Akbank Pos Destek – Akbank POS Kampanyası

Akbank Pos destek hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Akbank POS ücretleri ve Akbank POS komisyon oranları 2022 işte detaylar.

Akbank ülkemizde tercih edilen özel bankalardan biridir. Son zamanlarda teknolojini hayatımızda oldukça önemli bir yere sahiptir. Artık alışveriş yaparken birçok yerde pos cihazının olması tercih sebeplerinden biri olmaktadır. Birçok kişi hesaplarını veya alışverişlerini kart üzerinden ödemektedir. Durum bu şekilde olunca kurum ve dükkan sahipleri ise pos cihazlarına ihtiyaç duymaktadır. Akbank üzerinden pos cihazınıza sahip olabilirsiniz. Pos cihazınızla yaşadığınız herhangi bir problem için görüşebileceğiniz ve destek alabileceğiniz yerleri araştırıyorsanız doğru yerdesiniz. İşte pos cihazları için destek alabileceğiniz kanallar şu şekildedir;

 • Akbank pos hizmetlerinden destek almak istiyorsanız 444 28 28 telefon numarasını istediğiniz zaman arayabilir ve destek alabilirsiniz.

Akbank POS Ücretleri

Akbank üzerinden pos cihazlarına sahip olabilirsiniz. Diğer işletmelerden geride kalmak istemiyorsanız teknolojiye ayak uydurmanız gerekmektedir. İşletmelerinizde kullanabileceğiniz pos cihazları için Akbank’a başvurabilirsiniz. Akbank pos ücretleri 2022 yılında ne kadar oldu? Sorusunu merak ediyorsanız sizler için derledik. Akbank pos ücretlerini araştırarak en uygun pos cihazınıza sahip olabilirsiniz. İşte Akbank pos ücretlerinin en güncel hali şu şekildedir;

 • POS Yazılım,Donanım ve Bakım ücreti fiziki pos için aylık azami tutarı 190.48 TL olmaktadır.
 • POS Yazılım,Donanım ve Bakım ücreti sanal pos için yıllık azami tutarı 2.000 TL olmaktadır.
 • Kayıp ve hasarlı pos ücreti ise azami tutar olarak 1.904 TL olarak belirlenmiştir.

Akbank POS komisyon oranları 2022

Akbank üzerinden pos alım işlemlerinizi gerçekleştirecekseniz birçok konuyu merak edip araştırmak istiyor olabilirsiniz. Akbank web sitesini araştırarak sizlere en doğru bilgiyi aktarmaya çalışacağız. 2022 yılında pos komisyon oranları Akbank için ne kadar uygulanmış gelin bakalım.

 • Akbank komisyon oranları için farklı bir yöntem belirlemektedir. Ciro paketlerinin içerisinde yer alan komisyonlar %1 veya %2 civarında olmaktadır. Ciro değerini aştığınız takdirde komisyon bedeli %3 olarak yansıtılır.
Akbank pos destek - akbank pos kampanyası
Akbank pos başvurusu

Akbank POS Başvurusu

Akbank müşterilerinin kolay ve rahat bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmek için birçok avantaj sunmaktadır. Şubeye gitmenize gerek kalmadan online olarak birçok işlemlerinizi halledebilirsiniz. Akbank pos başvurusunda bulunmak istiyorsanız şu adımları takip ediniz.

 • Şubeye gitmeden kolay bir şekilde başvuru yapmak istiyorsanız https://www.akbank.com/basvuru/POS-Basvurusu/EntryPoint.aspx linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Başvurunuzu tamamladıktan sonra sizlere uygun pos cihazlarınız hemen elinize ulaşmaktadır. Tek yapmanız gereken linke tıklayıp bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekir. İşte bu kadar kolay.
 • Pos başvurunuzu dilerseniz Akbank mobil ve internet kanalları üzerinden pos başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvuru yaptıktan sonra Akbank sms veya e-posta üzerinden sizlerle iletişime geçerek sizleri bilgilendirecektir.

Ziraat POS Destek – Akbank POS Arıza

Akbank üzerinden pos başvurunuzu kolayca yapabilir ve sizlere uygun pos cihazınıza kavuşabilirsiniz. Pos cihazları artık her işletme için olması gereken bir uygulamadır. Vatandaşların birçoğu işlemlerini pos cihazı üzerinden gerçekleştirmektedir. Pos cihazına sahip olan işletme sahipleri herhangi bir sıkıntı yaşadıkları zaman Akbank ile iletişime geçebilirler.

 • Akbank pos cihazınızla ilgili yaşadığınız herhangi sıkıntı için 444 28 28 telefon numarasını arayabilirsiniz. 444 28 28 ile müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve sorunlarınızı kısaca halledebilirsiniz.

Akbank pos rulo talebi

Akbank üzerinden satın aldığınız pos cihazlarınızda bazı talepleriniz oluşmaktadır. Pos rulosu, sticker veya kampanya fişi gibi birçok malzeme için Akbank ile iletişime geçmek isteyebilirsiniz.

 • Talepleriniz için 444 28 28 telefon numarasını veya 0 850 222 28 28 telefon numarasıyla iletişime geçebilirsiniz. Pos rulo talebinizi iletebilir ve anında sahip olabilirsiniz.
Akbank pos destek - akbank pos kampanyası
Akbank pos arıza bildirimi

Akbank POS arıza bildirimi

Akbank ile pos kullanımlarında genellikle Dal-up ve ADSL özelliği tercih edilmektedir. Eğer pos cihazınız çalışmıyorsa ilk olarak internet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekir. İnternet bağlantınızda herhangi bir sıkıntı yoksa arıza bildirimi için 444 28 28 telefon numarasını arayarak bildirmeniz gerekmektedir.

Akbank POS Cihazı İade İşlemi

Pos cihazları artık her yerde bulunmaktadır. Pos cihazlarınızı Akbank üzerinden satın alabilirsiniz. Müşterileri için birçok kampanya düzenleye Akbank ile teknolojiye ayak uydurabilirsiniz. POS cihazlarında genellikle iade ve iptal işlemlerinde birçok kişinin kafası karışmaktadır. Pos cihazınızdan gün sonu alındıktan sonra yapılan ürünün geri alınması işleminde iade denmektedir. İade işlemlerinde iade ücreti ne kadarsa 2 veya 3 gün içerisinde sahibine aktarılacaktır. İade işlemleriniz için şu adımları takip ediniz.

 • Kredi kartı için cip okuyucuyu, banka kartı için manyetik okuyucuyu kullanınız. Daha sonra ekrana gelen İptal ve İade yazan seçeneği seçiniz.
 • Giriş kısmına tıkladıktan sonra tekrar İade yazan seçeneğe tıklayınız.
 • Kullanıcı şifresini girdikten sonra iade edilecek tutar ekrana yazılır ve giriş kısmına basılır.
 • Satış slipinin üzerinde yer alan işlem kodu ekrana yazılarak işlemler tamamlanır.

Akbank POS İptal

Pos cihazları üzerinde yapılan işlemler arasında iptal işlemleri yer almaktadır. Birçok işletme sahibi ise iptal işlemlerini nasıl gerçekleştireceğini bilmemektedir. Pos cihazınızda gün sonu almadan bir ürünün geri alınma işlemine iptal denmektedir. İptal işlemini gerçekleştirdikten hemen sonra kartın limiti anında yükselir fakat iade işlemlerinde 2 veya 3 gün beklenmesi gerekir. İade ile iptal işlemlerinin arasındaki en büyük fark gün sonun alınıp alınmamasıdır. İptal işlemleriniz için şu adımları takip ediniz.

 • Kredi kartı ise cip okuyucusuna takınız. Banka kartı için iptal işlemi gerçekleşiyorsa manyetik okuyucuya okutunuz.
 • Okutmak işlemi gerçekleştirdikten sonra İptal ve İade yazan seçeneği seçin ve giriş kısmına basınız.
 • Slip üzerinde yazan Sıra Numarası ekrana yazılır. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra kolayca iptal işlemi merkeze ulaştırılır.

Akbank Pos Hata Kodları

Akbank üzerinden birçok yaptığınız işlemlerde hata kodları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Akbank pos cihazlarında karşılaştığınız hata kodlarını sizler için araştırdık. Ve ne anlamlara geldiklerini derledik. İşte Akbank pos cihazlarında karşınıza çıkacak hata kodları şu şekildedir;

HATA KODUAÇIKLAMASI
5Bu hata kartın kullanılmadığı belirtmektedir.
12Bu hata kartın kullanılmadığı ve kart sahibinin bankası ile iletişime geçmesi beklenir.
14Hatalı kart olduğunu göstermek için karşımıza çıkan koddur.
54Kart kullanıma açıktır fakat işlem gerçekleşmemektedir.
75Kullanıma açık olan bu kartın şifresi 3 den fazla girildiği için işlem gerçekleşmez.
85Kart ile banka arasında iletişim kurulamadığını belirtir.
96Kart ile banka arasında iletişim kurulamadığını belirtse de bu geçici bir problem olmaktadır. Bir müddet sonra yeniden deneyebilirsiniz.
315Pos cihazının kapalı konumda olduğunu göstermektedir.
1009Gün sonu işlem yapılamadığını göstermektedir.
1428Kart kullanılmadığı için işlem gerçekleşmez.
1469Teknik bir problem olduğunu bir müddet sonra yeniden denemeniz gerektiğini vurgular.
1910Tarih bilgisinin yanlış olduğunu göstermektedir.
3344Taksit işlemleri gerçekleşmediğini göstermektedir.

Akbank POS iletişim hatası 9008

Akbank Pos cihazlarında en sık karşılaşılan hata kodlarını sizler için derledik. Akbank pos cihazlarında karşılaşılan bir diğer hata kodu ise 9008 olmaktadır. Peki bu hata kodunun açıklaması ve çözümü nedir? Gelin bakalım.

 • 9008 hatası banka ile iletişim kuramadığı anlamına gelmektedir. Akbank pos müşteri hizmetlerini arayarak sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Akbank Pos 0774 hata kodu nedir

Akbank pos cihazlarında bazen bazı hata kodları ile karşı karşıya kalabiliriz. Hata kodları ile karşı karşıya kaldığınız zaman ne anlatmak istediğini bilemezsiniz. Akbank tarafından hata kodlarının açıklaması yapılmaktadır. 0774 hata koduna ait bir açıklama bulunmamaktadır. 444 28 28 telefon numarasını arayarak iletişime geçin.

Akbank 7500 TL Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank Artı Para Nasıl Ödenir

Ziraat Bankası POS Destek Numarası – Üye İşyeri Numarası Nedir

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥