Aknetrent Kullananlar, Muhteşem Değişimler – Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aknetrent kullananlar, kullanırken dikkat edilmesi gerekenler hakkında tüm detayları ele aldık. Aknetrent konusu hakkında merak ettikleriniz.

Sivilce, hemen hemen herkesin yaşadığı sorunlardan biri. Bazı kişilerde ergenlik döneminde çıkan sivilceler ağrılı ve iltihaplı olmaz. Kısa süreli çıkan sivilceler hızlı bir şekilde iz bırakmadan ciltten uzaklaşır. Ancak bazı sivilcelere sahip kişiler ne yaparsa yapsın asla bu sivilcelerden kurtulamaz. İnatçı, iltihaplı, burun içinde sivilce çıkan ve acı verici tüm sivilcelerden kurtulmak için Aknetrent ilacını kullanabilirsiniz. Bu ilacı kullanan kişilerin yorumları ise şu şekildedir;

 • Aknetrent ilacını kullanalı yaklaşık bir ay oldu. Özellikle dudaklarımda kuruma meydana geldi. Sivilcelerim ise sönmeye başladı.
 • 6 ay düzenli ilacı kullandıktan sonra faydasını kesinlikle göreceksiniz. Ama tedavi sürecinde çok dikkatli olun.
 • Bel ve baş ağrısı gibi bazı yan etkilere maruz kaldım ancak bir ay içerisinde bu etkiler gitti. İkinci ayımdayım cildim soyuluyor ama muhteşem olacak eminim.
 • Bu ilacı kullanırken kesinlikle yüzünüze ağda yapmayın. Cildiniz inceldiği için ciddi sorunlar ortaya çıkıyor. Ben yaptım siz yapmayın.
 • İlacı kullanırken acaba olur mu sorusunu çok soruyordum. Şimdi tedavim bitti ve cildim tertemiz.
Ne Kadar Sürede Etki Eder2 ile 3 ay
Sivilce İçin Kesin Çözüm MüEvet
Sivilce Kusması Ne Zaman Başlarİlk bir ay
Deriyi İnceltir Mi Evet
En Fazla Kaç Ay KullanılırEn fazla 6 ay

Aknetrent Kullananlar Öncesi Sonrası

Aknetrent kullanan kişilerin önceki ve sonraki hallerini sizler için yazımızda ele aldık. Bu ilacı en fazla 6 ay boyunca kullanmanız gerekir. 6 ayın sonunda istediğiniz mükemmel görüntüyü elde edebilirisiniz. Kullanmadan önce cilt yapıları ile kullandıktan sonra cildin geldiği nokta şu şekildedir;

Aknetrent kullananlar, muhteşem değişimler - kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

Aknetrent Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Geçmeyen sivilceler için kullanılan oldukça etkili ilaç kategorisinde Aknetrent yerini alır. Roaccutane ilacının kaldırılmasından sonra piyasaya sürülen Aknetrent ilacını kullanırken çok dikkatli olmanız gerekir. Tedaviye başladığınız günden tedavinin bitişinin 2 ay sonrasına kadar cildinizin hassas olduğunu bilerek davranmanız gerekir. Özellikle tedavi sürecinde şu konulara dikkat etmelisiniz.

 • Hamile olmayı düşünüyorsanız ya da hamileyseniz kesinlikle bu ilacı kullanmayın.
 • Her ay doktora giderek kan testi vermeli ve değerlerinizi kontrol altına almalısınız.
 • Tedavi süresi boyunca kullandığınız tüm ilaçlara dikkat etmeli hatta doktora danışarak ilaç tüketmelisiniz.
 • Saç dökülmesi, eklem ve kaslar ağrılar meydana gelebilir. Bunlar olası yan etkileri arasındadır.
 • Güneşe çıkmamaya özen gösterin. Acil ihtiyacınız varsa güneşe çıkarken bol güneş kremi sürün.
 • Dudak kremi ve nemlendirici kullanarak cilt kurumasını en aza indirgemeye çalışın.
 • Ağda, lazer gibi kıl alma yöntemlerini tedavi süresi boyunca asla kullanmamalısınız.
 • Göz kuruluğu yaşanmaması için bu dönemde lens kullanmayın.

Aknetrent Kullananlar Ne Kadar Su İçmeli

Aknetrent kullananlar ne kadar su i̇çmeli

Aknetrent gibi ilaç kullanmaya başladığınız zaman vücut dengesini sağlamak için su tüketiminizi arttırmanız gerekir. Sivilce kremi daha etkili olan bu ilaç tedavi süresi boyunca vücudunuza ciddi zarar verir. Eğer günde ortalama 2 litre su tüketiyorsanız Aknetrent ilacını kullandıktan sonra bu su tüketimini arttırmanız gerekir.

Aknetrent ilacını kullanan kişilerin en az bir gün içerisinde 3 litre su tüketmeleri gerekir. İlacı kullandığınız zaman vücut susuz kalmaya başlar. Eğer bu su ihtiyacı karşılanmazsa ciltte pul pul dökülmeler meydana gelir. Bol bol cildinizi nemlendirmeli ve su tüketiminizi arttırmanız gerekir.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥