Aero Nedir? – Hileli Whatsapp ve Instagram Uygulaması Güvenli Mi?

Aero, WhatsApp uygulamasının normal şartlarda bulunmayan özellikleri ile donatılmış üçüncü parti bir uygulamadır. WhatsApp ile doğrudan ilişkisi bulunmamaktadır. WhatsApp kullanıcıları gizlilik yönünden WhatsApp tarafından belirlenen kurallar ile mesajlaşma uygulamasını kullanır. Aynı zamanda uygulama içerisinde görüldü seçeneği, durum seçeneği gibi farklı opsiyonlar da kullanıcı seçimine bırakılmıştır.

WhatsApp aero kullananlar bu tarz kısıtlamalardan muaf bir şekilde WhatsApp üzerinden mesajlaşabilirler. Ancak söylemeden geçmeyelim bu uygulama 3. Parti ve yasal olmayan bir uygulamadır. Google Play Store ya da App Store benzeri uygulama marketlerde bulunmamaktadır.

WhatsApp Aero Nedir, Nasıl Kullanılır?

WhatsApp Aero, birçok özellik ile donatılmış bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp altyapısını kullanarak çalışır. Mesajlaşmalarınızı yine WhatsApp üzerinden yapmış gibi görünürsünüz ancak Aero kullanmanın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

WhatsApp Aero uygulama içerisinde gizlilik kapsamında diğer kullanıcılara gösterilmeyen birçok bilgiye ulaşabilmenizi sağlar. Karşı tarafından görüldü bilgisi, eski profil fotoğrafları, geçmiş durum güncellemeleri ve çok daha fazlasına kolayca ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Aero kullanımı itibari ile oldukça kolaydır. Tıpkı WhatsApp’a benzeyen bir arayüzü ve kullanışlı seçenekleri bulunur. Bu uygulamayı telefonunuza indirebilmeniz için telefonunuzun güvenlik duvarını kaldırmalısınız (Bu işlem telefonunuzu diğer zararlı yazılımlara karşı açık hedef haline getirecektir.)

WhatsApp Aero kullanmak konusunda kararlıysanız tarayıcınız üzerinden öncelikle Aero’yu indirmelisiniz. Ardından kurulumu tamamlamalısınız. Aero’nun açılabilmesi için telefonun rootlanmış olması gerekiyor. Bu noktaya kadar sorun yoksa uygulamayı kurmuş olmanız gerekir. Kurulumdan sonra aşağıdaki özellikleri kullanabilirsiniz.

  • Silinen mesajları görebilme,
  • Mavi tik görüntüsünü kaldırabilme,
  • WhatsApp verilerinin cihazda depolanması ve dolaylı olarak verilerin telefona kaydedilmesi,
  • Uygulamaya şifre ekleme,
  • 25 MB’dan daha büyük olan dosyaların transferini yapma,
  • Başka kullanıcıların çevrimiçi bilgilerini görme,
  • Başka kullanıcıların geçmiş profil fotoğraflarını görme,
  • Geçmiş durumları görme,
  • Çeşitli yazı fontu seçeneklerini kullanma.

WhatsApp Aero Son Sürüm indir

İnsta Aero Nedir

İnsta Aero Nedir?

Insta Aero, daha kullanışlı bir Instagram deneyimi için kullanılabilen 3. Parti uygulamadır. Kullanıcının reklamsız bir şekilde Instagram deneyiminden faydalanmasını sağlaması ve daha önce izlediği gönderileri tekrar ana sayfasında görmemesi uygulamanın en çok sevilen özellikleridir.

Insta Aero APK olarak indirilebiliyor. Dolayısıyla uygulamanın yasal olmadığı da kesin olarak biliniyor. Uygulamanın yasal olmaması nedeni ile farklı yollardan indirilmesi mümkün. Güvenlik açığına neden olabilecek Root gereksinimi de göz önünde bulundurmalısınız.

Insta Aero kurulumu yaptığınızda pratik bir şekilde Instagram deneyiminizi iyileştirmiş olursunuz. Reklamsız ve aynı gönderilerin tekrar karşınıza çıkmadığı bir Instagram ana sayfası sizi daha mutlu edecektir. Bununla birlikte başkalarının hikayesine baktığınızda bu bilgi karşı taraf ile paylaşılmaz.

Çeşitli özellikleri bulunan Aero uygulamasının dikkat çeken özelliklerinden biri de karşınıza çıkan tüm içerikleri birkaç tıklama ile cihazınıza indirebiliyor olmanızdır. Pratik ve kurulumu kolay olsa da cihazda kurulduğunda cihazın güvenlik duvarını devre dışı bırakmış olursunuz. Bu da farklı yazılımsal sorunlara kapı açmak demek. Tercih sizin.

AeroInsta Güncelleme – Hileli Renkli İnstagram İndir

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu