A101 Kapıda İndirim Kodu

A101 Kapıda İndirim Kodu hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. A101 Kapıda İndirim Kuponu Nasıl Alınır işte detayları.

A101 Kapıda İndirim Kodu, A101 marketinin eve siparişleri teşvik etmek adına pandemi sürecinde çıkarttığı bir uygulamadır. A101 indirim kodu internet sitesinden sipariş edeceğiniz toplam 150 TL’lik ürünlerde kapıda ödeme seçeneğini işaretlerseniz, sepetinize 20 TL gibi bir indirim yapılmaktadır.  Bu indirim sayesinde alışverişleriniz normal fiyatından daha ucuza gelir. Ayrıca evinizden hiç dışarı çıkmadan istediğiniz ürün sizin kendi evinize kadar gelir ve buna ekstra olarak daha ucuza alırsınız.

Gratis İndirim Günleri Ekim 2021

A101 Kapıda 20 TL İndirim Kodu

A101 Kapıda 20 TL İndirim Kodu, ise A101’in kod ile verdiği kapıda ödeme indirimidir. Yukarıda bahsettiğimiz kapıda ödeme seçeneği seçildiği zaman 20 TL veriyordu, kampanyalar takip edilerek alınabilecek bu kod girildiği takdirde kapıda ödeme olarak verdiğiniz 50 TL’lik bir siparişin 20 TL indirimli bir şekilde gelmesine olanak sağlamış olur.  Bu kuponu da çeşitli sitelerden, A101’in kendi düzenlediği kampanyalardan ve A101’in internet sitesi üzerinden alabilmeniz mümkündür.

Trendyol indirim Kodu Nasıl Kullanılır 2021

A101 Kapıda İndirim Kuponu Nasıl Alınır?

A101 Kapıda İndirim Kuponu Nasıl Alınır? Sorusunun cevabına ulaşmak için ufak bir araştırma yapmak yeterlidir. A101’den nasıl ve hangi yollarla indirim kodu alındığını yukarıdaki bölümde ifade etmiştik. Çeşitli internet sitelerinden veya A101’in kendi internet sitesinden alabiliyorduk. Peki, A101’in kendi internet sitesi üzerinden bu kuponu nasıl alabiliriz? Adım adım buna bakalım;

  • Öncelikli olarak A101’in internet sitesine giriş yapıyoruz.
  • Üyeliğimize giriş yaptıktan sonra, o ay düzenlenen kampanyalara bakmak için kampanyalar kısmına giriş yapıyoruz.
  • Ardından bu kampanyalar arasından kapıda indirim kuponu ile alakalı olan kampanyaları inceliyoruz.
  • Kampanyalar bizim üyeliğimize uygun ise bu kampanyalardan verilen kodları alıp, A101’den aldığımız ürünlerin daha ucuza gelmesi için kullanıyoruz.

Bu adımları izleyerek A101’den kapıda indirim kuponu alabilirsiniz. Ancak şunu unutmamakta fayda var ki, bu indirim kodları her zaman olmayabiliyor. Bu yüzden kampanyalar kısmını takip etmek önem arz etmektedir.

Trendyol Market İndirim Kodu

Hepsiburada İlk Alışverişte 50 TL İndirim Nasıl Kullanılır?

Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Nasıl Yapılır

A101 İlk Alışveriş İndirim Kodu

A101 İlk Alışveriş İndirim Kodu, A101 internet sitesinden 101 TL ve üzeri yapılan ilk alışverişlere 20 TL indirim sağlayan koddur.

googlehaberler