BİM Islak Mendil Fiyatları 2022 – 3’lü Bebek Islak Mendil Fiyatı

BİM Islak Mendil Fiyatları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bim family ıslak mendil fiyat ve Bim 3’lü ıslak mendil fiyatı işte detaylar.

BİM Islak Mendil Fiyatları 2022, ıslak mendiller hayatımız da olmazsa olmazlarımızdan bir tanesidir. Büyük boy alarak ev de ofiste kullanabiliriz. Küçük boy ıslak mendil alarak çantalarımıza arabalarımıza koyabiliriz. Hayatımızın birçok yerinde ıslak mendile ihtiyaç duymaktayız. Ülkemiz de ekonomik olarak sıkıntı yaşadığımız bu dönem de birçok ürüne zam gelmiştir. Vatandaşlar en ucuz, en uygun ve kaliteli ürünleri almak istiyor. Ucuz olarak görülen A101, Şok ve Bim alışveriş mağazalarından en çok sevilen ve tercih edilen Bim aktüel mağazası olmaktadır. Bim’e gitmeden önce kısa bir araştırma yapmak istiyor olabilirsiniz. Herkesin merak ettiği bu konuya açıklık getirmek istiyoruz. Bim ’de ıslak mendil fiyatları şu şekildedir;

  • BİM Ivory Islak mendil 3 ‘lü paket; 7.5 TL
  • BİM Family Islak Havlu; 17,85 TL
  • BİM Jenny Will Marka Islak Bebe Havlusu; 16,90 TL

Bim Deterjan Fiyatları

BİM Family Islak Mendil Fiyat

BİM family ıslak mendil fiyat, ıslak mendiller hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Hijyen sağlamakta ve pratik kullanıma sahiplerdir. Yanımızda kolonya veya dezenfektan yoksa hemen ıslak mendil aklımıza gelir. Hayatımızda yer etmiştir çünkü. 7’den 70’e tüm insanlar kullanmaktadır. Masa kirlendiği zaman hemen ıslak mendile ihtiyaç duyarız veya dışardan geldiğimiz de telefon temizliği için yine ıslak mendile ihtiyaç duyarız. Kısaca hayatımızın her alanında ihtiyacımızı karşılar. Tabi hayliyle ucuz ve kaliteli olması gerekmektedir.

BİM‘de uygun fiyatlarda ıslak mendil bulabilirsiniz. Fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. Family bunlardan bir tanesidir. Oldukça kaliteli olan Family büyük bir şekilde satılmaktadır. Eviniz de ofisiniz de kolayca kullanabilirsiniz. Family ıslak mendil fiyatı 2022 yılında şu şekildedir;

  • Bim mağazasında yer alan Family ıslak mendil fiyatı 2022 yılında 17,85 TL ’dır.
BİM 3'lü Islak Mendil Fiyatı
BİM 3’lü Islak Mendil Fiyatı

BİM 3’lü Islak Mendil Fiyatı

BİM 3’lü ıslak mendil fiyatı, ıslak mendillerin hayatımızı kolaylaştırdığı bir gerçek. Ama ıslak mendiller cep boyutunda olduğu zaman hepten hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Bim mağazasında cep boyutunda ıslak mendil satılmaktadır. Kolayca her yerde kullanabileceğiniz bu mendiller Bim’ de 3’lü bir şekilde satılmaktadır. Bu ürünün ismi ise Ivory denmektedir. 3’lü cep boyutunsa ıslak mendil almak istiyorsanız ve fiyatları hakkında fikriniz yoksa yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

  • Bim mağazasında bulunan 3’lü cep boy Ivory marka ıslak mendil fiyatı 7.5 TL değerindedir.

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM Damla Çikolata Fiyatı

Bimcell Faturasız Hat Fiyatları

BİM Süt Fiyatları

googlehaberler