BİM Islak Mendil Fiyatları 2024 (3’lü 100 Adet Alkolsüz)

BİM ıslak mendil fiyatları 2024, ıslak mendiller hayatımız da olmazsa olmazlarımızdan bir tanesidir. Büyük boy alarak ev de ofiste kullanabiliriz. Küçük boy ıslak mendil alarak çantalarımıza arabalarımıza koyabiliriz. Hayatımızın birçok yerinde ıslak mendile ihtiyaç duymaktayız. Ülkemiz de ekonomik olarak sıkıntı yaşadığımız bu dönem de birçok ürüne zam gelmiştir.

Bi̇m islak mendil fiyatları

Vatandaşlar en ucuz, en uygun ve kaliteli ürünleri almak istiyor. Ucuz olarak görülen A101, Şok ve Bim alışveriş mağazalarından en çok sevilen ve tercih edilen Bim aktüel mağazası olmaktadır. Bim’e gitmeden önce kısa bir araştırma yapmak istiyor olabilirsiniz. Herkesin merak ettiği bu konuya açıklık getirmek istiyoruz. Bim ’de ıslak mendil fiyatları şu şekildedir;

Blume Kağıt Mendil 3 Katlı (10’lu)16,50 TL
Family 100’lü24,75 TL
Sleepy Temizlik Havlusu 50’li33,50 TL
Bi̇m islak mendil fiyatları

Family Islak Mendil 100 lü Bim

Bi̇m 3'lü islak mendil fiyatı
Bi̇m 3’lü islak mendil fiyatı

Family Islak Mendil 100 lü Bim, ıslak mendiller hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Hijyen sağlamakta ve pratik kullanıma sahiplerdir. Yanımızda kolonya veya dezenfektan yoksa hemen ıslak mendil aklımıza gelir. Hayatımızda yer etmiştir çünkü. 7’den 70’e tüm insanlar kullanmaktadır. Masa kirlendiği zaman hemen ıslak mendile ihtiyaç duyarız veya dışardan geldiğimiz de telefon temizliği için yine ıslak mendile ihtiyaç duyarız. Kısaca hayatımızın her alanında ihtiyacımızı karşılar. Tabi hayliyle ucuz ve kaliteli olması gerekmektedir.

Family islak mendil 100 ‘lü fiyatı

BİM‘de uygun fiyatlarda ıslak mendil bulabilirsiniz. Fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. Family bunlardan bir tanesidir. Oldukça kaliteli olan Family büyük bir şekilde satılmaktadır. Eviniz de ofisiniz de kolayca kullanabilirsiniz. Family ıslak mendil fiyatı 2024 yılında şu şekildedir;

  • Family islak mendil 100 ‘lü fiyatı; 24,75 TL’dir.

Daha fazla Bim market içeriği;


Bim 3’lü islak mendil fiyatı 2024

bim 3’lü islak mendil fiyatı 2024, ıslak mendillerin hayatımızı kolaylaştırdığı bir gerçek. Ama ıslak mendiller cep boyutunda olduğu zaman hepten hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Bim mağazasında cep boyutunda ıslak mendil satılmaktadır. Kolayca her yerde kullanabileceğiniz bu mendiller Bim’ de 3’lü bir şekilde satılmaktadır. Bu ürünün ismi ise Ivory denmektedir. 3’lü cep boyutunsa ıslak mendil almak istiyorsanız ve fiyatları hakkında fikriniz yoksa yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

  • Bim mağazasında bulunan 3’lü cep boy Ivory marka ıslak mendil fiyatı 6 TL değerindedir.

Bim ıslak mendil alkollü mü?

Prima ıslak mendillerde alkollü ve su bazlı mendiller bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bazı firmalar alkollü bezleri tamamen kaldırmış bulunmaktadır.

Yeni doğan ıslak mendil ne zamana kadar kullanılmalı?

Kişiden kişiye değişen yeni doğan bebeklerde ıslak mendil kullanımı ağırlık olarak 0-6 ay arası kullanılmaktadır.

Bim ıslak mendil çeşitleri

  1. Family Islak Havlu: 100’lü paketlerde satılan bu ıslak mendiller, klasik bir formüle sahiptir. Pudra kokulu ve parfümsüz çeşitleri mevcuttur.
  2. Solo Islak Havlu: 90’lı paketlerde satılan bu ıslak mendiller, ferahlatıcı bir kokuya sahiptir. Bahar tazeliği ve okyanus ferahlığı olmak üzere iki çeşidi mevcuttur.
  3. Uni Baby Islak Havlu: 72’li paketlerde satılan bu ıslak mendiller, bebeklerin hassas ciltleri için özel olarak tasarlanmıştır. Aktif ve bahar tazeliği olmak üzere iki çeşidi mevcuttur.
  4. Sleepy Doğal Organik Pamuklu Islak Havlu: 50’li paketlerde satılan bu ıslak mendiller, organik pamuktan üretilmiştir. Bebeklerin hassas ciltleri için uygundur.
  5. Jenny & Willy Islak Havlu: 56’lı paketlerde satılan bu ıslak mendiller, pudra kokulu ve parfümsüz çeşitleri mevcuttur.

BİM’de ayrıca, bebeklerin altını temizlemek için kullanılan ıslak mendil çeşitleri de satılmaktadır. Bu ıslak mendiller, bebeklerin hassas ciltlerine zarar vermeyecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr