Bim Şişme Yatak Fiyatı 2023 – intex şişme yatak + 2 kişilik

Bim şişme yatak intex marka fiyatlarının güncel rakamlarını sizlere aktarıyoruz. Bim şişme araba yatağı ve Bim şişme koltuk fiyatlarını gelin birlikte inceleyelim.

Bim market zincirlerinde sadece gıda ihtiyaçlarınızı değil tüm ihtiyaçlarınızı kolayca bulabilirsiniz. Her hafta yenilenen aktüel ürün kataloğuyla birlikte Bim marketlerde birçok ürünün satışı gerçekleşmektedir. Bim market zincirlerinde satışı gerçekleşen ürünlerden biri ise şişme yataktır. Bu yüzden şişme yatak fiyatlarını merak eden ve uygun fiyata satın almak isteyen birçok kişi vardır. Haziran aktüel ürün kataloğu ile gelen şişme yataklarının yakın zamanda tekrardan geleceği düşünülmektedir. Bim marketlerde satışa sunulan şişme yataklarının fiyatı şu şekildedir; 

Şişme YatakFiyatları
Şişme Yatak399 TL
4-5 Kişilik Büyük Otomatik Çadır699 TL
Şişme Yastık29 TL
Uyku Tulumu329 TL
Şişme Yatak Quenn599 TL
Bim Şişme Yatak Fiyatı 2023
Bim şişme yatak fiyatları

intex şişme yatak + 2 kişilik

Tatilcilerin ve kamp kurmak isteyenlerin genelde tercih ettiği intex şişme yatak + 2 kişilik fiyatlarını sizler için düzenledik.

  • Hepsiburada, 580 TL
  • Koçtaş, 600 TL
  • tek kişilik şişme yatak – a101, 390 TL
  • Trendyol, 595 TL
  • n11, 600 TL

Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Çift Kişilik Sisme Yatak 

Şişme yatak son zamanların kurtarıcı ürünlerinden biridir. Şişme yataklarının boyutuna, markasına ve kalitesine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bim marketlere gelen şişme yataklar genellikle INTEX markasına ait olmaktadır. En son haziran ayında gelen şişme yatağın boyutları 191 cm ile 99 cm arasındadır. Kamp alanlarında veya evde kullanabileceğiniz şişme yataklar ile birçok işinizi halledebilirsiniz. 

  • Bim marketlerde satışa sunulan Intex markasına ait elektrikli fiber tech şişme yatağın fiyatı 799 TL olmaktadır. Uygulama üzerinden satın alabilirsiniz. 

Bim Şişme Araba Yatağı 

Bim şişme araba yatağı 

Bim market müşterilerine daha uygun ve daha kaliteli ürünlerin satışını kendine amaç olarak edinmiştir. Her hafta yenilenen ürün kataloğu ile satışa çıkardığı ürünlerden biri şişme yataktır. Bim marketlerden veya uygulama üzerinden satın alabileceğin şişme araba yatağı kısa zaman içerisinde satışa sunulacaktır. Şişme araba yatağının boyutları 137x 83×45 cm olurken içerisinde hava pompası ve 2 yıl garantisiyle birlikte satışa sunulmaktadır. Bim marketlerde en son nisan ayında satışa sunulan araba yatağının fiyatını sizler için araştırdık. 

  • Bim marketlerde satışa sunulan şişme yatağının fiyatı 239 TL olarak satılmaktadır.  

Bim marketlerde satışa sunulan şişme yatağı kullanan ve fikirlerini belirtmek isteyen kişiler yorumlar kısmından bize yazabilirler. 

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr