Lina Sayginer kimdir ve resimleri araştırıldığında karşınıza çıkan ilk isim annesi olan Zuhal Topal’dır. Lina Saygıner Zuhal Topal’ın kızıdır. Zuhal Topal dizi oyuncusu ve ayrıca program sunucusudur. Kariyeri boyunca birçok TV programın sunuculuğunu yapmış ve birden fazla dizide başrolde oynamış, reklam filmleri çekmiş ve dublaj sanatçılığı yapmıştır. 2003 yılında yayınlanmaya başlayıp 2006 yılında final yapan başrollerinde İnci Türkay ile Şahap Sayılgan’ın yer aldığı Sihirli Annem dizisi Suzan karakteriyle tanınmıştır.

Daha sonra atvde yayınlanan Selena dizisinde oynadığı Fitnat karakteriyle çalışmaya devam etmiştir. Sonraki yıllarda gelen sunuculuk teklifini kabul eden Topal bir izdivaç programı sunmaya başlamış ve izleyiciler tarafından büyük beğeniler toplamıştır. Ardından uzun yıllar boyunca yemek yarışma programı sunuculuğu yapmıştır. Hala da sektörde çalışmaya devam etmektedir. Lina, Müzisyen Koray Saygıner ile evliliğinden olan tek çocuklarıdır. 13 yaşındaki Lina’nın resimlerine annesinin paylaşımları sayesinde ulaşabilmekteyiz. Lina sıklıkla babasına benzetilir.

Lina Saygıner Kimdir ve Resimleri
Zuhal Topal Kızı Kaç Yaşında

Zuhal Topal Kızı Kaç Yaşında?

Zuhal Topal kızı kaç yaşında, Lina Saygıner 2013 doğumludur. Zuhal Topal ve Koray Saygıner çiftinin tek çocuğu olan Lina şuan 9 yaşındadır.

Zuhal Topal Kızı Kaç Yaşında
Zuhal Topal Kaç Yaşında Anne Oldu

Zuhal Topal Kaç Yaşında Anne Oldu?

Zuhal Topal kaç yaşında anne oldu, 2008 yılında Koray Saygıner ile evlenmiş ve 2013 yılında doğan Lina’yı kucağına almıştır. Kızını doğurduğunda 37 yaşındaydı. Aynı yıl Avrupa Avrupa dizisindeki oynadığı Nermin rolüyle Antalya TV Ödüllerine aday gösterilerek En İyi Komedi Kadın Oyuncu Ödülünü başarıları arasına katmıştır. Doğumundan sonra 5 yıl çalışmaya ara vermiş ve 2018’de Fox TV de yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada programının sunucusu olarak çalışma hayatına tekrar başlamıştır.

Lina Saygıner
Zuhal Topal Kaç Çocuğu Var

Zuhal Topal Kaç Çocuğu Var?

Zuhal Topal kaç çocuğu var sorusunun yanıtı birdir. Tek çocuğu 2013 de kucağına aldığı Lina ismini verdiği kız çocuğudur. Başka çocuğu yoktur. Lina tek çocuktur, kardeşi yoktur.

Zuhal Topal Kaç Yaşında Evlendi
Zuhal Topal Kaç Yaşında Evlendi

Zuhal Topal Kaç Yaşında Evlendi?

 Zuhal Topal kaç yaşında evlendi yanıtı 32’dir. Topal, 2008 yılında müzisyen Koray Saygıner ile hayatını birleştirme kararı alarak evlenmiştir. Çiftin nikah şahitleri Müjdat Gezen ile Metin Özülkü olmuştur. 2008 yılında görkemli bir düğünle dünya evine giren çift hala evliliklerini devam ettirmektedirler.

10 Milyondan Fazla Takipçisi ile Cemre Solmaz Kimdir?

Ceyda Kasabalı Kimdir? Ceyda Kasabalı Boyu, Yaşı ve Hakkında Merak Edilenler

Lidya Müge Akdağ Kimdir, Kaç Yaşında ve Evli Mi? – Lidya Müge Akdağ Son Hali