AIR Coin Nedir ve AIR Coin Yorum

AIR Coin, Altair platformunun yerel belirtecidir. Altair platformu ise Santrifüj zincirinde gerçek dünya varlıklarını finanse etmek için oluşturulan bir endüstri lideridir. Santrifüj zinciri insanların şeffaf ve uygun maliyetli olarak borç para vermesine veya borç almasına yarayan bir sistemdir. Bu sistemde kullanılan ve geleneksel bir kripto para biriminden çok daha fazlası olan AIR Coin nedir sorusunu ve hakkında yapılan yorum haberlerini sizler için araştırdık. İşte tüm merak ettikleriniz…

BNTY Coin Nedir ve NTY Coin Yorum

AIR Coin Nedir

Altair ağı, gerçek dünya varlıklarını tokenleştirebilen ve bu varlıkları Kusama ağında finanse etmeye olanak tanıyan bir köprü görevindedir. Bu görevini Polkadot, Kusama ve Etherum blok zincircilerinde gerçekleştirir. Bu sayede insanların, nerede olurlarsa olsunlar vakarlını kolay ve uygun maliyetli şekilde finanse etmelerine olanak tanır.

AIR Coin ise bu platformda varlıkların tokenleştirilmesi ve çok daha fazlası için kullanılan yerel kripto para birimdir Gate.io borsasında listelenmesi haberiyle birlikte yatırımcıların dikkatini çeken bu coin ve platformunun özelliklerini aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

  • AIR Coin, Altair platformundaki temel görevlerde sınırı olmayan bir belirteçtir.
  • Platomun gelişimini yönetmek amacıyla kullanıcılarına bu ağda, oy kullanma ve fikir beyan etme imkanı sağlar.
  • Ağda yapılan tüm işlem ücretleri için AIR token kullanılır.
  • Blok zincirini sabitlemek amacıyla işlev yapar.
  • Ağda yapılan işlemler, likidite sağlamak ve stake sonucunda ödül olarak kullanıcılarına dağıtılır.
  • Kullanıcılar bu platformda gerçek dünya varlıklarını token haline getirme, bunları borç olarak verme ve karşılığında token geliri elde etme imkanına sahip olur.
AIR Coin Yorum Haberleri

AIR Coin Yorum Haberleri

Altair, santrifüj ekibinden oluşur. Bu platformda en yeni deneysel özellikler barınacağı için Santrifüj zincirinde endüstri lideri teknolojiye sahip olmak amaçlanır. Ayrıca platformun Kusama ağında ilk parachainlerden biri olmayı hedeflemesi ve bu nedenle destekçilerin KSM’lerini kitle kredilerine devretmeleri için teşvik edilmesi, bu platformun yatırımcılar tarafından ilgi çekmesini sağlamıştır.

AIR Coin yorum haberlerinde, bir ağda bulunan yerel bir belirteç görevinden çok daha fazla işlev üstlenmesinden ve kullanıcılarına pek çok açıdan gelir sağlamasından bahsediliyor. Gelecekle ilgili projelerde Ethereum, Kusama ve Polkadot ekosistemleri arasında kurulacak olan köprü sayesinde daha fazla projenin bu ekosistemlerde birbirine bağlanmasını sağlayacak olması, bu platformun değerinin artmasını sağlayabilir. Çünkü yapılan finansal işlemlerde birbirine bağlı olan zincirler ne kadar fazla ise likidite artışı da o kadar fazla olacaktır.

AIR Coin, 10 Şubat 2022 tarihinde borsalarda listelenmeye başlamıştır. Ön lansmanında 425 milyon dolarlık yatırım alan bu projeye bağlı olarak 3 milyon token arz edildiği biliniyor. Toplam arz miktarı henüz belli olmayan bu coin en yüksek değerini 2022 şubat ayında 2,08 lirayla görmüştür.

AIR Coin Hangi Borsada

AIR Coin satın almak için Gate.io ve Kraken borsalarını kullanabilirsiniz. Bu borsalardan USDT kullanarak coini alabilirsiniz. Kayıt ve kimlik doğrulamanız gerçekleştikten sonra borsaya giriş yaparak, spot piyasasından kartınızı veya banka hesabınızdan yaptığınız havale miktarı kullanarak önce USDT satın almalı, ardından da bunları AIR Coin’e dönüştürmelisiniz.

Eğer bu borsaların desteklediği cüzdanlarınız varsa, elinizde var olan coin’leri takas bölümlerinden AIR Coin’e dönüştürebilirsiniz. Ancak bu dönüştürme için borsanın desteklediği para birimlerinden elinizde bulunması gerekir.

Dent Coin Nedir, Dent Coin Geleceği ve Yorumları

CHZ Coin Yorum, Chiliz Coin Neden Alınır

Dogecoin Geleceği

TTT Coin Nedir, TTT Coin Geleceği ve Yorumları

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu