Ala Tokel eski eşi Eren Bülbül kimdir sorusu sosyal medyayı takip edenler tarafından merak ediliyor. Sosyal medyada geniş takipçi sayısına sahip olan Ala Tokel, pek çok kişi tarafından özel yaşamıyla da gündeme geldiği için merak ediliyor. 3 Aralık 1994 yılında İstanbul’da doğan Tokel, Youtube ve Instagram başta olmak üzere sosyal medyada aktif olarak görülmektedir. Özellikle son dönemlerde farklı şehirlerdeki makyaj stüdyolarıyla da adından söz ettiren Tokel, 2017 yılında Eren Bülbül ile evlenmiştir. 23 yaşındayken evlenen Tokel ise kısa süren evlilik hayatı sonrasında eşinden boşandı.

Eren Bülbül, liseyi İsviçre’de bitirmiş, üniversite eğitimini ise ABD’de tamamlamıştır. Varlıklı bir aileden gelen Bülbül, eğitimi sonrasında Türkiye’ye döndükten sonra aile şirketinin başına geçmiştir.

Eren Bülbül Ala Tokel Neden Ayrıldı?

Ala Tokel Eski Eşi Eren Bülbül Kimdir

Eren Bülbül Ala Tokel neden ayrıldı sorusu kendisini takip edenler tarafından merak konusudur. Ala tarafından boşanmalarına yanıt olarak net bir cevap verilmemiştir. Aynı şekilde boşandığı eşi Eren Bülbül de boşanma sebepleriyle ilgili olarak açıklama yapmamıştır.

Eren Bülbül ile Ala Tokel’in tanışmaları arkadaşları sayesinde olmuştur. Ortak arkadaşlarının kendilerini tanıştırmaları sonucunda aralarındaki sohbeti ilerleten ikili kısa süre sonra sevgili olmuştur. Tokel tarafından tanıştıkları günden sonra neredeyse her gün buluştukları da ifade edilmiştir. Paris’te evlilik teklifi alan Tokel, bu teklifi kabul etmiş ve çift dünya evine girmeye karar vermişti. Takipçilerine evlilik teklifini kabul ettiğini belirten Tokel, o dönem sosyal medyada gündem olmayı başarmıştır.

Eren Bülbül Ala Tokel Ne Zaman Boşandı?

Ala Tokel Eski Eşi Eren Bülbül Kimdir

Eren Bülbül Ala Tokel ne zaman boşandı sorusuna kesin bir tarih vermek güçtür çünkü çift tarafından kesin boşanma tarihleri hakkında bilgi verilmemiş, aynı zamanda medyaya da boşanmaları yansımamıştır. Ancak sonrasında Tokel tarafından sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklama kapsamında kamuoyu çiftin boşandığını öğrendi. Bu kapsamda da çiftin yaklaşık 1 yıl evli kaldığı ve 2018 yılında boşandıkları tahmin ediliyor.

Çift boşanmaları hakkında açıklama yapmazken Tokel, boşanma nedenini yine sosyal medya hesabından aralarında istediği gibi bir sevginin olmamasına bağladı.

Lina Saygıner Kimdir ve Resimleri

Şükriye Bulgurcu Oynadığı Diziler

Saliha Erdim Kimdir