A101 Plaj Şemsiyesi, Pilaj Şemsiye Fiyatı 2022

Herkesin gözdesi olan A101 aktüel ve A101 plaj şemsiyesi, fiyatına oranla oldukça kullanışlı ve işe yarar bir üründür. 70 TL ile satışa sunulmaya başlanan ürün zaman içerisinde 150 TL’ye satılmaya başlanmıştır. Fiyatında artış gözlense de birçok yere göre uygunluğu ile dikkat çekiyor.

Kullananların fazlasıyla kaldığı bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek ya da kullanıcıların sıklıkla sorduğu soruların cevaplarını öğrenmek için yazımızın en alt kısmında yer alan SSS başlığına göz atabilirsiniz.

A101 Hızlı Market Alışveriş

A101 Şemsiye Ne Zaman Gelecek

Birçok kişi tarafından sabırsızlıkla beklenmekte olan A101 şemsiyeler herkesin gözdesi olmuştur. Fiyat performans ürünü olan A101 plaj şemsiyesi 9 Haziran 2022 Perşembe günü ile 15 Haziran 2022 Çarşamba günü A101 içerisinde yer alacak.

A101 plaj şemsiyesi için markete uğramayı ihmal etmeyin. Oldukça kaliteli olan bu ürünün fiyatı ise 149,95 kuruş olarak biliniyor. Yıldan yıla fiyatı değişmekte olan bu ürünün fiyat bilgilerini yazımızda yer alan bölümlerden öğrenebilirsiniz.

A101 Plaj Şemsiyesi Ölçüleri Neler?

A101 plaj şemsiyesinin çapı 1.60 cm’dir. Sıklıkla tercih edilmekte olan 8 telli plaj şemsiyesinin üretimi yerli olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda plaj şemsiyesini internet sitesi üzerinden de almak mümkündür.

Plaj Şemsiyesinin Fiyatı Ne Kadar?

Plaj şemsiyesinin fiyatı değişiklik gösterse de şemsiyenin güncel fiyatı 150 TL olarak görülüyor. Fiyatı oldukça uygun olan bu ürünü pek çok alanda kullanabilir, özellikle sıcak yaz aylarında farklı etkinlikleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

A101 Şemsiye Yorum

A101 şemsiye pek çok kişi tarafından sevilmiş olsa da müşteriler karşılaşmış olduğu belirli sorunlar nedeni ile yorum yapmaktadır. A101 plaj şemsiyesi hakkında yapılan yorumlar şu şekildedir:

  • A101 marketlerinden almış olduğum şemsiyede delik var diye iade etmek istedim. 2 gün sonra geri iade etmek için götürdüm. İade edeceğim şube ise bizim bölgemizdeki mağazalarımızdan alınmadı diye ürünü kabul etmedi.
  • Şemsiye için depoya bakacaklarını söylediler ancak depodan çıkarttıkları ürünü bir başkasına sattılar. Bir daha sorduğumda ise üründen yalnız bir adet satabildiklerini söylediler. Ben böyle bir saygısızlık görmedim.
  • Almış olduğum plaj şemsiye kırık çıktı. Pek çok bölgedeki markete gitmeme rağmen iade edemedim.

A101 plaj şemsiyesi hakkında sıkça sorulan sorular bulunur. Bu sorulara bakarak plaj şemsiyesi hakkında kolay ve hızlı bir şekilde bilgi edinmek mümkündür. A101 plaj şemsiyesi hakkında sıkça sorulan sorulara aşağıda yer verilmiştir.

A101 Telefon Fiyatları

A101 Müşteri Hizmetleri Telefon 0850

A101 İş Başvurusu

A101 Bayram Çikolataları Fiyatı

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu