Ankara Eskişehir arası kaç km sorusunun yanıtı ile karşınızdayız. Ankara Eskişehir yolculuğu hakkında bilmeniz gereken her şey.

Yolculuk esnasında süre hesabı birçok kişi için önemli bir yere sahiptir. Vatandaşlar tarafından Ankara ile Eskişehir arasında kaç km olduğu en sık araştırılan konulardan biri. Araba ya da otobüsle yolculuk yapmak istiyorsanız km değerini sizler için ele aldık. Ankara ile Eskişehir arasında kullandığınız otoyola göre değişiklik gösterir. Ankara’dan Eskişehir’e gitmek için ortalama olarak 239 km yol gitmeniz gerekir. İzmir Ankara km göre daha kısa mesafede yer alır.

Yaklaşık Mesafe235 km
Arabayla2 saat 44 dakika
Otobüsle2 saat 45 dakika
Uçakla40 dakika
Trenle1 saat 24 dakika
Yürüme Mesafesi2 gün
En Ucuz Bilet170 TL
Tren Bilet Fiyatı146 TL

Ankara Eskişehir Kaç Saat

Ankara Eskişehir Kaç Saat

Ankara ile Eskişehir arasındaki saat süresi seçtiğiniz araca göre değişiklik gösterir. Otobüs ile gitmeyi tercih ederseniz en erken 2 saat 45 dakika sonrasında Eskişehir’de olabilirsiniz. Ankara Afyon km göre daha kısa mesafede yer alan Eskişehir’e günü birlik gidip gelebilirsiniz. Eğer tren ile ulaşımı seçerseniz bu süre 1 saat 24 dakikaya kadar inebilir. Özel araçla gittiğiniz zaman tahmini olarak 2 saat 30 dakika ya da 2 saat 50 dakika içerisinde Eskişehir’e ulaşabilirsiniz.

Eskişehir – Ankara Kaç Saat Otobüsle

Eskişehir ile Ankara arası otobüsle genellikle 2 saat 45 dakika sürer. Ancak trafiğin yoğunluğu ve otobüsün dinlenme süresine göre bu süre değişiklik gösterir. Otobüs firmasına göre bu süre değişiklik gösterir. Bazı otobüs firmaları 3 saat 15 dakika süre ile yolculuk yapar. Güzergah seçiminden dolayı bu süre farklılıkları oluşur.

Ankara Eskişehir Kaç Saat Hızlı Tren

Ankara’dan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız en hızlı tren ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Genellikle vatandaşların birçoğu hızlı treni kullanır. Hem uygun fiyatlı olması hem de ulaşımın daha kolay olmasından dolayı tercih edilir. Hızlı tren ile 1 saat 24 dakika içerisinde Eskişehir’de olabilirsiniz. Hızlı tren ile yolculuk yapmak için biletinizi önceden almanızı tavsiye ediyoruz. Yoğunluktan dolayı bilet bulamama ihtimaliniz oldukça yüksek.

Ankara Eskişehir Kaç Saat Arabayla

Özel aracınızla Ankara Eskişehir’e gitmek isterseniz 2 saat 44 dakika boyunca yolculuk yaparsınız. Üstelik trafik yoğunluğunu da hesaba katarsak bu süre biraz daha uzayabilir. Sivrihisar yolu üzerinden en kısa ulaşımı sağlayabilirsiniz. Eğer Biçer yolunu tercih ederseniz 3 saat 37 dakika boyunca yolculuk yapabilirsiniz.

Ankara Eskişehir arası kaç km konusu hakkında sorularınızı, görüşlerinizi ve fikirlerinizi lütfen bizlerle paylaşmayı unutmayın.