Volim, 2024 yılı itibarıyla, 250 ml’lik şişesi 90 TL’dir. Volim’in fiyatı, Türkiye’deki enflasyon ve kur dalgalanmaları nedeniyle, zaman zaman değişiklik gösterebilir.

Volim fiyatları;

 • 1 Şişe volim, 90 TL
 • 1 Litre volim, 350 TL

Volim bir alkol çeşididir. Tercih edilen ve sevilen bir içki türüdür. Meyve aromalıdır ve bu yüzden alkollü kokteyl ismi de verilir. İçimi oldukça kolay ve çeşidi oldukça fazladır. Volim fiyat 2023 yılı rakamlarını sizler için araştırdık ve derledik. İşte fiyat listesi.

1 Litre Volim Fiyat

Volim Fiyat

1 Litre volim fiyat, meyve aromalı çeşitleri oldukça fazla olan bu içecek çoğu insan tarafından oldukça sevilmektedir. Tüm çeşitlerinde volim fiyatı 90 TL’dir.  Çeşitlerinden dolayı karışım yapılmasına gerek olmayan bir içecek türüdür. Karışım yapmak isteyen insanlar olmaktadır. Redbull içeceği ile karışım yapılmaktadır. Volim içeceği genel itibari ile redbull ile beraber içilmektedir. Fakat kalp rahatsızlığı olan kişilerin içmemesi gerekir.

En Güzel Volim Hangisi

En güzel volim hangisi ve volim çeşitleri, volim mayalı bir alkol çeşididir. Çoğu kişi tarafından sevilse de bazı kişiler sevmemektedir. Deneyen çoğu kişi limonlu volimi oldukça şekerli bulmuştur. Volimler de oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Karpuzlu, limonlu, elmalı, çilekli, kolalı, karpuz çilek olmak üzere bir sürü türü bulunmaktadır. Genel olarak volim alkol çeşitleri oldukça şekerlidir. Şekeri sevmeyen insanların damak zevkine uymayabilir.

En güzel volim hangisi;

 • Karpuzlu,
 • Limonlu,
 • Elmalı,
 • Çilekli,
 • Kolalı,
 • Karpuz çilek.

Volim içeceği oldukça çeşitli olmasına rağmen biraz şekerli bir alkoldür. Şarap bazlı kokteyl tarzıdır. Kişilerin damak tadına göre değişmektedir. Vişne, elma ve limon aromalı türleri oldukça sevilmektedir.


Daha fazla ilgili içerik;


Volim Alkol içindekiler

Volim alkol içindekiler, volim içeceği yumuşak ve hoş tadı olan alkollü bir içecek türüdür. Soda içiyormuş hissi verse de oldukça etkili bir alkol çeşididir. Volim içeceği çoğu kişi tarafından tercih edilir. Volim içeceğinin içerisinde limon, su, şeker, beyaz şarap ve votka karışımı bir içecektir. Dış görüntüsü asla bir alkole türüne benzemese de sarhoş etme etkisi oldukça fazladır. Ağzınızda acı tat bırakmaz. Fiyat ve performans acısından oldukça başarılı bir içkidir.

1 Litre Volim Alkol Oranı

1 Litre volim alkol oranı, volim içeceği 14.4 adıyla da bilinmektedir. Birçok çeşidi bulunmaktadır. Şekerli olan bu alkollü içeceği çoğu kişi sevmektedir. Volim içeceğinin etkisi insandan insana değişiklik gösterir. Genel olarak alkol etkisi oldukça kuvvetlidir. İki tane volim içtiğiniz de etkisi oldukça hızlı ve etkilidir. Baş ağrısı yapmaktadır. Dışardan bakıldığında alkol şişesine benzemese de etkisi oldukça etkilidir. Çoğu kişiye etkili olmaktadır fakat bazı insanlara da etki etmez. Kişiden kişiye değişir ama genel olarak oldukça etkili bir alkoldür.

Volim Sarhoş Eder Mi

Volim sarhoş eder mi, alkollü içeceklerin çeşitleri oldukça fazladır. Bunlardan bir tanesi ise volimdir. Çoğu tekel de kolayca bulabilirsiniz çünkü oldukça tercih edilmektedir. Bir biranın 3 katı kadar alkol oranına sahip bir içecektir. Alkol tadı net bir şekilde gelmez çünkü aroma tatları daha fazla gelmektedir. Volim içeceği midenizi rahatsız etmez ve şişkinlik olmaz. 2 Volim kafa yapar mı sorusuna cevaben sizi çakırkeyfi yapmaya yeterli olacaktır. Volim içeceğini tüketecekseniz redbull ile içebilirsiniz iki içecek birbirine yakışmaktadır.  Yer fıstığı volim içeceğinin yanına giden en iyi yiyeceklerden birisidir.

1 Volim Kaç Promil

1 volim kaç promil, volim sahip olduğu aroma çeşitleriyle farklı bir izlenim yaşatmaktadır. Az fiyat çok alkol düşüncesiyle tüketilecek bir alkol çeşididir. Normal bir biradan 3 kat daha fazla alkol oranına sahiptir. Bu oran oldukça fazladır. En yüksek alkol oranına sahip içecek türüdür. Kısa sürede etkisini gösterir ve oldukça etkilidir.

 • Volim alkol içeceğinde %14.4 alkol oranı bulunmaktadır.

1 tane Volim kaç TL?

1 tane Volim 250 ml’lik şişesi, 2023 yılı itibarıyla 90 TL’dir.

1 tane Volim kafa yapar mı?

1 tane Volim, %4,2 alkol oranıyla, hafif alkollü bir içecektir. Bu nedenle, 1 tane Volim’in kafa yapması için, kişinin alkol toleransına bağlı olarak, birden fazla tane içmesi gerekebilir.

Volim bira ne kadar?

Volim bira, 250 ml’lik şişesi 90 TL’dir.

Kaç tane volim kafa yapar?

İçimi biraya göre daha sert ve mayhoş tadı olmasına ve bira fiyatlarına göre daha ekonomik olan 2 volim hafif çakır olmanızı sağlayabilir. 3 ve 4 volim’den sonra ise tamamen sarhoş olduğunuzu söylemek mümkündür. Bazı kişiler “ben 3,4 ve 5 tane içsem bile birşey olmaz” der bunlar tamamen insanın kendini kandırmasıdır.

4 Comments

 1. Çarpar adamı bu volim on

  2023’te volim fiyatları beklediğim kadar yükselmedi. Volim içmek sizi sarhoş etmese de kafanızı rahatlatıyor. Böyle dertler tasalar hafifliyor. Aman başlarım böyle işe kafası geliyor insana. Çözüm değil de kafa dağıtıp vakit öldürmek diyelim.

 2. volim fiyatları arttı ama aromatik tadı denenir. alkol tadı almıyorsunuz ama 2 tane içince kafa bi gzelleşmeye başlıyor. anlarsınız ya 🙂

 3. Yusuf Saroğlu on

  Herşey iyi güzel ama ciddi anlamda pahalı ve etkisine değiyor ama 😉 orman meyveli deneyebilirsiniz.

Leave A Reply