184 Neyin Numarası

184 Neyin numarası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Hasta nakil telefon numarası ve sağlık bakanlığı hasta nakil ambulansı telefon numarası işte detaylar.

184 neyin numarası, ne için arar gibi sorular kullanıcılar tarafından sıkça araştırılıyor. En yalın tanımıyla ALO 184 hattı SABİM yani Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi irtibat numarasıdır.  Sağlık Bakanlığı kapsamındaki kurumlar için tüm şikayet, öneri, istek ve taleplerinizi Alo 184 hattını arayarak kolayca iletebilirsiniz. İleteceğiniz sorun, şikayet, istek ve öneriler kısa süre içerisinde değerlendirmeye alınarak çözüme kavuşturuluyor. Alo 184 SABİM destek hattının temel amaçlarını sıralamak gerekirse de;

  • Kamu hizmetlerinin gerekli şekilde etkin ve en verimli şekilde yürütülmesini sağlamak,
  • Sağlık hizmetlerinin kalitesini arttırmak
  • Halkın sağlık yönetiminden duyduğu memnuniyeti daha da arttırmak
  • Sağlık ve kamu yönetiminde halkın katılımını arttırmak ve talepleri detaylı olarak değerlendirerek çözüme kavuşturmak.

Sağlık Bakanlığı ile ilgili kurumların çalışmasından yana şikayetleriniz varsa ya da sağlık alanı ile ilgili almak istediğiniz hizmetler varsa detaylarını görüşmek üzere Alo 184 hattı ile hemen irtibata geçebilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Nasıl Başvurulur

Hasta Nakil Telefon Numarası

Hasta nakil telefon numarası sıkça merak ediliyor. Bildiğiniz üzere Sağlık Bakanlığı’nın hasta nakil hizmeti bulunuyor. Hasta nakil hizmetleri yerel şekilde veriliyor. Yani her il de hasta nakil hizmetleri için farklı iletişim numaralarını aramanız gerekiyor. Bulunduğunuz ilde hasta nakil hizmeti almak istiyor ve irtibat numarasını bilmiyorsanız genel Alo 184 hattını arayarak bilgi alabilirsiniz. ALO 184 SABİM hattıdır. Sağlık Bakanlığı kurum ve kuruluşlarına dair tüm hizmetlerin detayları, öneri, şikayet ve talepleriniz için irtibata geçerek ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Kısaca;

  • 184’ü arayarak hasta nakil hizmeti almak istediğinizi belirtmeniz halinde bulunduğunuz il ve ilçede hizmet veren hasta nakil hizmeti irtibat numaralarını alabilirsiniz.
  • Evde bakım hizmetleri için doğrudan genel hat olarak hizmet veren 444 38 33 irtibat numarasını da arayabilirsiniz.

Her iki irtibat numarasını kullanarak da ihtiyacınız olan hizmet ve bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Hasta Nakil Ambulansı Telefon Numarası

Sağlık Bakanlığı Hasta Nakil Ambulansı Telefon Numarası

Sağlık Bakanlığı hasta nakil ambulansı telefon numarası bulunmuyor. Doğrudan ambulansı aramanız mümkün değildir. Eğer Sağlık Bakanlığı’nın evde bakım hizmetlerinden faydalanmayı istiyorsanız direk 444 38 33 irtibat numarasını arayarak talebinizi iletebilirsiniz. Evde bakım ve hasta nakil süreç ve şartlarına dair ayrıntılı bilgi talebinde de bulunabilirsiniz. Belediyeler genelde hasta nakil için ambulans hizmetleri veriyor. Bağlı bulunduğunuz belediyeyi de arayarak hasta nakil için ambulans talebinizi iletebilirsiniz.

E Devletten Sağlık Raporu Nasıl Alınır

Melis Sağlık Gov Tr Sonuç Sorgulama Nasıl Yapılır

112 Çağrı Merkezi Personel Alımı

Çapa Tıp Fakültesi Randevu Nasıl Alınır

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu