Amsterdam bira fiyat, alkollü içecek kullananların sıklıkla araştırdığı ve güncel fiyat noktasında bilgi sahibi olmak istediği bir konu olarak karşımıza çıkıyor.

Amsterdam Bira75 TL
Sarı Tuborg70 TL
Kırmızı Tuborg70 TL
Bremen Bira68 TL
Tuborg Shot50 TL

Amsterdam bira, bira markaları içerisinde en çok tercih edilen bira markalarının başında geliyor. Bundan dolayı Amsterdam bira fiyatı hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız adına sizler için aşağıda bulunan tabloda Amsterdam bira fiyatını sunuyoruz.

Sigaraya ve alkole zamlar gelmeye devam ederken güncel fiyat listesine dair bilgi sahibi olmak isteyenlerin araştırmaları da hız kesmeden devam ediyor. Bu yönde Amsterdam bira fiyatlarının insanlar tarafından araştırıldığını görebiliyoruz. Fiyatlar, yukarıdaki tabloda bulunan haliyle satıştadır.

Amsterdam Bira Fiyat Güncel

Amsterdam Bira Fiyat

Amsterdam bira fiyat güncel olarak listeleniyor. Alkollü içecekler, en son belirlenmiş olan fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Amsterdam bira da en son gerçekleştirilen zam bazında sizlere sunuluyor. Fiyatların birbirleriyle benzerlik gösterdiğini görebiliyoruz.  

Ancak genel olarak biraların fiyatları hem markalarına hem de satış noktalarına göre değişkenlik gösteriyor. Amsterdam bir markasına ait alt markaların da en güncel fiyatlarına yukarıdaki tablomuzda yer verdik. Güncel fiyatlar ender olmakla beraber satış noktasına göre de değişebiliyor. Örneğin bir tekel bayideki bira fiyatı ile market zincirlerindeki fiyatları aynı olmayacaktır.


Daha fazla ilgili içerik;


Amsterdam Bira Fiyat 2024

Amsterdam Bira Fiyat

Amsterdam bira fiyat 2024 yılında alkollü içecek kullananların araştırdığı bir nokta olarak karşımıza çıkıyor. Bira markaları da gelen bu zamlardan doğrudan etkilendi. Ülkemizde bira markaları zamlı fiyatlarla satışa sunuluyor. Amsterdam bira markasının yansıyan en güncel fiyatlarına tablomuzda yer verdik. Ülke genelindeki tüm alkol satış noktalarında yansıyan güncel fiyatlar tablodaki gibidir.

Kırmızı Tuborg Fiyat 2024

Amsterdam Bira Fiyat

Kırmızı Tuborg fiyat 2024, alkollü içecekler arasında en çok tercih edilen bildiğiniz gibi pratiklik açısından biradır. Peki her gün zam gelen tekel ve tütün ürünlerinin son fiyatları nedir? Ayrıca gelen zamları takip etmek için yıllara göre bira fiyatlarını incelemek ister misiniz? Fiyatları güncel olarak bulma ihtimalini sitemizi ziyaret ederek %100 olarak garantilediniz. Bira çeşitleri arasında en çok tercih edilen üzerinde yazdığı gibi yüksek alkollü bira kırmızı Tuborg fiyat 2024 yılı rakamları yukarıdaki tabloda yer almaktadır.

Amsterdam Bira Nerede Üretilmektedir?

Amsterdam bira, Hollanda lisansı ve reçetesiyle birlikte Efes Pilsen fabrikalarında üretimi gerçekleştirilen bir bira markasıdır. Ülkemiz de en çok tercih edilen bira markaları arasında yer aldığını söylemek mümkündür.

Amsterdam Bira Şekerli midir?

Amsterdam bira en çok tercih edilen içki seçeneklerinden biri olarak dikkat çekiyor. Tat açısından oldukça fazla beğenildiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Bu nokta Amsterdam bira şekerli bir yapıya sahiptir.

1 Comment

  1. Amsterdam birasının alkol oranı %8,4’tür. Bu, Amsterdam birasını Türkiye’de satılan biralar arasında en yüksek alkol oranına sahip biralardan biri yapar. Amsterdam birası, açık renkli bir lager birasıdır. Malt ve şerbetçiotu aromalarına sahiptir.

    Amsterdam birası, Hollanda’nın Amsterdam şehrinde üretilmektedir. Türkiye’de Efes Pilsen tarafından üretilmektedir.

Leave A Reply