Ziraat Bankası POS Destek Numarası (Canlı Destek)

Ziraat Bankası POS Destek, Ziraat Bankası’nın POS cihazı müşterilerine sunduğu bir destek hizmetidir. Bu hizmet sayesinde, POS cihazı müşterileri, POS cihazları ile ilgili sorunlarını çözebilir ve bilgi alabilirler.

Pos cihazlarında yaşadığınız herhangi bir sıkıntı için Ziraat Bankası ile iletişime 0 850 202 35 00 telefon numarası arayarak geçebilirsiniz. Ziraat bankasının pos destek numarası yukarıdaki telefon numarasıdır. Tüm işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Ziraat Bankası POS Terminal Numarası

Pos Terminal dediğimiz yapı ödeme kartı ile ara yüzleşen bilgisayar cihazıdır. Pos terminali POS cihazı olarak bilinmektedir. Artık hayatımızın her alanında olan pos cihazlarını tüm şirketler veya marketlerin bulundurması gerekir. Ülkemizdeki birçok insan ödeme işlemlerini pos cihazları üstünden gerçekleştirmektedir. Ziraat Bankası aracılığı ile pos cihazına sahip olabilirsiniz. Sahip olduğunuz pos cihazında oluşan herhangi bir sıkıntı için ulaşabileceğiniz telefon numarası bulunmaktadır. Pos terminallerinizde sorunlarınız için 0 850 202 35 00 telefon numarasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Ziraat Pos Arıza

Ziraat bankası pos destek numarası

Ziraat Bankası herkes tarafından tercih edilen bir bankadır. Ziraat Bankasına ait pos cihazları vardır. Ziraat bankasından pos cihazlarını satın alabilirsiniz. Her şirkette ve firmada olması gereken pos cihazları artık bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Pos cihazınızda oluşan herhangi bir sıkıntı için şarj kablosunu veya telefonun internet bağlantısını kontrol etmeniz gerekmektedir. Kontrol işlemlerini tamamladıktan sonra arıza hala devam ediyorsa bunun için destek almanız gerekmektedir. Pos cihazlarınız da herhangi bir arıza oluştuğu zaman destek hattını arayarak arıza kaydı oluşturmanız gerekir. Arıza kaydı oluşturduktan sonra sizlere geri dönüş sağlayarak arıza sebebini çözümleyeceklerdir. Pos cihazlarındaki arızalar için destek numarası ile iletişime geçiniz.

Üye İşyeri Numarası öğrenme

Ziraat Bankasına ait pos cihazlarını satın alabilirsiniz. Ziraat Üye İş yeri Platformunu kullanarak çalışma koşullarınızı, POS kayıtlarını ve hesap hareketleri gibi birçok konuda bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Üye işyeri platformuna web sitesinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bu platforma giriş yapmak için sizlerden üye işyeri numarasını isteyecektir. Üye işyeri numaranızı bilmiyorsanız Ziraat Bankası müşteri temsilcisini veya 0 850 202 35 00 telefon numarasını arayarak öğrenebilirsiniz. Öğrendikten sonra üye işyeri platformuna uyeisyeri.ziraatbank.com.tr/ linkine tıklayarak ulaşabilir ve tüm işlemlerinizi takip edebilirsiniz.

Ziraat Bankası POS Başvuru

Ziraat bankası pos destek numarası

Ziraat Bankası devlet bankalardan biri ve en çok tercih edilen bankalardan birini oluşturmaktadır. Ziraat bankası ile tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Son zamanlarda en çok kullanılan pos cihazlarını Ziraat Bankasından alabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Şubeleri ziyaret ederek veya 0 850 202 35 00 telefon numarasını arayarak başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Pos cihazı başvurularınız için https://www.bankkartpos.com.tr/ linkine tıklayınız. Açılan sayfa da en alt kısımda yer alan başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ziraat Bankası Pos Komisyon Oranları

Firma sahiplerinin en çok tercih ettiği bankalardan birisi Ziraat Bankasıdır. Ziraat bankasında kolayca pos başvurusunda bulunabilirsiniz. İşverenlerin en çok merak ettiği konulardan birisi ise pos komisyon oranları olmaktadır. Ziraat bankası sabit ücretli posların ücretlerini belirlemiş ve ilan etmiştir. Ziraat bankasında pos kullanımlarının aylık çekim tutarları bulunmaktadır. Çekim tutarlarına uygun bir şekilde ücret ödemektedir.

Banka Bazında Kart Tipi:Üye İşyeri Komisyonu:
Ziraat Bankası Banka Kartları0,00%
Ziraat Bankası Kredi Kartları0,85%
Diğer Banka Banka Kartları1,00%
Diğer Banka Kredi Kartları2,20%
Tüm Bankaların Kartlarına Tek Fiyat1,70%

Ziraat Bankası POS iade nasıl yapılır?

Ziraat Bankası POS iade etmek için öncelikle müşteri hizmetleri ile görüşerek şikayetinizi ve işleminizi açıklamanız gerekmektedir. (0 850 202 35 00) Sonrasında müşteri hizmetleri iptal talebinizi oluşturacaktır. POS cihazını nereye teslim edeceğinizi size bildirecektir.

Üye işyeri numarası nasıl öğrenilir?

Para akış raporlarını, üye işyeri numarası ve hesap numarası gibi bilgileri almak için 0850 222 0 4480 850 202 35 00 numaralı telefonu arayabilir ve işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;

Ziraat Bankası POS iade nasıl yapılır?

Ziraat Bankası POS cihazından iade işlemi yapmak için, öncelikle POS cihazının üzerinde bulunan “İade” tuşuna basmanız gerekir. Bu tuşu bastığınızda, POS cihazı ekranında bir menü açılacaktır. Bu menüden “İade” seçeneğini seçerek iade işlemini başlatabilirsiniz.

Ziraat Bankası POS nedir?

Ziraat Bankası POS, Ziraat Bankası tarafından sunulan bir ödeme terminali hizmetidir. Bu hizmet sayesinde, Ziraat Bankası müşterileri, iş yerlerinde kredi kartı ve banka kartı ile ödeme kabul edebilirler.

Ziraat Bankası POS cihazından rulo talebi nasıl yapılır?

POS cihazının üzerinde bulunan “Rulo” tuşuna basın.
POS cihazı ekranında açılan menüden “Rulo Talebi” seçeneğini seçin.
POS cihazı ekranında, rulo talebinizi onaylayın.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr