu ayakkabılar da oldukça şık olabilir.

Düğün salonda gerçekleştirilecekse saten benzeri kumaşlar yerine daha çok krep kumaşları tercih edebilirsiniz.

12-13 yaş aralığı kız çocuklarının ergenlik dönemlerinin başı olarak değerlendirildiğinden çocuk elbiseleri giymek istemeyebilirler ancak yetişkin kıyafetleri için de fazla küçüktürler. Bu noktada fazla gösterişli olmayan elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Vakko Gelinlik Fiyatları

Kuru Temizleme Fiyatları

İki Bayram Arası Düğün Olur Mu

Ankara Düğün Salonu Fiyatları

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu